26 Eylül – 2 Ekim Burç Yorumları

Değerli okurlarım,

Bu hafta yine gökyüzü bizlere ders verir nitelikte harekete geçecek gibi görünüyor. Öncelikle haftanın önemli başlıklarına bakacak olursak. Mars nihayet Yay burcundaki seyrini tamamladı ve Oğlak burcundaki geçişine başlıyor. Nihayet bir şeyler bizi yön değiştirmeye itekleyecek ve belki de uzun zamandır kafamızı kurcalayan, içimize, kalbimize takılan konularda daha cesur hissedebileceğiz. Bu da bizim hareketlerimize, enerjimize yansıyacak. Otoriteyi elimize alabilir ve mantıklı olmayanla ilgilenmekten daha uzakta kalabiliriz. İşimize yarar şeyleri seçip, biraz daha bencil davranışlar sergileyebiliriz. Yine bu haftanın önemli gökyüzü olaylarından bir tanesi 1 Ekim’de olacak yeni ay! Aslında bu yeni ay tamamen önümüzdeki hafta ile ilgili fakat biz etkilerini bu hafta ortası ile yaşamaya başlayabiliriz. Bu yeni ayla nihayet eksik kalan işlerimizi, yeni başlangıçlarımızı, olumlu hissettiğimiz her alanda kendimizi sunmayı ve güzel projelere başlamayı işaret ettiği için harekete geçebiliriz. Bu hafta genel olarak, gökyüzü olayları bizler açısından pozitif. Burçlara göre etkilerini okumak için www.itiraf.com ‘u ziyaret edebilirsiniz!

Sevgili Koç burcu okurlarım, bu hafta sizler için oldukça kısmetli bir hafta gibi görünüyor. Gökyüzü sizler için romantik titreşimlerini esirgemeyecek! Öncelikle eğer ciddi bir ilişkiniz söz konusu ise bu hafta hatta genel olarak önümüzdeki ay ilişkinizi resmi boyuta taşımayı planlayabilirsiniz. Evlenme teklifi edebilir ya da bir evlenme teklifi alabilirsiniz. Özellikle partnerlik alanında kendinizi iyi hissedeceğiniz için iş üzerine yapacağınız ortaklıklarınıza da güzel enerjiler yansıyor, bu da iş alanında ortaklıklar konusunda kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Bekar koçlar ise şu sıralar gözlerini dört açmalılar, bu etki kolay kolay gelmez, artık şeytanın bacağını kırabilirsiniz!

Sevgili Boğa burcu okurlarım, bu yeni ayda sizler bütün o üzerinize yük gibi binen angarya işlerinizle vedalaşabilirsiniz. Gözünüzde büyüyen ama hiç yapmak istemediğiniz ufak tefek işlerinizi hallettirebileceğiniz kurum ya da kişilerle işbirliği yapabilrisiniz. Eğer evcil hayvanınız varsa bu hafta genel olarak evcil hayvanınız odak noktanız olabilir, kimbilir belki de aileye yeni bir üye gelecektir! Bu hafta işler açısından iyi, olumlu etkiler üzerinizde olacak. Çalışmaktan keyif alacağınız bir hafta başlamış bulunuyor!

Sevgili İkizler burcu okurlarım, bu hafta partnerlik alanınızda harika etkileşimler var. Aileniz, sevginiz, sıcacık yuvanız sağlam temelllere oturtabilirsiniz. Zamanında yaşadığınız kırgınlıklar ya da anlaşmazlıklar varsa genel olarak sonlanacak ve ilişkinizde bir yapılandırma sürecine girebileceksiniz. Karşılıklı anlayış ve yüksek empati sayesinde birbirinizin dilinden anlıyor olacaksınız, yuvanız şimdiden ısınmaya başladı gibi görünüyor!

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, bu yeni ayla birlikte evinizde bazı değişiklikler yapmaya karar verebilirsiniz. Köklü bir değişim olduğunu zannetmiyorum mesela taşınma gibi büyük değişiklikler üzerine değil de daha çok evinizde birtakım değişiklikler söz konusu olabilir. Yalnız yaşıyorsanız bir ev arkadaşı edinebilirsiniz. Eğer bir ev arkadaşınız var ise yollarınızı ayırarak evde kalan siz olabilirsiniz. Evinizin bir odası ya da aile büyüklerinizin fikri, görüşü gibi sabit olan şeyleri de değiştirebilirsiniz.

Sevgili Aslan burcu okurlarım, mis gibi bir yeni ay kapıda bizi beklerken üstelik bu yeni aydan en çok etkilenecek burçlardan biri sizken sizlere güzel haber vermemek ayıp olur. Bu yeni ayla birlikte yeni, güzel projelere imza atabilir. Kazançlarınızı arttırabilir, yaptığınız işten oldukça keyif alabilirsiniz. Yine yakın arkadaşlar ya da akrabalarla ortaklaşa çalışabilir, birlikte işlere adım atabilirsiniz. Siz yeni aydan sonra harekete geçmeye bakın ama kendinizi körü körüne kaptırmadan, imzaladığınız şeylere dikkat ederek hareket edin!

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Sevgili Başak burcu okurlarım, bu hafta neredeyse sizi bir yıl boyunca etkisi altına alacak güzel gelişmeler kapıda görünüyor. Jupiter sizinle vedalaşıp Terazi burcuna geçtiğinden beri, kendinizi eksik hissediyor oalbilirsiniz ama sakın üzülmeyin! Bu haftayla birlikte kazançlarınız artacak, yeni işler, yeni çalışmalarla birlikte gerçekten kendinizi iyi hissedeceksiniz! Bu bir sene sürecek olan etki sizi maddi anlamda oldukça rahatlatacağa benziyor!

Sevgili Terazi burcu okurlarım, bu hafta bir yeni ay gerçekleşecek ve bundan nasibini alacak ender burçlardan biri de sizsiniz! Bu yeni ay harekete geçmeli, yapmak istediklerinizi yapmalı ve sonuçlarını beklemelisiniz! Kendinizi enerjik ve güçlü hissedebilirsiniz! Bu yeni ayda özellikle kariyer alanında kendinizi sorgulamanızda fayda görüyorum. Görebildiklerinize odaklanın, göremediklerinizi sorgulamaya çalışın! Seneye şu an olduğunuz noktada olmayacağınıza emin olabilirsiniz!

Sevgili Akrep burcu okurlarım, aman dikkat bu yeni ay sizleri hissettiğinizden ötede bazı gerçeklere ulaştırmak isteyebilir. Siz bir konuyu ya da herhangi bir şeyi belki daha masumane görmeye çalışırken, muhatap olduğunuz şey sandığınızdan daha şeytani çıkabilir! Bu yeni ay sizlere biraz akıl oyunu yapacak gibi görünüyor! Aman sizler araştırmaya bakın, hemen herkese güvenmemeye dikka edin!

Sevgili Yay burcu okurlarım, bu hafta etkinlikleri davetleri, organizasyonları kaçırmamaya özen gösterin. Özellikle böyle kalabalık davetler ve etkinliklerde sizlerin boy göstermesi gerektiğine inanıyorum. Bu tip etkinliklerde birtakım insanlarla tanışabilir ve şu an olduğunuz noktadan bambaşka bir statüye zıplama imkanı bulabilirsiniz. Çevrenize özellikle de arkadaş davetlerinize iyice kulak kabartmaya özen gösterin ve fırsatları kaçırmamaya dikkat edin!

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, öncelikle bu otorite figürleri ile olan anlaşmazlığınız yaklaşık bir senedir sürüyordu artık sonlarına doğru gelirken patlamalar, zirve çıkışlar yaşamanız olası! Ama asıl bu haftanın en güzel etkisi kariyeriniz alanında yapacağınız kendinizce çığır açacak atılımlar demek istiyorum! Öyle güzel ve sakin ilerliyorsunuz ki sanki sizin bir şey yapmanıza gerek yok da evren sizin yerinize bütün yükü üstlenmiş gibi! Ama bu rahatlığa kendinizi kaptırmayın ve yerinizi sağlamlaştırmaya bakın! Gelecekte iş yükünüz oldukça falza olacağa benziyor!

Sevgili Kova burcu okurlarım, hukuksal bir konuda verdiğiniz bir mücadele varsa gözleriniz aydın demek istiyorum! Bu hafta yıldızlar sizden yana ve konuyu tereyağından kıl çeker gibi kolayca halledebilirsiniz. Yine bu haftanın etkilerinden bir tanesi, yurt dışı projeleriniz, bağlantılarınız ve seyahatleriniz olabilir! Önünüz açık, projelerinizi hayata geçirmek için yalnızca bira zmotivasyona ihtiyaç duyabilirsiniz! İşte bu hafta o eksikliğini hissettiğiniz enerjiyi hjissedebileceksiniz!

Sevgili Balık burcu okurlarım, ortak gelirlerinizi yöneten evinizde bu hafta hareketlenmeler görünüyor! Alacaklarınızı iyi kontrol edin, vereceklerinize ise sahip çıkmayı öğrenin! Alma verme dengesini kurabildiğiniz zaman kazançlı çıktığınızı görebileceksiniz! Yapmanız gereken tek şey doğru hesabı yapıyor olmaktır! Bu hafta neredeyse yüksek sayılabilecek bir meblağ elinize geçebilir, çarçur etmemeye özen göstermelisiniz, zira sizin harcamak konusunda bir ölçünüz yok! Güzel bir hafta geçirmenizi dilerim!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol