3 Adımda İçinizdeki Prensesi Ortaya Çıkarın

İlişkinizde Prenses Olmanın Kuralları başlıklı yazımızda, bir prenses gibi bakımlı ve güzel olmanın sırlarını Kate Middleton’un yöntemleriyle keşfetmiştik. Bu yazımızda da prenseslerin iç dünyasına yolculuk ediyoruz.
Dış güzelliğinizi kadar iç güzelliğiniz de önemli. 😉

1) Kate Middleton’ın yogaya ve spora olan tutkusunun bir sebebi olmalı. Hem ruhu dinlendiren hem vücudu mutlu eden yogayı denenecekler listenize almanız öneririz. Sporun vereceği öz güven ise yadsınamaz.kate1111

2) İçtenlik. Tarihteki en sevilen prenseslere bir bakın, Prenses Diana, Kate Middleton, Pamuk Prenses, Grace Kelly… Hepsi de içtenlikleri ve sevgi dolu olmaları ile hatırlanıyor. İyi kalpli olmak zor değil, zoru başarmaya çalışmayın.

diana-grace

3) Genel kültür. Kendinize bir konu başlığı seçin ve o konuda kendinizi geliştirin. Kate Middleton ve Prens William İskoçya’daki St. Andrews Üniversitesi’nde ortak aldıkları bir sanat tarihi dersinde tanıştı, unutmayın. 🙂

kate_will

(Kate Middleton ve Prens William’ın mezuniyet gününden bir fotoğrafı.)

Bütün kadınlar prenses olmayı hak ediyor. Hayatın akışından kendinize zaman ayırın, prenses gibi hissedin ve beyaz atlı prensinizi bulun.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol