25-31 Temmuz Burç Yorumları

Pek değerli okurlarım, bu hafta gökyüzü nihayet bize o sevecen yüzünü göstermekte çekingen davranmayacak! Haftalardır kötü enerji ile yüklü gezegenler, bu hafta kendilerini toparlıyor ve bizlere yardımcı oluyor. Bu hafta birçok gezegene ev sahipliği yapacak olan Aslan burcu, bizlere cesaret, güven ve inanç aşılayacak. Bu hafta, ‘yapamam’ dediğiniz işlere odaklanın, yapabildiğinizi, yapabileceğinizi göreceksiniz. Asıl patlamayı ise, 2 Ağustos Salı günü gerçekleşecek Aslan yeni ayına saklayın. Enerjinizi koruyun çünkü haftaya Salı mükemmel şeyler gerçekleşecek. Bu hafta dinlenin ve hazırlıklarınızı yapın!

Hepinize güzel bir hafta dilerim…

Koç ve Yükselen Koç
Sevgili Koç burcu okurlarım, bu hafta üzerinizdeki ölü toprağından kurtulabilirsiniz. Artık gündeminizde eğlence ve sosyalleşmek var. Gökyüzü sizin için harika etkileşimler içerisinde. Özgüveniniz ve enerjiniz her zamankinden daha yüksek, bu da sizi oldukça çekici bir hale getirebilir.

Boğa ve Yükselen Boğa
Sevgili Boğa burcu okurlarım, bu hafta aile büyükleriniz veya ev içerisinde otorite sahibi olan kişilerle ilgili görüşmeler yapabilirsiniz. Evinizle ilgili değişiklikler, planlar, özellikle alım satım konusunda yeni fikirler kafanızda canlanabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler
Sevgili İkizler burcu okurlarım, bu hafta sizler için güzel bir başlangıç olacak. Finansal konulardaki sıkıntılarınız geride kaldığı için, kendinizi biraz eğlencenin tatlı kollarına bırakmak isteyebilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç
Sevgili Yengeç burcu okurlarım, bu hafta kariyerinizdeki durgunluk geride kalıyor. Haftaya kariyeriniz açısından müthiş etkileşimlerle başlıyorsunuz. Bu elbette, maaşınıza da güzel bir şekilde yansıyacak. Bu hafta elinizde ne kadar proje/iş varsa, üstlerinize göstermeye çalışın.

Aslan ve Yükselen Aslan
Sevgili Aslan burcu okurlarım, bu hafta içsel yolculuğunuz yine devam edecek, o yüzden bu son haftanın dinlenme açısından keyfini çıkarın. Ağustos’un gelmesi hem neşenizi artıracak hem de 2 Ağustos’taki yeni ayla birlikte kendinizi kral-kraliçe gibi hissedeceksiniz.

Üye olmadan önce
Siberalem’i keşfe çık

Başak ve Yükselen Başak 

Sevgili Başak burcu okurlarım, pek yakında Merkür sizin burcunuzda harekete geçişine başlayacak. Bu da iletişimde, yaratıcılık gerektiren işlerinizde hareketlenmeler anlamına geliyor. Şimdilik köşenize çekilip dinlenmek isteyebilirsiniz. Şu günler, sigarayı bırakmak için harika bir zaman olabilir.

Terazi ve Yükselen Terazi
Sevgili Terazi burcu okurlarım, kariyer hayatınızda zorlu bir dönemi geride bırakıyorsunuz. Kendinizi anlatmaya, tarzını aktarmaya çalıştınız, anlaşılabildiğinizi ümit ediyorum.

Akrep ve Yükselen Akrep
Sevgili Akrep burcu okurlarım, yine hızlı hareket etmeniz gereken bir hafta bekliyor sizi. Öncelikle evle ilgili bir sorun hızlı bir şekilde çözümlenmeye başlıyor. Genel olarak bu hafta ev, aile, aile büyüklerinizle ilgili sorunlarınız varsa, hepsinin çözümlendiğini hissedebilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay
Sevgili Yay burcu okurlarım, öncelikle bu hafta aşk hayatınızda müthiş aydınlanmalar gerçekleşecek. Şimdilik isyankar partnerlerinizin sıkıntılarına kulak vermeye bakın. Haftanın ortasına doğru müthiş gerilimli bir enerji, aşk hayatınızda kuvvetli etkilere neden olacak.

Oğlak ve Yükselen Oğlak
Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bu hafta neredeyse her gün, ev ya da aile büyüklerinizle ilgili sorunlarla mücadele edeceksiniz. Özellikle evinizle ilgili geçmiş/eski konular yeniden gündeme gelecek.

Kova ve Yükselen Kova
Sevgili Kova burcu okurlarım, bu hafta geçmişle yeniden yüz yüze gelebilirsiniz. Bunu olumlu değerlendirmek sizin elinizde. Partnerinizle sıkıntılı bir süreç yaşıyorsanız gidin ve gönlünü alın. Sizi anlayacak çünkü kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz.

Balık ve Yükselen Balık
Sevgili Balık burcu okurlarım, bu hafta kime ne sır verdiğinize dikkat edin. Gizli yaptığınız görüşmeler, gizlediğiniz konular ya da kendinize saklamayı düşündüğünüz planlar birden ortaya çıkabilir. Bu hafta kendinizi baskı altında hissedebilir ve bir yerlere kaçmayı düşünebilirsiniz. Kısa seyahatlerle sorunlarınızdan az da olsa uzaklaşmak iyi gelebilir.

Yıldız Okuyan

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol