13-19 Kasım Haftası Burç Yorumları

Astrolog Yıldız Okuyan, Siberalem Blog okurları için haftalık burçları yorumladı. Burç yorumunuzu okurken, yükselen burcunuzu okumayı unutmayın.

Koç ve Yükselen Koç
Sevgili Koç burcu okurlarım, muhteşem bir haftaya başlamış bulunuyoruz. Genel olarak tüm burçlar Kasımda aşkın başka olduğunu öğrenecekler ama öncelikle sizi mercek altına alalım. Bu hafta eğer gönül ilişkilerinizde bir kırgınlık, dargınlık yaşıyorsanız buzları eritebileceksiniz. Eğer yalnızsanız sürekli çekişmeli olduğunuz biri ile duygusal yakınlık yaşayabilirsiniz. Unutmayın Büyük aşklar nefretle başlar.

Boğa ve Yükselen Boğa
Sevgili Boğa burcu okurlarım, kasımda aşkın başka olduğunu en çok siz hissedeceksiniz. Bir ilişkinizin adını koyabilir ve ileri boyuta taşıyabilirsiniz. Sırılsıklam aşık olabilirsiniz. Eşinizle hiç olmadığı kadar yakınlaşabilirsiniz. Gökyüzü aşk konusunda size öyle cömert davranıyor ki en şanslı burçlardan birisiniz. Bu hafta hatta genel olarak bu ay kendinizi eve kapamayın ve bol bol sosyalleşin.

İkizler ve Yükselen İkizler
Sevgili ikizler burcu okurlarım bir süredir hayatınızın partnerlik alanındaki zorlu etkileri bir süreliğine rafa kaldırabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki çözülmeyen sorunlar için belki de karşı tarafı değil kendinizi değiştirmekle uğraşmalısınız. Neyse bu konuya sonraki haftalarda döneceğiz. Şimdilik kendinizi işinize ya da elinizdeki herhangi bir projeye odaklayacaksınız üstelik radikal bir proje olacak gibi görünüyor. Sizin bakış açınızla daha da değişime uğrayacak bu iş bir süre kendinizi iyi ve güçlü hissetmenize yarayacak.

Yengeç ve Yükselen Yengeç
Sevgili Yengeç burcu okurlarım, kasımda aşkın başka olduğunu öğrenmek için hazır olun! Gökyüzü bir eros gibi size cömert ve yakın davranacak. Sevgilinizle çok uzak ülkeleri görmek için hazırlık yapabilirsiniz. Ya da çok uzak ülkelerden birine ilgi duyabilirsiniz. Hiç olmazsa da ülkenizdeki bir yabancı kalbinizi çalabilir. İnternet üzerinden bile aşık olabilirsiniz. Erosun okunun giremeyeceği yer olmayacak ve sizi aşka düşürmek için elinden geleni yapacak!

Aslan ve Yükselen Aslan
Sevgili Aslan burcu okurlarım, bu hafta her burç için romantik etkileşimler var! Sizin için de öyle ama siz daha derinlerde daha uhrevi bir aşka düşebilirsiniz. Eski bir sevgiliyi özlemek ya da sadece aşık olduğunuzdaki duyguları hissediyor olmak isteyebilirsiniz. Henüz acele etmeyin 2018’e bir şey kalmadı! Gerçekten aşk neymiş siz o zaman göreceksiniz. Satürn sizi rahat bıraktığında gerçekten aşık olacak ve hak ettiğiniz güzellikleri bulacaksınız. Şimdilik evinizin keyfini çıkarın!

Başak ve Yükselen Başak
Sevgili Başak burcu okurlarım! bu hafta aman evde oturmayın gün doğmaya başlarken evden çıkın ve uykunuz gelene kadar dışarıda olun! Aşk sokakta sizi bekliyor! Ha geldi ha gelecek! Eğer olur da evde kalmak zorunda olursanız hemen sosyal medyada dolaşmaya başlayın! Bir aşk var size ulaşacak ama sizle karşılaşması gerekir! Aşk bu hafta size zonk diye çarpmak için hazırlanıyor!

Terazi ve Yükselen Terazi
Sevgili Terazi burcu okurlarım bir süredir peşinizi bırakmayan maddi sıkıntılarınız nihayet geride kaldı. Şimdi kendiniz için harcama yapabilirsiniz ama dikkatli olun lükse kaçmayın! Ayrıca para parayı çeker derler ya! Hah! Kasım size bol bol para getirecek bir yerden bir şekilde elinize yüklü bir para geçebilir. Bunu ayırın, saklayın! Bu para kıymetli bir para olacak.

Akrep ve Yükselen Akrep
Sevgili Akrep burcu okurlarım. Kasımda aşk başka da başka olmasına… nasıl desem nasıl anlatsam. Hani hormonlar devreye girince göz görmez ya! Bodoslama atlarız şelalelerden aşağılara… işte sizin de o hesap bodoslama aşka dalabilirsiniz. Ama sonra bu etki bittiğinde öptüğünüz kişinin prens değil de kurbağa çıkması çok olası! Eğer gözünüz kör değilse rüya bittiğinde gerçeğe dönünce pek bir hayalkırıklığı yaşayabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay
Sevgili Yay burcu okurlarım Kasım ayı aşk ayı oldu bile! Gökyüzü bu konuda çok cömert olacak ama size biraz aşkın karanlık yüzünü gösterebilir. Yasak bir aşka düşmeniz pek mümkün. Tanıştığınız insanların evli olup olmadığını sormayı unutmayın! Karşınıza çıkan insanlardan etkilenmeden önce yüzük parmaklarına bakın! Ya da duygularınızın karşılıklı olup olmadığına emin olun…

Oğlak ve Yükselen Oğlak
Sevgili Oğlak burcu okurlarım, hani filmlerde vardır ya kız aşkı arar arar ve en sonunda aslında aşkın yanı başındaki arkadaşında olduğunu anlar! İşte sizinki de o hesap bir aşk gibi olacak. Aşk aslında yanı başınızda olabilir ya da bu aşk pek sizi mutlu etmeye de bilir. Belki de arkadaşınızın aşkından hoşnut kalmayacaksınızdır.

Kova ve Yükselen Kova
Sevgili Kova burcu okurlarım… Bütün burçlar kasımdaki aşktan nasiplerini alırlarken sizin avucunuzu yalıyor olmanız çok hüzünlü… Ama üzülmeyin size aşk aralıktan sonra gülümseyecek ve kalıcı olacak. Peki kasım ayının bu vakitlerinde olay nedir derseniz, baya işinizle aşk yaşayacağınızı söyleyebilirim. Büyük bir balığı tutmak üzeresiniz cebiniz bol para görecek! Keyfiniz yerine getirecek aşk size bu hafta paradan yana gülümseyecek.

Balık ve Yükselen Balık
Sevgili Balık burcu okurlarım bu hafta Kasımda aşk başkadır haftası yaşadığımız için konumuz aşk! Ve size yabancılar kanalıya gelmek için hazırlanıyor. Yurt dışına çıkarsanız tanışacağınız birinden etkilenebilirisiniz. Ya da yurt dışından gelecek misafirlerinizden etkilenebilir. Ya da internet üzerinden biri ilginizi çok çekebilir. Bu yüzden her alanda kalbinizi açık tutmaya hazır olun.

Aşk burada!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol