22-28 Ağustos Haftası Burç Yorumları

Sevgili okurlarım, artık yaz ayının son haftasını yaşamaktayız. 2016 yazı ülke genelinde umduğumuz gibi parlak geçmedi. Fakat Eylül ayından sonra dilerim daha güzel, daha umut verici yeni bir sürece başlayacağız. Bu haftanın ana başlıklarından bir tanesi, Mars ve Satürn gezegeninin karşılaşması olacak. Aslında iki gezegen benzer şeyleri temsil ediyor olsalar bile, birbirlerinden farklı işlevleri olduğu için bu hafta bizlere biraz sıkıntı verebilir. Mars gezegeni cesaret verir, harekete geçirmek ister, yanlış bile olsa bildiklerimizi uygulamamız konusunda güç verir. Satürn gezegeni ise düşündürmeye, aldığımız kararların doğruluğunu sorgulatmaya yöneltir. Bu durumda çıkarmamız gereken sonuç ve öngörü şöyle; bu hafta bir şeyleri yapmaya, değiştirmeye olan hevesimiz, yeni şeyleri denemeye olan inancımız ve cesaretimiz son derece yüksek olacak. Özellikle ilişkiler ve cinsellik konusunda arzulu ve istekli olabiliriz. Aşk hayatımızda daha savaşçı, daha mücadeleci olabiliriz, lakin bunu hissetmekle uygulamaya geçmek aynı anlama gelmiyor maalesef. İstekliyiz ama engellerle karşılaşabiliriz, kendimizden emin olabilir ama karşımızdakinden şüphe duyabiliriz. Üstelik bu iki gezegenin bir araya gelişine eşlik edecek olan Neptün’ün alaycı ve yanıltıcı varlığı da, bizi iyiden iyiye şüpheye düşürebilir. Benim sizlere tavsiyem, harekete geçmek için hafta ortasını beklemeniz yönünde olacak. Hafta ortası gibi üzerinizdeki baskı azalabilir ve yapmak istediklerinizi daha rahat uygulayabilirsiniz. Dilerim güzel bir hafta geçirir, yıldızların gücünü hissedersiniz!

Koç ve Yükselen Koç
Sevgili Koç burcu okurlarım, bu hafta hukuksal konularda kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Aslında haklı olduğunuz, sonuna kadar arkasında durduğunuz bir davanız (bunu illa hukuksal düşünmeyin, kendi inandığınız bir davanız da olabilir) bazı engeller ve bazı kafa karıştırıcı sonuçlar doğurabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa
Sevgili Boğa burcu okurlarım, bu hafta aşk konusunda kendinizi iyi hissedebilirsiniz. İlişkinizin güzel yerlere gittiğini görebilir, birlikte seyahat edebilir, romantik titreşimler yaşayabilirsiniz. Yine ilişkinizde dile getirmediğiniz sorunları, konuları tartışabilir, bir çözüm yolu arayabilirsiniz. Eğer yalnızsanız kendinizi daha fazla üzmenize gerek kalmayacak, bu hafta gerçek aşkın gücünü görebilir, yeni insanlarla tanışabilir ve ayaklarınızı yerden kesecek bir aşkı yaşayabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler
Sevgili İkizler burcu okurlarım, bu hafta kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Kendinizi ifade etmekten yorulduğunuzu, anlatmak istediklerinizi anlatmaya mecaliniz olmadığını düşünebilirsiniz. Özellikle partnerinizle anlaşmazlıklar, birbirinizi dinleyememe gibi durumlar söz konusu olabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç
Sevgili Yengeç burcu okurlarım, bu hafta kalbinizin heyecanla dolması mümkün. Kendinizi daha flörtöz hissedebilirsiniz, yeni insanlarla tanışma hissiyatınız daha güçlü olabilir. Üstelik çok uzağa gitmenize gerek kalmadan, yakın çevrenizdeki insanlarla bir araya gelebilir, romantik titreşimleri hissedebilirsiniz. Bu haftanın bir başka konusu ise işlerinizdeki aksamalar olacaktır.

Aslan ve Yükselen Aslan
Sevgili Aslan burcu okurlarım, bu hafta işlerinize daha fazla yönelebilir, projelerinizle adeta aşk yaşayabilirsiniz. Üstelik bu haftanın ana gündem başlığı, kazançlarınızı artırmak üzerine olabilir. Bu da yeni projeler, yeni girişimler anlamına geliyor. Zam istemek için de uygun bir süreçte olduğunuzu söyleyebilirim. Ek gelirler yüzünüzü güldürecek.

Başak ve Yükselen Başak
Sevgili Başak burcu okurlarım, bu hafta aşk konusunda kendinizi daha enerjik, daha güçlü hissedebilirsiniz. Üstelik Jüpiter gezegeninin burcunuzdaki son haftası ve bir gezegen bir burçtan ayrılırken enerjisi daha da güçlenir. Jüpiter’in burcunuzda olduğu süreç boyunca yeni bilgiler öğrendiyseniz, yeni deneyimler edindiyseniz ve gerçekten eski kötü alışkanlıklarınızdan vazgeçebildiyseniz, Jüpiter burcunuzdan ayrılırken size ödüllerini vermekte çekinmeyecek ve cömert davranacaktır.

Terazi ve Yükselen Terazi
Sevgili Terazi burcu okurlarım, aşk konusunda içinizde bir heves hissediyor olabilirsiniz. Enerjinizin yüksek seviyeye çıktığı bir dönemdesiniz ama durumları okumakta zorluk yaşayabilir ve platonik hisler içerisinde olabilirsiniz. Aslında bu hafta flörtler konusunda sizin istekleriniz ve karşınızdaki kişinin algısı farklı olabilir.

Üye olmadan önce
Siberalem’i keşfe çık

Akrep ve Yükselen Akrep
Sevgili Akrep burcu okurlarım, bu hafta kredilerinizi, kredi kartlarınızı ve borçlarınızı dikkate almanız gerekebilir. Ani bir ödeme, beklettiğiniz bir borç için ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu hafta cebinize giren ile cebinizden çıkanın hesabını yapabilirsiniz. Kendinizi bir tasarruf moduna alabilir, hatta tasarrufla ilgili disipline edebilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay
Sevgili Yay burcu okurlarım, kadersel anlamda dönüşüm yaşayacağınız bir haftadasınız. Genel olarak böyle bir dönemdesiniz, bu yüzden yaptığınız seçimler ve kararlar konusunda daha dikkatli olmalı ve iyice gözden geçirmelisiniz. Bu sıralar hayatınıza aldığınız insanların, kazandığınız paraların, yaptığınız projelerin hepsi kalıcı olacaktır.

Oğlak ve Yükselen Oğlak
Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bu hafta yaptığınız projeleri, yeni işlerinizi gizlilikle yürütmeniz gerekebilir. Projenizi notere tasdikletmeniz gerekiyorsa yapın, şifrelerinize, maillerinize ve görüşmelerinize dikkat edin.

Kova ve Yükselen Kova
Sevgili Kova burcu okurlarım, hafta başında maddi konularda belirsizlikler biraz canınızı sıkabilir. Bu belirsizlikler yüzünden planlarınızı askıya almak zorunda kalabilirsiniz. Belki planladığınız tatil, eğlence ya da para harcamak zorunda kalacağınız bir lüksünüzden feragat etmek zorunda kalabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık
Sevgili Balık burcu okurlarım, bu hafta kadersel olarak bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayatınızın aşkı, hayat arkadaşınız gibi kaderinize etki edecek kişi ile tanışabilir ya da partnerinizle evlenmek gibi hayatınızda dönüştürücü etkisi olacak bir karar alabilirsiniz.

İyi haftalar!

Yıldız Okuyan

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol