10-16 Nisan Haftası Burç Yorumları

Yıldız Okuyan, 10-16 Nisan haftası için burçları yorumladı.

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, bu hafta sizin burcunuzda bir dolunay gerçekleşecek sert ve gergin etkileri olacak bu dolunay özellikle iş ortaklarınız ya da eşinizle aranızda gerilimlere sebep olabilecek. Düşüncelerinizi dile getirirken daha dikkatli davranmalısınız, karşınızdakini eleştirirken kendinizi kaptırmamalı, yapıcı eleştirilere yer vermelisiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, bu hafta koç burcunda sert bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayla bitişleri işaret eder eğer elinizde tamamlamanız gereken bir proje varsa dolunay sizi oldukça etkileyecek ve projenizi bitirmenize yardımcı olacak. Yanı sıra evcil hayvanınız, çalışanlarınız ya da küçük sağlık sorunlarınızla ilgili de koşturmak zorunda kalabileceğiniz bir hafta başlamış oluyor.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili ikizler burcu okurlarım bu hafta sert bir dolunay gerçekleşiyor, sizler ise neyse ki merkezinde değilsiniz. Bu hafta özellikle arkadaşlarınızla biraraya gelmek için planlar yapabilir, planlarınızı yine kendiniz bozmaya karar verebilirsiniz. Bu hafta genel olarak kafanız karışık geçecek gibi görünüyor.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, bu hafta ev, hane ya da otorite figürleri konusunda bir sınava tabii tutulabilirsiniz. Dolunayla birlikte evle ilgili çözüme kavuşturmak istediğibiz bir mesele çözümlenebilir, sizin aleyhinize gibi görünen olaylar sizin için güzel bir şekilde gelişme gösterebilir.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım bu hafta ateş grubu burçlarından kardeş burcunuz koç burcunda bir dolunay gerçekleşecek, sert bir dolunay olacak ve sizler işleriniz, kariyeriniz konusunda biraz motivasyon düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Uzun ve kalıcı misafirler ağırlayabileceğiniz gibi, yatılı misafirlik de yapabilirsiniz.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili başak burcu okurlarım, bu hafta size uzak bir burç olan koç burcunda dolunay meydana geliyor, sert bir dolunay olacak ve sizlerin gelirleri konusunda biraz zorlayacak gibi görünüyor. Aslında büyük ödemeler yapabilirsiniz, beklenmedik masraflarla karşılaşabilirsiniz. Bu dolunayın sonlanmasıyla birlikte sona erecektir. Önümüzdeki hafta kendinizi toparlayacaksınızdır.

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım bu hafta tam karşıt burcunuzda bir dolunay gerçekleşiyor ve oldukça sert bir dolunay olacak. Direkt sizlerin iletişim, arkadaşlıklar hatta parnerlik konusunda bile zorlayacağa benziyor. Sert, duygusal ama oldukça gerilimli konuşmalar, çıkışlar yaşayabilirsiniz. Ev sahibiniz ya da babanızla ilgili beklenmedik bir kriz ortaya çıkabilir.

Akrep ve Yükselen Akrep 

Sevgili Akrep burcu okurlarım, bu hafta koç burcunda sert bir dolunay gerçekleşecek, yılın en sert dolunayı olacak. Sizlerin ise psikolojik anlamda çok etkileneceği bir hafta başlamış bulunacak. Bir taraftan sizden gizlenen işlerin ortaya dökülmesine de şahit olabileceksiniz. Arkanızdan iş çeviriliyorsa hepsi dolunayla birlikte ortaya dökülecektir.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım bu hafta koç burcunda bir dolunay gerçekleşecek, yılın en sert dolunayı bu hafta gerçekleşiyor. Öncelikle romantik etkileşimler dolunaydan etkilenmeyecek ve sevgilinizle hiç olmadığınız kadar huzurlu olabileceksiniz fakat bu hafta maddi ve manevi yönden yorulabilirsiniz, evdeki hesap çarşıya uymayacağı gibi çok fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım sizlere çok uzak bir burçta, koç burcunda yılın en şiddetli hatta görkemli dolunayı başlıyor ve sizlerin kariyer anlamında aydınlatacak! Birçok burca sert etkileşimler yapan dolunay sizin gibi disiplinli ve zaten özünde sert olan burca istediğini verecek! Beklediğiniz bir terfi varsa şimdiden gözünüz aydın!

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, bu hafta koç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Sizler için biraz kafa karıştırıcı olabilir, ne yazik ki, kendinizi ifade etmekte çok zorlanabilirsiniz. Söylemek istediklerinizle ağzınızdan çıkan ya da karşınızdaki insanın algıladığı başka şeyler olabilir. Yanlış anlaşılabilirsiniz ve istemeden insanlar size kırılabilir.

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, bu hafta Koç burcunda bir dolunay var ve sizler için enteresan bir süreci başlatacak. Bir süredir planladığınız yeni girişimler için sizi yine bir süreliğine geçmişe götürebilir. Finansal kaynaklarınızla ilgili artış yaşayacaksınız ama hepsine saldırmak yerine akılcı davranıp tek bir kaynağa odaklanırsanız akıllıca olur, yoksa dolunay sert etkisini göstermekten çekinmeyecektir. Sizler için anahtar kelime “Açgözlülük” olsun ve buna dikkat edin!

Aşk burada!

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol