24-30 Temmuz Haftası Burç Yorumları

Astrolog Yıldız Okuyan, 24-30 Temmuz haftası için burçları yorumladı. Yükselen burcunuzu okumayı unutmayın!

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, Güneşin burç değiştirmesi ile birlikte sizlerin de gündemi değişecek. Sanat ve yaratıcılık gerektiren bir işle uğraşıyorsanız bu hafta gelen ilhamı kaçırmamalı ve dökülmelisiniz. Yanı sıra aşk hayatınız, flört dünyanız ve cinsel gücünüzün artacağı bir süreç başlıyor, etrafa daha alıcı gözlerle bakabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, güneşin burç değiştirmesiyle birlikte kafanızdaki o ampül yanmaya başlayabilir. Taşınmak için muhteşem bir aydasınız, bu ay evinize odaklanın, evinizde değiştirmek istediğiniz ne varsa değiştirin. Hatta gerekiyorsa evinizi değiştirin! Önümüzdeki aydan itibaren hayatınız da değişmeye başlayacak!

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım, bu hafta güneş burç değiştirdi ve muhteşem bir yeni ay var. Bu da sizlerin evde oturmayacağına işaret ediyor, uzak bir yerlere tatile gidebilir, uzunca bir süre kafanızı dinleyebilirsiniz. Bu ay oldukça yollarda olacaksınız gibi görünüyor. Yalnız iş ortaklıklarınıza dikkat etmelisiniz, anlaşmazlıklar boşuna gerilmenize neden olabilir. Tadınız kaçmasın!

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, burç değiştiren güneş ve yeni ayın Aslan burcunda yer almasıyla sizler daha cömert davranabilirsiniz. Güzel güzel harcayın ama dikkat edin, hesabınızı bilmezseniz “eyvah ben ne yaptım” diyebilirsiniz. Bu yüzden kenara muhakkak biraz para ayırın, alakasız harcamalar karşınıza çıkabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, bu hafta hem güneş burcunuza geçti hem de bir yeni ayı karşılıyorsunuz. Gücünüze nihayet güç ekleniyor ve inanılmaz fırsatlar karşınıza çıkabilir. Ama dikkat ne oldum delisi olmadan, mütevazi ve sakin hareket etmelisiniz. Eğer sakin davranır ne oldum delisi olmazsanız ayın sonunda ve önümüzdeki ay güzel hediyeler alabilirsiniz.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, bu hafta özellikle mesleki konularda biraz gizli olmanız gerektiğine dair gökyüzü sinyaller veriyor. Bir projeniz varsa koşullar tam olgunlaşmadan dile getirmemeye özen gösterirseniz önümüzdeki ay çok tatlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ya da olumsuz açıdan bakacak olursak sizden gizlenen bir takım olaylar önümüzdeki ay ortaya dökülebilir, gözlerinizi dört açın!

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, bu hafta güneşin aslan burcuna geçmesiyle birlilkte daha sosyal bir hayatınız olabilir. Arkadaş çevrenize yeni insanlar eklenebileceği gibi hayatınızdan arkadaşlarınız da çıkabilir. Her ne olursa olsun sizler için güzel gelişmeler olacağa benziyor. Önümüzdeki ay itibari ile hayatınız özellikle de arkadaş çevrenizde büyük değişimler olacak.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım, bu hafta muhteşem etkiler var. Güneşin burç değiştirmesi ve aslan yeni ayı sizleri mesleki anlamda harika bir şekilde hazırlayacağa benziyor. Bu hafta tatili boşverin ve işlerinize odaklanın, terfi kapınızda olabilir. Ya da iş değiştirmeyi planlıyorsanız yeni iş imkanlarına bakmak için mükemmel zamanlamayı tutturmuş olabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, bu hafta artık sıkıntıların, streslerin son haftası diyebiliriz. İki senedir burcunuzda dolaşan satürn artık soğuk parmakları ile sizi işaret etmekten uzaklaşacak ve siz de satünün soğuk nefesini ensenizde hissetmekten uzaklaşabileceksiniz. Bu demek oluyor ki, yapmak istediğiniz her şeyin önündeki büyük engeller nihayet kalkıyor ve siz de kendinizden emin yola devam edebileceksiniz!

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bu hafta yeni ay aslan burcunda bu da sizlerin gelirler konusunda dikkatli olmanızı uyarıyor. Özellikle borçlarınız ya da ortak gelir kaynaklarınıza odaklanmalısınız. Vergi borcunuz varsa yapılandırmaya sokabilir ya da ortak gelirlerinizde partnerinizin cömert harcamaları konusunda uyarılarda bulunabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, Aslan yeni ayı ile birlikte ilişkileriniz canlanabilir. Yalnız aslan yeni ayı sizlere abartılı ilişkiler sunabilir dikkatli olmalısınız. Karşınızdaki partnerinizin abartılı tavırlarına kapılmadan önce samimiyetini yoklamanızda fayda görüyorum. Samimiyetinden emin olduğunuz anda ilişkilerinizde boyut atlayabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, Aslan yeni ayı ile birlikte daha çok çalışabilirsiniz. Pek tembellik etmeye fırsatınız olmayacak. Hastalıklara da dikkat etmeniz gerekir. Özellikle göğüs ağrılarınız olursa hiç vakit kaybetmeden hastaneye koşmalı ve bir kedi sahibiyseniz bu hafta kedinizin bir derdi ile uğraşabilirsiniz.

Yıldız Okuyan

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol