3-9 Ekim Haftası Burç Yorumları

Sevgili okurlarım, bu hafta Ekim ayına, Terazi burcunda gerçekleşen yeni ayla girmiş bulunuyoruz. Bu yeni ayın enerjisini hissetmeye başlamışsınızdır, enerjisel olarak dengelenmeyi muhakkak hissedersiniz. Ne aşırı mutlusunuzdur, ne de dramatize edecek kadar üzgün. Yeni ayla birlikte gerçekçi bir bakış açısı elde etmeniz mümkün. Daha hayallerden uzakta, kendi çıkarlarımıza, kendi işlerimize yönelmemizi işaret eden bir süreç başlamış bulunuyor. Bir toparlayalım bakalım, nelerimiz eksik, neleri toparlamamız gerekli. Özellikle Terazi burçları bu yeni ayla birlikte üzerlerinde ufak da olsa bir baskı hissedebilirler. Ama endişe etmeyin bu baskı ile harekete geçmeniz hız kazanacaktır. Oğlak ve Yengeç burçlarının da hırsla hareket etmeleri söz konusu olabilir. Elbette bu hırsı olumlu anlamda kullandıkları sürece tehlikeli bir durum ortaya çıkmaz. Yalnızca normalden biraz fazla gergin, agresif ve çabuk parlayan davranışlar gösterebilirsiniz. Endişe etmenize gerek yok, derin ve doğru nefes alışverişi ile kendinizi sakinleştirebilirsiniz. Güzel bir hafta geçirmenizi dilerim.

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, bu hafta güzel bir yeni ay bizleri karşıladı. Tam da sizlerin ilişkiler evinde gerçekleşiyor, üstelik karşıt burcunuz Terazi ev sahipliği yapıyor. Bu hafta ilişkiniz daha yoğun, sıcak ve keyifli geçebilir. Yalnız iseniz flört edebileceğiniz birileriyle tanışabilirsiniz, çok kalıcı olur mu bilmem ama keyifli vakit geçirmeniz mümkün. İlişkisi olanlar ise partnerlerinden güzel destek alabilirler ya da partnerlerine gerçekten içten bir şekilde destek verebilirler.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, bu hafta bir yeni ay enerjimiz söz konusu. Bu da sizin sağlıkla ilgili evinizde gerçekleşecek. Aynı zamanda yurtdışı, yolculuk evinizle de bir bağlantısı var. Bir sağlık sorununuzu çözmek için yurtdışına çıkmanız gerekebilir ya da yabancı bir yerlerden ekipman, ilaç gibi materyalleri tedarik etmeniz gibi bir şey de söz konusu olabilir. Endişe etmeniz gereken bir durum yok aslında aksine sağlığınız konusunda artık harekete geçmeniz gerekiyor olabilir. Kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz.
İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım, yeni ay sizlerin aşk hayatına adeta ışık tutacak. Cinsel anlamda kendinizi çok iyi ve yüksek hissedebilirsiniz. Partnerinizle aranızda romantik titreşimler yoğun olabilir. Yanı sıra çocuk sahibi olan ikizler ise çocukları ile sıcacık bir ortam sağlayabilir ya da çocuklar için ciddi yüksek masraflar yapabilirsiniz. Yeni ay aşk ve çocuklar anlamında sizleri destekliyor, yalnızsanız muhakkak birileriyle görüşmelisiniz cinsel münasebetlerde de korunmaya daha da dikkat etmenizde fayda görüyorum.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, bu hafta yeni ay tüm gücü ile sizlerin evini aydınlatmakta. Taşınma planı yapan yengeçler aradıkları evi bulabilir, evlerini satabilir, evlerinden para kazanabilirler. Yine aile içerisinde bir işbirliği söz konusu olabilir, özellikle ailenin büyükleri sizlere maddi ve de manevi olarak falzasıyla destek verebilirler. Kendinizi güçlü hissedebileceksiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, güzel bir yeni ayla haftaya girmiş bulunuyoruz. Yeni ay sizlerin iletişim alanında boy gösteriyor. Bu hafta iletişim yoğunluğunuz artabilir, medya, reklam, yazı, websitesi gibi alanlarda iş yapıyorsanız karşınıza güzel fırsatlar çıkabilir. Çalışmalarınızın hızını arttırabilirsiniz. Yeni ayda yakın çevrenizle bol bol sosyalleşme imkanı bulacaksınız.
Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, bu hafta harika bir yeni ay bizleri karşıladı. Bu yeni ay sizlerin maddi kazançlar alanınızda boy gösteriyor. Kazançlarınızı arttırmak için çalışmalara başlayabilirsiniz, öyle şanslı olacaksınız ki, bir şey yapmasanız bile oturduğunuz yerden neredeyse para kazanabileceksiniz. Elbette sizler oturmayın, kolları sıvayıp yapabileceklerinizi değerlendirmeye bakmalısınız!

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, bu haftanın starı sizlersiniz. Sizlere güzel bir yeni ay başlamış bulunuyor. Ne yapmayı isterdiniz, biraz huzur, biraz iş güç yoksa aşk mı? Ne isterseniz harekete geçmeniz yeterli ama elbette sizler için doğru olan kararlara yönelmelisiniz, sizlere zarar verebilecek işlere ahmak cesareti ile atlamamalısınız, her opsiyonu iyice gözden geçirmeli size en faydalı olanı seçmeye özen göstermelisiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım, güzel bir yeni ay bizleri karşıladı. Bir süredir psikolojik olarak kendimizi kötü hissediyorsak tam da zamanında diyebileceğimiz bir şekilde bizlere gülümsemiş bulunuyor. İçinizdeki sıkıntılar ufak ufak gitmeye başlar ve sizler artık kendiniz için en faydalı olanı seçmeye başlayabilirsiniz. Psikolojik olarak rahatlamış ve keyfiniz yerine gelmiş olacaksınız.
Yay ve Yükselen Yay

Sevgili yay burcu okurlarım, bu hafta harika bir yeni ay bizleri karşılamış bulunuyor. Sizler içinse oldukça hareketli bir hafta olacak, etkinlikten etkinliğe koşturacağınız, bütün davetlerde boy göstereceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. Bütün bu etkinliklerde tanıştığınız yeni insanlara dikkat edin, iletişim bilgilerini almayı ihmal etmeyin zira çoğu ile ortak iş yapacağa benziyorsunuz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bu hafta muazzam bir yeni ay bizleri karşılamış bulunuyor. Şimdi kolları sıvayıp daha çok çalışma zamanı! Kariyerinizle ilgili bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Terfi alabilir, iş değiştirebilir, kendi işinizi kurmak için çalışmalara başlayabilir ya da mesleki anlamda sizleri destekleyecek eğitimlere başvurabilirsiniz. Bu hafta odak noktanız kesinlikle kariyeriniz üzerine olacak!

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, güzel bir hafta harika bir yeni ay bizleri karşılamakta. Sizler için artık çözülmeyen davaların sonuçlanacağı, uzak yolculukların başlayacağı anlamına geliyor. Yurt dışı yolculuklarınız artabilir, bir süredir kötü giden evliliğiniz varsa boşanma kararı alabilir ya da boşanma davası açabilirsiniz. Bu hafta bütün bu konuları etkileyen başlıklar sizlerin gündeminde olacaktır.
Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu olurlarım, bu hafta harika bir hafta güzel bir yeni ayla başlamış bulunuyoruz. Bir ödeme ile ilgili güzel bir haber alabilirsiniz, bir krediniz ya da ahbabınızdan almak istediğiniz bir borçla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Borçlarınız varsa bu hafta hepsini sıfırlayabilir, miras gibi konularla uğraşıyorsanız da bu hafta neticesini olumlu bir şekilde alabilirsiniz. Elinize ne şekilde olursa olsun bir miktar para geçebilme potansiyeli çok yüksek!

Yıldız Okuyan

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol