18-24 Temmuz Haftası Burç Yorumları

Sevgili Okurlarım,

Ülkemizde son günlerde yaşanan talihsiz olaylardan dolayı çok üzgün bir haftaya başlamış bulunuyoruz. Bu hafta gökyüzü hem güzel hem de zorlayıcı etkilere sahip. 20 Temmuz’da Oğlak burcunda gerçekleşecek Dolunay, bizleri birtakım işlerimizi bitirmeye zorlayabilir. Aslında olumlu gelişmeleri bize getirecek Dolunay, sadece bu ödülü bizlere sunarken biraz zorlayabilir, bizi biraz baskı altına alabilir. Ani kararlar vermekten kaçınmalısınız sevgili okurlarım. Bir işi sonlandırırken iyi kontrol ettiğinize emin olun, bir ilişkiyi bitirmek istiyorsanız sonradan pişman olmamak adına iyice düşünün. Dolunaylar bizleri daha duygusal, daha alıngan insanlara çevirebilir. Alınganlık yapmadan önce iyi analizlerde bulunmakta fayda var. Ve sevgili okurlarım, bu karanlık günlerin geride kalacağını unutmayın, güzel günler bizleri bekliyor. Kalbinizden umut eksik olmasın…

dolunaySevgili Koç burcu okurlarım, bu Dolunay sizlere güzel etkiler getirecek. Özellikle iş yaşamınızda beklediğiniz fırsatları sizlere sunabilir. Eğer bir bitirme projeniz ya da kendinizi ispat edebileceğiniz bir konu gündemdeyse, bu işi bu Dolunay’la birlikte bitirip sunmanız çok etkili olacaktır.
Sevgili Boğa burcu okurlarım, Dolunay size yurt dışı bağlantıları getirecek. Belki yurt dışından bir misafir ağırlayabilir, kısa süreli de olsa yabancılarla iş birliği, iletişim halinde kalabilirsiniz. Bu Dolunay’la birlikte ihmal ettiğiniz işleriniz ya da hobilerinize yönelmeniz de mümkün olabilir.
Sevgili İkizler burcu okurlarım, bu Dolunay’da size güzel hissettirecek gelişmeler olacaktır. Öncelikle uzun zamandır yaşadığınız finansal sorunlarınıza bir ışık tutacak. Belki gökten para cebinize hop konmayacak ama güzel iş fırsatlarını önünüze dökebilecek.
Sevgili Yengeç burcu okurlarım, bu Dolunay sizler için, alfanın kim olduğunu gösterme vakti olabilir. Özellikle ortak, çalışan, partner gibi kimselerle güç savaşına girebilirsiniz. Olaylara daha ılımlı yaklaşmanız gerektiğini Dolunay’la birlikte öğreneceksiniz. Aman tartışmalardan uzak kalmaya dikkat edin sevgili okurlarım.
Sevgili Aslan burcu okurlarım, perde açıldı, sahne sizindi ama bu hafta biraz beklemeniz gerekebilir. Dolunay, Oğlak burcunda ve gerçekten çok güçlü etkileri var. Sizleri kabuğunuza çekilmiş halde bulmak mümkün. Bu hafta Dolunay’la birlikte çok çalışmanız gerekebilir. Bunun yanı sıra, özellikle diş veya cilt problemleri ile uğraşabilirsiniz, sırt ağrılarına da dikkat etmelisiniz.

Widget not in any sidebars
 Sevgili Başak burcu okurlarım, bu Dolunay sizlere harika hissettirecek. Aşka, eğlenceye, güzel vakit geçirmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Partnerinizin size hoş bir sürprizi olabilir. Yalnız olan Başakların bu Dolunay’da eve kapanmaları yazık olacaktır çünkü aradığınız aşkı bulabilirsiniz.
Sevgili Terazi burcu okurlarım, bu Dolunay’la birlikte dikkatinizi evinize, yuvanıza verebilirsiniz. Her şey istediğiniz gibi mi, kendinizi güvende hissediyor musunuz, evinizde mutlu musunuz? Bu konular gündeminizi meşgul edebilir.
Sevgili Akrep burcu okurlarım, bu Dolunay zamanı kısa seyahatler gerçekleştirebilir ya da misafir ağırlayabilirsiniz. Uzak yerlerden kuzen, kardeş gibi akrabalarla görüşebilir, gizli konuları açığa çıkarabilirsiniz.
Sevgili Yay burcu okurlarım, bu Dolunay hesabınızı kontrol edebilirsiniz. Maddi anlamda güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Kendi maaşınız dışında ekstra bir gelir elde edeceğiniz işler ve projeler karşınıza çıkabilir. İş temponuz hızla artıyor.
Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bu hafta Dolunay sizin burcunuzda gerçekleşecek. Dolunay zamanı gerçekten romantik etkileşimler olabilir. Bir sevgiliniz varsa kısa bir tatile çıkmanızı öneririm, birbirinize gerçekten aşkla bağlı olduğunuzu hissedebilirsiniz.
Sevgili Kova burcu okurlarım, bu Dolunay’la birlikte biraz kendi kabuğunuza çekilmeniz söz konusu olabilir. Kendinizi dinleyebilir, değer yargılarınızı düşünebilirsiniz. Çevrenizden kendinizi soyutlayarak, eve kapanıp spiritüel çalışmalar yapmanız mümkün. Bu Dolunay zamanı kendinizi melankolik hissedebilirsiniz, depresyona girmemeye dikkat etmelisiniz.
Sevgili Balık burcu okurlarım, bu Dolunay finansal anlamda rahatlamanızı sağlayacak. Kendinizi yüksek ve güçlü hissedebilirsiniz. Bunun sebebi, partnerinizin neşeli davranışları da olabilir. Her ne olursa olsun enerjinizin yükseldiğini hissedeceksiniz.

Mutlu ve huzurlu bir hafta dilerim.

Yıldız Okuyan

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol