1-7 Mayıs Haftası Burç Yorumları

Astrolog Yıldız Okuyan Mayıs ayının ilk haftası için burçları yorumladı. Burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuzu okumayı unutmayın.

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, Nisan ayının rehavetini üzerinizden atmak için bayrağı Mayıs ayı devralmakta kararlı görünüyor. Siz geçen ay bunalımlar, hüzünler ve melankoli ile geçirdiyseniz artık bunu dengelemek için küllerinizden doğmaya karar vermiş olabilirsiniz. Size tavsiyem biraz sakin olun, önünüzde daha çalışmanız gereken koca bir süreç var! Kısa mesafe yolculuklar zaten sizi epey yoracakken bütün enerjinizi çalışmaya ayırmayın, ayın sonunda piliniz bitmesin! Gevşeyin ve sakince işlerinize odaklanın. Mutluluk yolculuğu burada başlıyor.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım. Bu ay doğum gününüz şerefine enerjiniz yüksek olacaktır. Dernekler, toplantılar, düğünler, organizasyonlar derken baharın içinizi kıpırdattığını hissedebileceksiniz. Neden olmasın? Bu sempatik enerji ile açılmadık kapı kalmayacak. Eğer uzun zamandır yapmayı planlayıp ertelediğiniz bir arzunuz varsa bu ay harekete geçin, dilekleriniz neredeyse yıldızlar için emir olacaktır. Bu arada doğum gününüz kutlu olsun.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım, Mars’ın burcunuzdaki seyri ile birlikte artık çekimser davrandığınız, yapmak isteseniz bile engellerle karşılaştığınız bütün sıkıntıları çorap söküğü gibi hızla çözebileceksiniz. Öyle güzel bir süreç sizleri bekliyor ki, kariyeriniz ya da yapmak istediğiniz her hamle başarı ile sonuçlanacaktır. İlk hamleyi aşka yapın! Fakat çevrenizdekileri ezmemeye, size verilen gücü kötüye kullanmamaya özen göstermeniz gerekebilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, bireyselliğinizi ilan etmek isteyeceğiniz bir süreç başlamış olabilir. Ortak bir iş yürütüyorsanız partnerinizin arkasından görüşmeler yapabilirsiniz. Ya da takım halinde hareket etmek yerine siz bireysel olarak takılabilirsiniz. Bu durumun olumlu ya da olumsuz getirisi eşit olacağı için konuya iyi odaklanıp ona göre harekete geçmenizi tavsiye ediyorum. Eğer ortaklığınız eş, akraba ve kardeşlerleyse takım halinde, yabancılarla ise bireysel hamlenizi yapabilirsiniz. Bazen nefes almak için kendinize fırsatlar verin.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, bu ay sizler için güzel ve keyifli bir ay olacak zira sizlerin anahtar kelimesi “başarı” ayaklarınıza kapanmış durumda. Öncelikle kariyerinizde bir seviye atlamaya hazır olun bunun için de aşk meşk gibi konuları biraz rafa kaldırıp, işinize odaklanabilirsiniz. Ayrıca başarı yalnızca para kazanmak üzerine kurulu olmadığı için sizler bu ay boyunca aktivist eylemlere katılabilirsiniz. Kendinizi farklı yönlerde tatmin ediyor olabilirsiniz. Belki de cevap sevgidir?

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, bu ay sizler için altın bir ay olacaktır. Kariyer eviniz sürekli hareket halinde olacak ve sizler geçtiğimiz yıl ektiklerinizi bu ayın ortası itibari ile toparlamaya başlayacaksınız. Bu ay çok çalışmanız gerekebilir. Genel olarak yoğun geçireceğiniz bu ay evcil hayvanlarınızla da ayrıca biraz ilgilenmeniz gerekebilir. Güzel bir süreç sizleri bekliyor, en güzel yatırımı kendinize yapabilirsiniz. Kalbiniz en değerli hazineniz.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, garip bir sene geçiriyorsunuz paranız ya çok var ya da hiç yok bu da ödemeleriniz konusunda bir tutarsızlığa sebep oluyor. Şimdi bu etki bu haftanın sonu ile ortadan kalkacak, bu hafta ödemelerinizi planlayabilir kendinizi daha sağlıklı hissedebilirsiniz. Genel olarak çok çalışacağınız bir süreç başlıyor, eğitim alabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz. Her şeye hazır olun.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım, bu hafta kendinizi daha güçlü ve daha sert hissedebilirsiniz. Bunun nedeni yönetici gezegeninizin ikizler burcuna geçişi olacaktır. Bu biraz partnerlik konularında sizleri etki altına alabilecek gibi görünüyor. İlişkinizde arzu edilen insan haline dönebilirsiniz, aynı zamanda ortak bir iş yürütüyorsanız bu işin beyni konumuna da gelebilirsiniz. Hem romantik hem de kazançlı bir hafta hatta ay sizleri bekliyor.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, bu hafta neler olacağını sizlere söylemeden önce geçtiğimiz haftalarda neler oldu onlara dönmek istiyorum. Hisleriniz biraz karışmış ve özellikle gönül ilişkileriniz konusunda korkularınızla karşılaşmıştınız. Şimdi bu hafta korkularınız yüzünden batırdığınız sandığınız durumu toparlayabileceksiniz. Ciddi bir ilişkiye başlayabilir, evlilik kararı alabilir ya da evliliğinize bir şans tanıyabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bu hafta sizler için çok neşeli aşk dolu bir hafta olabilir. Özellikle yakın akrabalarınızın tanıştıracağı insanlara biraz daha fazla alıcı gözle bakmalısınız. Aynı şekilde kısa mesafe yolculuklarınızda tanışacağınız insanlara da biraz alıcı gözle bakın ki kısmetin burnunuzun dibinde olduğunu görebilesiniz. Buradan başlayın. Romantik bir hafta sizleri bekliyor gibi görünüyor.

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, bu hafta evinizi hanenizi ilgilendiren bölgede biraz hareketlenmeler var. Aslında geçtiğimiz üç ay boyunca gündeminiz zaten bir ev gibi görünüyor. Bu hafta başlayan etki ile babanızdan destek alabilirsiniz ya da babanızın rol oynayacağı bir şekilde durum çözümlenebilir. Netleşmesi için acele etmeyin, bu ayın sonuna kadar durumunuz olgunlaşacak ve çözüme kavuşacaktır. Zaman cevaptır.

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, sizler bu hafta biraz dinlenmek isteyebilirsiniz. Ya da bir iş gezisini eğlenceye dönüştürebilirsiniz. Ufak bir tatil sizlere iyi gelecek gibi görünüyor ama boş durmayacak aynı zamanda ya çalışacaksınız ya da çalışmak zorunda kalacaksınız. Döndüğünüzde ise dinlenmek için acele etmeyin, evin içerisinde de çalışmanız gereken koşullar oturuyor gibi. Evden çıkmadan önce sularınızı, vanalarınızı kontrol edin ki, beklenmedik bir sürpriz ile karşılaşmayın. Mutluluğu seçmek elinizde!

Mutlu ve ışıklı bir hafta dilerim.

Aşk burada!

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Yıldız Okuyan

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol