10 Adımda Onu Kendinize Aşık Edin!

İlk görüşte aşkı herkes bulmak ister. Ancak birinin size aşık olmasını sağlamak aslında sizin ellerinizdedir. İlk görüşte olmayabilir belki ama ilk buluşmada aşkı bulmanız, bazı adımları uygulamanız halinde gayet mümkün. Biz de bu amaçla, size yardımcı olması adına, onu kendinize aşık etme sırlarını 10 adımda size sunuyoruz:

1- Sadece kendin gibi ol: İlk adım her zaman ama her zaman kendiniz gibi olmanız! Sizin kişiliğinize uymayan ve sadece onu etkilemek için yapacağınız davranışlardan kaçının. Çünkü eninde sonunda sizin o davrandığınız kişi olmadığı ortaya çıkacaktır. Sonuçta onun aşkının başlamadan bitmesini istemezsiniz, öyle değil mi? Aynı zamanda da her konuda dürüst ve açık olun. Sorduğu her soruya içten ve doğru şekilde yanıt vermeniz onu etkileyecektir.

2- Pozitif ol: Her erkek mutlu ve ona pozitif enerji verecek bir kadınla birlikte olmak ister. Bu nedenle depresif zamanlarınızdan, mutsuzluğunuzdan, bu hayattan ne kadar nefret ettiğinizden bahsetmekten vazgeçin. Zaten gerçekten bu şekilde bir ruh haliniz varsa, kendinizi düzeltmeden birinin size aşık olmasını beklemekten vazgeçin.

tumblr_l61h93E0ik1qcezdto1_1280

3- Onu dikkatlice dinleyin: Dinlemek çok önemlidir. Her erkek kendisini dinleyen bir kadınla birlikte olmak ister. Dinlemeyi, onun dediklerinin “bir kulağınızdan girip, diğer kulağınızdan çıkması” olarak anlamayın sakın. Gerçekten dinlemek, onun anlattıklarına destek vermekten ve önemsediğinizi cümlelerinizle ifade etmekten geçer! Mesela her erkek kendi ilgi alanlarının başkası tarafından onaylanmasını ve beğenilmesini ister. Siz de bu ilgiyi ona sunarsanız, size olan hayranlığı bir kat daha artacaktır.

5- Özgüvenini göster: Hiçbir erkek, kendini ezik hisseden, özgüvenden yoksun bir kadınla olmak istemez. Onu kendinize aşık etmek istiyiorsanız, özgüveninizi mutluka yansıtmalısınız. Tabii özgüveninizi yansıtacağım derken burnu kaf dağında biri gibi görünmekten de kaçının.

7- Göz teması kurun: Vücut dilinin en önemli maddesi göz temasıdır. “Gözler kalbin aynasıdır” lafının kanıtı olarak, gerçekten onu beğendiğinizi gözlerinizle ifade edebilirseniz, hiçbir erkek bunun karşısında yanıtsız kalmayacaktır.

8- Dozunda flört edin: Göz teması ile başlayan yakınlaşmanızı, gerek vücut dilinizi kullanarak, gerekse abartıya kaçmayacak hareketlerle flört ederek devam ettirebilirsiniz. Dozunda flört etmeyi bilen bir kadın her erkeğin ilgisini çekecektir.

9- Biraz gizemli olun:
 Ona sizi merak edecek ne kadar çok şey bırakırsanız sizi tanımak için size atacağı adım da daha fazla olacaktır ve o bu gizemli durumları çözdükçe, size olan aşkı da bir o kadar artacaktır. Her yanınızla tamamen açık olmayı zamana yayın…

10- Özgür olacağını hissettirin: Hiçbir erkek birlikte olacağı kadın tarafından sürekli aranmak, sürekli sorulmak, kısaca sürekli baskı altında olmak istemez. Sizin de amacınızın bu olmadığını ona hissettirin. Bırakın o sizi arasın. İlk aşamada özgürlüğü hediye ettiğiniz bir erkeğin size aşık olması kaçınılmaz olacaktır.

Bizim 10 adımda topladığımız sizin sayısını artırabileceğiniz bu maddeler, hoşlandığınız erkeğin size aşık olmasını sağlayacak! Bizimde dileğimiz bu aşkınızın ve ilişkinizin bir ömür sürmesi yönünde…

Şimdiden mutluluklar…

 

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol