24-30 Nisan Haftası Burç Yorumları

Yıldız Okuyan ile 24-30 Nisan Haftası Burç Yorumları

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, Boğa burcunda gerçekleşen yeni ay ile birlikte maddi konularda aydınlanma, rahatlama yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz alacaklarınız varsa eğer bu hafta tahsil etmek için oldukça uygun bir zaman görünüyor. Fakat, hala geri hareketinde olan Merkür ve eski gücüne ancak Mayıs ortasında kavuşabilecek Venüs’ü de hesaba katarsak bu ay genel olarak bir şeyi imzalamamanızda fayda gördüğümü söyleyebilirim. Belki de eğlence burada!

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, bu hafta sizlerin ev sahipliğini yaptığı yeni ayın uğuru, ışığı üzerinizde olacaktır. En şanslı burçların başında geliyorsunuz, haftanın ikinci gününden itibaren yapmak istediğiniz görüşmeleri yapabilirsiniz. Yeni başlangıçlar için harika zeminler oluşmakta, geçmişle artık vedalaşıp yeni işlere odaklanırsanız daha keyifli hissedebileceksiniz. Tıkla ve eğlenceye dahil ol!

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım, bu hafta boğa burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu da sizin biraz yalnız kalmak, içe çekilmek özellikle de psikolojik olarak kendinizi biraz sessize almak isteği doğurabilir. Bu düşünme süreci sizler için mesleki hayatınızda ne noktadasınız ve neler yapıyorsunuz ya da neler yapmayı arzuluyorsunuz konu başlıkları üzerine olabilir. Biraz değişiklik iyi olur diyen tıklasın.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, boğa burcunda gerçekleşecek yeni ay sizleri kalabalık ortamlara sokmaya hevesli görünüyor! Gerek iş gerek sosyal hayatınız olsun bir an bile yalnız kalamayacaksınız, kalabalıklar, organizasyonlar, düğünler, dernekler derken haftanın nasıl bittiğini anlayamayabilirsiniz. Özellikle tanıştığınız yeni insanları gözlemleyin mesleki açıdan sizleri tatmin edebilecek yeni insanlarla tanışmak için çok uygun bir hafta. O zaman adres burada!

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, bu hafta boğa burcunda güzel etkileşimleri olan bir yeni ay mevcut. Bu yeni ayla birlikte sizleri mesleki olarak güzel değişimler, etkileşimler beklemektedir. İş değiştirme, terfi, proje teslimi için harika bir süreç, iş hayatında olmayanlar içinse aynı etkiler eğitim hayatları için de geçerli olacaktır. Biraz mola için adres bura!

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, bu hafta boğa burcunda güzel bir yeni ay var ve harika etkileşim altında. Yeni başlangıçlar için mükemmel bir zaman ama şanslısınız ki merkür retro olduğu için eksik bıraktığınız, tamamlamadığınız işleri bitirmeniz için de harika bir şekilde destekleniyorsunuz. Eğitim, yurt dışı yolculuklar, hukuksal işleriniz gibi konu başlıklarında yeniden yapılandırmaya girmeniz için mükemmel bir hafta gibi görünüyor. Durma hayata eğlence kat!

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, birkaç aydır yaşadığınız maddi anlamdaki kötü süreç yeni ay ve sonrasındaki iki hafta boyunca rahatlamaya erecektir. Kesenizi açın ve yeni ayın cömert akışından faydalanmaya bakın! Maddi anlamda kendinizi daha rahat hissedeceksiniz ama aman bu rahatlığa kendinizi kaptırmadan işinize odaklanmaya çalışın. Tabii ara sıra mola vermek de fena olmaz.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım, bu hafta bpğa burcunda harika bir yeni ay meydana geliyor. Sizlerin ciddi ilişkiler, evlilik ve ortaklık evinizi harekete geçirecek, ilişkinize bir isim, bir adım atmak istiyorsanız bu hafta partnerinize ciddiyetinizi gösterebilir ya da tam tersi partnerinizden ciddi bir adım alabilirsiniz. Bu hafta romantizm sizler için epey etkili olacak gibi görünüyor. O zaman hemen tıkla!

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, bu hafta boğa burcunda muhteşem bir yeni ay meydana geliyor. Bu yeni ay bereketli olacak ve sizleri biraz yoracak gibi görünüyor. Bu hafta biraz angarya işlerle uğraşabilir, yorulabilirsiniz. Temponuz yüksekken haftanın nasıl geçip, bittiğini pek anlamayacaksınız. Yanı sıra evcil hayvanlarınızla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ama bu durum endişe ettirecek şeyler değil, belki rutin kontroller olabilir. Biraz rutin dışına çıkmak için tıkla!

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, Boğa burcunda harika bir yeni ay gerçekleşiyor ve tam da sizlerin gerçek aşk evini aydınlatıyor. Yeni aylar yeni başlangıçları berbarinde getirir, yeni bir aşk, flört sizlerle bu hafta buluşabilir. Ama merkürün retro olduğunu hesaba katarsak bu flört zamanında yarım kalmış bir aşkın yeniden alevlenmesi gibi de algılanabilir. Güzel ve romantik bir hafta sizleri bekliyor. Belki buradan başlar…

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, bu hafta Boğa burcunda güzel bir yeni ay meydana gelirken sizlerin tam da evinizin ortasını aydınlatacak. Evinizde yeni girişimlerde bulunabilir, yeni eşyalar alabilir, evinizi değiştirmek ya da eviniz üzerinden para kazanabilirsiniz. Aynı şekilde bilinçaltınızı yapılandırmak için altenatif tıp ile ilgilenebilir, bilinçaltı çalışmaları yapabilirsiniz. Bu hafta hem evinize hem de ruhunuza oldukça iyi gelecek bir hafta olacak. Neden olmasın?

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, bu hafta boğa burcunda güzel bir yeni ay gerçekleşirken sizleri kısa ama sık sık olabilecek yolculuklara çıkartabilir. Bu yolculıklar kardeşleriniz ya da kuzenleriniz gibi yakın akraba ziyaretleriniz üzerine olabilecek gibi görünse de, kardeş ya da kuzenlerle ilgili bir meselenin de gündeminizde olacağını işaret ediyor olabilir. Genel olarak bu hafta yoğunlaşacağınız konular bunlar olacaktır. Doğru zaman, doğru yer!

Mutlu haftalar…

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Aşk burada!

Yıldız Okuyan

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol