Siberalem.com Posta Gazetesi’nde

Posta Gazetesi’nde 09.01.2013 tarihinde yayınlanan haberimizi buradan okuyabilirsiniz.

“Aşkını internette arayanların sayısının hızla artış gösterdiği günümüzde, özellikle yılbaşı ve Sevgililer Günü gibi özel günlerde bu yükseliş bariz olarak göze çarpıyor. Siberalem.com’un aralık ayının sonundaki ve ocak başındaki site trafiğinin yılın diğer dönemlerine oranla iki kat artması da bu tespiti doğruluyor.

Siberalem.com Yöneticisi Burcu Burhan, bu döneme dair verileri şu şekilde yorumladı:
“Siberalem.com olarak, 12 kez yılbaşı yaşadık ve Türk internet tarihi için bu büyük deneyimi, her daim rakamlarla da sağlamasını yaparak araştırıyoruz. Her yıl yılbaşı, Sevgililer Günü gibi özel günlerde diğer günlere oranla online üye sayımızda bir artış yaşanıyor. Fakat bu yılbaşı döneminde diğer yıllara oranla daha büyük bir artış yaşandığını da söyleyebiliriz.
Aralık ayının sonunda ve ocak başında sitedeki trafik yılın diğer dönemlerine oranla iki kat arttı. Özellikle 1 Ocak günü, 14:00 – 15:00 saatlerinden itibaren üyelerin yoğun bir şekilde siteye girişini gözlemledik.”

YENİ YIL DİLEKLERİNİN ŞAMPİYONU AŞK

Yılbaşı gecesinde ve yeni yıl heyecanın yaşandığı zamanlarda hiç kimse yalnız olmak istemez. Bundan dolayıdır ki, yeni bir yıla giriş yapılan günlerde bekarların en çok söylediği dileklerden biri de kuşkusuz ‘aşk’ olur. Siberalem.com’un 2013 dileklerine dair yaptığı araştırmanın sonuçları da bu tespiti doğruluyor…”

Haberin tamamı Posta Gazetesinde, okumak için tıklayın.

39 posta-siberalem-ask-yeniyil-300x283

 

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol