10-16 Temmuz Haftası Burç Yorumları

Yıldız Okuyan, 10-16 Temmuz haftası için burçları yorumladı. Yükselen burcunuzu okumayı unutmayın.

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, bu hafta Oğlak burcunda gerçekleşen dolunayla birlikte kariyerinizde güzel gelişmeler yaşamanız mümkün gibi görünüyor. Aslında Oğlak dolunayları biraz sert geçişler gerektirir yani yükselmeniz öyle güle oynaya değil de, biraz sert ve baskı ile gerçekleşebilir.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, oğlak burcundaki dolunay sizlere seyahat fırsatları sunabilir. İş için bir geziye çıkabilirsiniz ya da evinizi yabancılara açmak zorunda kalabilirsiniz. Bir şekilde bu dolunay sizlerin yurt dışı bağlantılarınızı harekete geçirecek ve yabancılarla iletişim kurmanızı sağacaktır.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım, bu hafta oğlak dolunayı cebinizi doldurmaya hazırlanıyor gibi görünüyor. Bu muhteşem bir etki zira aylardır böyle bir fırsat bekliyordunuz. Şimdi hazırdaki borçlarınızı kapatmak ya da özellikle sağlık konusunda kendinize bir yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Eğer sağlığınızla ilgili endişelenmeniz gereken bir durum söz konusu değil ise bu güzel bir estetik operasyon zamanının geldiğine işaret olabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, bu hafta oğlak dolunayı sizlerin duygularını derinleştirebilir. Aslında oğlak dolunayları sizin gibi su grupları için ya çok iyi gelir ya da tam tersi çok kötü gelir. Özetleyecek olursak sevgilinize ya ilanı aşk edeceksiniz ya da aşırı alınganlıklarınızla kapriste bulunacaksınız. Mevcut ilişkinize bir bakın ve bu durumu kendi ilişkinize göre yönetebilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, oğlak dolunayı sizleri sıyırıp geçiyor diyebilirim. Yani bu dolunay bireylere ya çok iyi gelir ya çok kötü geleceği için sizler aman aman etkilenmeyeceksiniz. Küçük bir sağlık sorununuzla ilgilenebilirsiniz ya da halletmeniz gereken küçük işler birikmiş olabilir. Bu hafta yoğun ama boş bir hafta geçireceksiniz diyebilirim.

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, bu hafta bir Oğlak dolunayı var. Dolunayın hissettirdiği bizlere ya hep ya hiç, olacaktır. Sizlere romantik ışıklar veriyor tutkuyla aşık olabilirsiniz. bu aşk hastalıklı bir aşk olabileceği gibi sizleri iyi hissettiren bir aşk da olabilir. Mevcut ilişkinizde de durumlar aynı, aşırı romantik tutku dolu geçirebilirsiniz. Ama bazı insanlar için tutkunun şiddetli tartışma olduğunu unutmamanızı ve bu gibi toplara girmemenizi tavsiye ederim.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, dolunayla birlikte bir düşünceniz berraklaşmaya daha doğrusu gerçekçi bir hal almaya başlayabilir. bu düşünce tam da evinizle alakalı olabilir. Ev taşımayı düşünenler için bu ay harika bir zaman olacaktır. Evinizi düzenlemeyi planlıyorsanız da harika bir dönem. Ama sonuç olarak evle ilgili bir konuyu başlatabilir, kapata da bilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım, bu hafta oğlak dolunayı sizlerin mesafelerini kısaltacak. Bir misafirinizi ağırlayabilir ya da mecburi bir misafirlik yapabilirsiniz. Önce keyfinizi kaçıran bu durum sizlerin özellikle işleri açısından bir kapı gibi olabilir. Ya da tam tersi önce heyecanlandığınız bu zoraki misafir ya da misafirlik sonradan keyfinizi kaçırıp işlerinizi bozabilir.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, bu hafta oğlak dolunayı sizlerin maddi açıdan hem destekliyor hem de sizi para harcamaya yöneltiyor olabilir. Yani elinize güzel ve büyük bir para geçecek ama bu para muhtemelen hiç hesapta olmayan bir harcamaya kurban gidecek. Keyfiniz kaçmasın önümüzdeki ay ve sonrası zaten güzel paralar kazanıyor olabileceksiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bu hafta sizlerin ev sahipliğinde bir dolunay gerçekleşiyor! Bu dolunayda daha gerçekçi ve katı olmaya bakın! Hayal kurma zamanı değil! Hayalleri bırakıp planlarınıza odaklanın! Bir konuda biraz kendinize fazla yüklenebilirsiniz. Kendinize gerçekçi olmanın dozunu abartmadan, kendinize yüklenmeden harekete geçmelisiniz. Sizler kıymetlisiniz, bunu unutmayın!

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, bu hafta oğlak burcunda bir dolunay gerçekleşecek! Bu da sizlerin biraz ağzınızı tutmanız anlamına gelebilir. Herkese her şeyinizi anlatmayın, biraz durun! Sırlarınızı bıu kadar kolay açık etmeyin! Ya da başkalarının sırlarına sahip çıkmayı deneyin! Zira bu dolunayla birlikte bilmediklerinizi öğrenebileceğiniz gibi, sakladıklarınızı da açık edebilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, bu haftaki dolunay sizleri konfor alanınızdan çıkaracak ve kalabalıkların arasına sokmaya hazırlanacak. Bu sizler gibi içe kapanık balıklar için pek keyifli görünmese de mecburiyetlerden dolayı kalabalık yerlerde olabilirsiniz. Ama sıkılmayın, uzun vaadede özellikle yeni tanıştığınız insanlar işleriniz konusunda kafanızı açabilecekler.

Yıldız Okuyan

Aşk Burada!

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol