1-7 Ağustos Burç Yorumları

Sevgili okurlarım, yeni bir aya geçmiş bulunuyoruz. Ağustos’u geçtiğimiz aylardan daha çok seveceksiniz çünkü gökyüzü daha ayın ilk haftasında bile bizlere gülümsemekte. Öncelikle 2 Ağustos Aslan yeni ayını kaçırmayın. Yeni başlangıçlar yapabileceğinizi, çözülmesi gereken, halının altına süpürdüğünüz, görmezden geldiğiniz sorunları konuşarak çözebileceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim. Eğer halletmeniz gereken önemli işler, imzalar ve de sunmanız gereken önemli bir projeniz varsa, bunu ayın ikinci gününe saklamanızı tavsiye ederim. Aslan yeni ayını kaçırmamanızı, bu yeni ayda yapmak istediklerinizi hayata geçirmekten çekinmemenizi öneririm. Ne şans ki, Mars gezegeni tam Aslan yeni ayı döneminde Yay burcuna geçiş yapacak, yani bize harekete geçmemiz için gerekli olan o cesareti fazlasıyla verecek. Bu ayı gerçekten çok seveceksiniz, üstelik ilk haftası da size şifa gibi gelecek. Bol bol dua etmeli ve çözmek istediğiniz her soruna, girişmek istediğiniz her projeye el atmalısınız! Sizlere şimdiden harika bir hafta diliyorum…

Koç ve Yükselen Koç
Sevgili Koç burcu okurlarım, yeni bir aya girmenin heyecanını siz de hissediyorsunuzdur. Geçtiğimiz aylarda, özellikle de son iki ay zorluklarla mücadele ettiniz, kendinizi anlatma derdine çok düştünüz ama artık yorulduğunuzu da hissediyorsunuzdur. Gözünüz aydın! Bu haftanın henüz ikinci gününden itibaren kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Komşunuz Aslan burcunda harika bir yeni ay ortaya çıkıyor. Aşk ilişkileriniz muazzam bir şekilde hareketlenecek, kalbinizin derinliklerinde söndüğünü sandığınız o heyecan yeniden ateşlenmeye başlayacak. Bu ateşin belki yurt dışından, yabancı insanlarla bağlantısı olabilir, her ne şekilde olursa olsun uzun zamandır kaybolmuş umutlarınız yeniden yükselecek. Eğer bir partneriniz var ve aranız açıksa, 2 Ağustos Salı gecesi iletişim kurmak için harika bir zaman. Üstelik eksikliğini hissettiğiniz cesaret de size güç verecek!

Boğa ve Yükselen Boğa
Sevgili Boğa burcu okurlarım, yeni, güzel bir aya girmiş olmanın heyecanını kalbinizde hissettiğinizi umut ediyorum. Uzun zamandır kafanızı kurcalayan evinize, mülkünüze ait sorunlar nihayet çözüme kavuşacak. Sabırlı olun ve 2 Ağustos Aslan yeni ayının sizi aydınlatmasına izin verin. Evinizi satışa çıkarabilir, eviniz üzerinden para kazanabilirsiniz. Eviniz kaynaklı sorunlarınız böylelikle çözülürken, siz de ileriyi daha aydınlık görebileceğiniz sürece girmiş bulunacaksınız. Özellikle yurt dışı, seyahat gibi çalışma alanınızı gerektiren mevzularda kendinizi pasif hissedebilirsiniz ama endişelenmeyin. Hafta ortasında, Mars’ın Yay burcuna geçişiyle eksikliğini hissettiğiniz cesareti kendinizde bulacaksınız!

İkizler ve Yükselen İkizler
Sevgili İkizler burcu okurlarım, harika bir ay sizi bekliyor, bunun enerjisini daha güne başlarken bile hissetmiş olmalısınız. Size harika haberlerim var, kendinizi uzun süredir tembel ve iş geliştiremez hissediyor olabilirsiniz. Elbette tatlı gezegenlerimizin bizlere yaptığı ufak oyunlar bunlar… Ama şimdi güçlenme ve hemen sonrasında da harekete geçme zamanı başlıyor. 2 Ağustos gecesi Aslan yeni ayı sizlere işleriniz konusunda eksik olan o yaratıcı ruhu verecek ve bu etki yaklaşık 2 hafta sürecek. İşin asıl güzel tarafı, yeni ayla birlikte Mars, Yay burcuna geçişine başlıyor. Bu da demektir ki, aradığımız cesaret de yeni ayla birlikte çok da bekletmeden gelecek ve projelerinizi, özellikle de yaratıcılık gerektiren işlerinizi hızlıca halletmenizi sağlayacak. Yine bu hafta kısa seyahatleriniz gündeme gelebilir ve keyifli bir hafta geçirebilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç
Sevgili Yengeç burcu okurlarım, uzun zamandır kendinizi maddi olarak bir sıkıntı girdabına girmiş gibi hissediyor olabilirsiniz. Nihayet yeni bir ay başladı ve henüz daha güne başlamadan, uykunuzda bile bu güzel enerjileri yaşıyorsunuzdur. Ağustos ayı güzel bir ay olacak sevgili okurlarım, özellikle de siz Yengeç burçlarını bol kazançlı bir süreç bekliyor.

Aslan ve Yükselen Aslan
Sevgili Aslan burcu okurlarım, duygusal anlamda yara aldığınız o korkunç süreç nihayet sona erdi. Ağustos ayının ilk günü ile nihayet yeni hayatınızın da ilk gününe başlamış bulunuyorsunuz. O halde, iyi ki doğdunuz sevgili Aslanlar! Sizlere güzel haberlerim var, 2 Ağustos gecesi sizin burcunuzda güzel bir yeni ay doğacak, bu da sizlere şifa gibi yetişecek.

Başak ve Yükselen Başak
Sevgili Başak burcu okurlarım, sizler için muazzam bir süreç başlıyor. Ağustos ayını dinlenerek geçirmek isteyeceksiniz, sakin ve sorunsuz. 2 Ağustos Aslan yeni ayı bu isteğinizi geri çevirmeyerek sizi sizinle baş başa bırakacak ve uzun uzun düşünmenize yardımcı olacaktır: Yanınızda kimin kalmasını istiyorsunuz, yaptığınız işten keyif alıyor musunuz, iç dünyanızda her şey yolunda mı…

Terazi ve Yükselen Terazi
Sevgili Terazi burcu okurlarım, geçtiğimiz aylar gölge gibi, kambur gibi sizlere adeta yük olmuştu. Ama şimdi Ağustos’un ikinci günü Aslan burcunda gerçekleşecek yeni ayla, sırtınız rahatlayacak, içinizde hafif meltemlerin estiğini hissedebileceksiniz. Sevgili okurlarım, bu yeni ay arkadaşlık evinizde gerçekleşecek görünüme baktığımızda, bir arkadaşlığınızın aşka dönüşmesi kuvvetle muhtemel görünüyor. Bu aşk gündeminizi de, hayatınızı da bir anda değiştirebilir.

Akrep ve Yükselen Akrep
Sevgili Akrep burcu okurlarım, harika bir ay başlamış bulunuyor. Sizler çok yoruldunuz, özellikle kariyerinizi bir noktaya taşırken üzerinizde kurulan baskılara bile boyun eğdiniz. Üstelik sizler için kariyer konuları, geçtiğimiz iki yıl boyunca gerçekten zorlu, baskı altında geçmişti. Ama şimdi kendinizi daha olgun ve ne yapmak istediğini bilen biri gibi hissediyor olabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay
Sevgili Yay burcu okurlarım, özellikle ikili ilişkiler konusunda sürtüşmeli, bol gelgitleri olan iki ayı geride bıraktınız. Artık yeni bir ay başladı, bunun etkilerini uyandığınızda bile hissediyor olabilirsiniz. Aşk hayatınızı bir düzene sokma vaktinin geldiğini düşünüyorsanız eğer, Aslan burcunda gerçekleşecek bu yeni ay size yardımcı olacaktır.

Oğlak ve Yükselen Oğlak
Sevgili Oğlak burcu okurlarım, ev ya da aile büyüklerinizle ilgili yaşadığınız, özellikle maddi kaynaklı sorunlarınız için artık endişe etmenize gerek yok. Ayın ikisinde Aslan burcunda gerçekleşecek yeni ay, özellikle aile bireyleriniz ya da evinizle ilgili ‘maddi’ sorunlarınıza ışık tutacak.

Kova ve Yükselen Kova
Sevgili Kova burcu okurlarım, güzel bir aya başlangıç yaptık. Sizler kendinizi biraz geri plana itilmiş hissediyor olabilirsiniz. 2 Ağustos’ta gerçekleşecek Aslan yeni ayı, sizlere şifa gibi gelecek, özellikle de partnerlik konularında size yardımcı olacaktır. Partnerinizle aranızdaki anlaşmazlıklar hızla çözülecek ve birbirinizi daha empati yüklü iletişim kurarken bulacaksınız.

Balık ve Yükselen Balık
Sevgili Balık burcu okurlarım, bu ay sizleri biraz kararsız, biraz fazla ikilemlere sürüklenirken bulmak mümkün. Aslında güzel bir aya giriş yaptık ama sizin kararsız tavırlarınız, güzellikleri görmenize engel olabilir. Çift kısmetli bir sürece girmiş gibi hissedebilirsiniz, iki iş, iki aşk arasında kalmışlık hissi ile hareket edebilirsiniz. Aman dikkat!

Yıldız Okuyan

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol