30 Ekim – 5 Kasım Haftası Burç Yorumları

Yıldız Okuyan, Siberalem Blog okurları için burçları yorumladı. Burcunuzu okurken, yükseleninizi okumayı unutmayın.

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili koç burcu okurlarım, bu hafta Boğa burcunda hoş etkileşimleri olan bir dolunayla karşı karşıyayız. Sizlerin gelirlerini etkileyecek bu dolunaydan keyif alabilirsiniz. Eğer beklediğiniz bir ödeme varsa alabilir, ek gelir için güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bir zam meselesini konuşmak için muhteşem bir dolunay olacak. Bu dolunay aslında dolaylı yoldan aşk hayatınızı da etkileyecek, bu hafta evde oturmak yerine bol bol sosyalleşmelisiniz, kalabalık yerlerde aşk sizi bekliyor olabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, ev sahipliğini yaptığınız dolunayla birlikte içinizden harekete geçme enerjisi yükselecek. Uzun zamandır geri plana attığınız her şey için güç hissedeceksiniz. Ama önce tamamlamadığınız işlerinizi halletmeniz gerekiyor. Eğer bir sanatçıysanız galerinizi açabilir, kitabınızı yayınlayabilir ya da albümünüzün tanıtımını yapabilirsiniz. Bunun için bu dolunay doğru bir tercih olacaktır. Ya da bu alanlardaki eksikliklerinizi tamamlamanız için harika bir dönem. Ayrıca kendinizi fazla romantik hissedebilirsiniz. Eğer bir partneriniz varsa gerçekten çok şanslı olacak, yalnızsanız tutkulu bir aşka başlayabilirsiniz..

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili ikizler burcu okurlarım, dolunay ile birlikte kendinizi biraz geri plana atabilirsiniz. İşin aslı şu sıralar biraz melankoli yaşamaktaysanız bunu daha kendi içinizde yaşamaya yönelebilirsiniz. Bu dolunay içinizdeki bu melankoliyi tetikleyecek fakat bu durum hiç beklemediğiniz bir şekilde yaptığınız işe yansıyacak. Özellikle işiniz yaratıcılık gerektiren bir iş ise bu melankoli işinize yarayacaktır. Değilse de belki de kendinizi geri plana atıp sakince olayları gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca özel hayatınızda da bundan faydalanacaksınız, biraz geçmiş ilişkilerinize özlem duyabileceksiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, dost burcunuz Boğa’da gerçekleşecek dolunay sizlerin özel hayatına dolaylı yoldan vurgu yapabilecek. Mevcut ilişkinizde artık bir devri kapamaya ya da bir konuyu kapamaya hazırlanabilirsiniz. Eğer yalnızsanız sosyalleşmeye bakın, güzel bir ilişkinin heyecanı içinizde ama ortada biri yoksa o ilişkiyi kim ne yapsın değil mi? Arkadaş çevrenizde sizi gözüne kestirmiş biri olabilir ya da arkadaşlarınızın arkadaşları ile tanışmanızdan bir aşk doğabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, bu hafta Boğa dolunayıyla birlikte mesleğiniz açısından kendinizi iyi ifade edebileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Terfi alabilirsiniz, mevcut işinizde yeni bir bakış açısı, yeni bir vizyon, yenilikçi ve devrim yaratacak bir şey getirebilirsiniz. Bu da isminizi duyurabilir. Bu dolunay iş değiştirebilir, yaptığınız işi daha farklı bir boyuta getirebilirsiniz. Şu sıralar bu yüzden aşk hayatınız konusunda bir iştahsızlık söz konusu olabilir. Aşk sizler için epeyce geri planda olacak gibi görünüyor.

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, bu hafta enfes bir dolunay sizleri karşıyacak. Eğer yurt dışına tatil planınız varsa muhteşem zamanlama zira çok güzel vakit geçirebilirsiniz. Yabancı bir sevgiliniz olabilir ya da yabancı bir ülkede yaşayan birisi ile yakınlaşabilirsiniz. Böyle bir insanla tanışırsanız bu ilişkiye daha ciddi gözle bakmalısınız. Bu insan hukukçu biri de olabilir ya da sosyal medya uzmanı gibi bir ünvanı da olabilir. Ve ya tamamen internetten tanışabililirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, nihayet beklediğiniz o dolunay geldi. Elinize biraz para geçebilecek ve eğer borçlarınız varsa çoğu kısmını ödeyebileceksiniz. Bu sizi kafa olarak rahatlatacak. Eğer boşanma aşamasındaysanız partneriniz nafaka konusunda biraz sizi zorlayabilir. Ya da evlenmek üzereyseniz ortaklar kazançlar konusunda uzlaşmakta zorlanabileceksiniz. Bu hafta alacak vereceklerinizi iyi ayarlamaya bakın.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım bu hafta güzel bir dolunay mevcut ve tam da sizlerin ciddi ilişkilerinizin olduğu noktada doğmaya başlayacak. Mevcut ilişkinizde bir devir sona erecek, eğer anlaşamadığınız bir ilişki ise bitirebilirsiniz bu zaten sürpriz olmayacaktır. Dolunay kötü bir ilişkiden sıyrılmanız için harika bir dönemdir. Fakat keyifler yerindeyse, her şey yolundaysa bir adım ileri gidebilirsiniz. Birlikte yaşamaya karar verebilir, ilişkinizin ciddiyetini karşılıklı konyşabilir, ailelerinizi tanıştırabilirsiniz. Bir şekilde kendi hayatınıza göre uyarlamalısınız bu yorumu ve sizin için o adım hangisi ise hayatınıza çekebilirsiniz. Gel gelelim yalnızsanız, bu durumda bu hafta ve hatta on beş gün boyunca ilişki kurabileceğiniz herkes bir şekilde hayatınızda uzun soluklu olacak ve keyif alabileceksiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, dolunay sizi biraz yoracak! Epey koşturacağınız bir hafta olacak aslında bütüne baktığınızda küçük küçük işler hafta boyunca sizin bütün zamanınızı alacak. Son dakika üzerinize yıkılan bir iş sandığınızdan daha fazla mesai yapmanıza neden olabilir. Bu da keyfinizi epey kaçıracak gibi. Bunun dışında evcil hayvanınız varsa bu hafta onunla ilgilenebilir ya da stajyerinizle ilgili bir final söz konusu olabilir. Değerlendirme yapmak zorunda kalabilirsiniz. Eğer bir işte üst seviyedeyseniz bu hafta işten çıkarmak zorunda kaldığınız çalışanlarınız konusunda strese girebilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bu hafta bir dolunayla hayatınız değişebilir. Özellikle cinsel hayatınızda sorunlar varsa bu konuda çözüm arayışına girebilir ya da bunun için bir çözüm bulmuş olabilirsiniz. Cinsel hayatınız oldukça keyifli geçmeye başlayacak. Bunun dışında bir çocuk sahibi olmak için harekete geçebilirsiniz. Bu hafta kendinizi flörtöz hissedeceksiniz, bu süreci evde oturup ya da kendinizi işe verip harcamayın! Giyinin süslenin ve kendinizi sokaklara atın bu güzel enerjinin keyfini çıkarmaya bakın.

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, bu hafta gerçekleşecek dolunayla birlikte evinizle ilgili bir süredir kafanızı meşgul eden bir kararı hayata geçirebileceksiniz. taşınabilirsiniz ya da mevcut ev arkadaşınız, kardeşiniz evden ayrılabilir. Ailenizle yaşıyorsanız ailenizden ayrılabilirsiniz. Ya da ailenizle ters düştüğünüz konularda uzlaşmaya varmak için adım atabilirsiniz. Bu hafta aile işleri ya da ev işlerinizden dolayı ihmal ettiğini özel hayatınızı çok dert etmeyin Aralık ayı sizler için güzel fırsatlar doğuracak, haberlerini ise Kasım sonunda almaya başlayacaksınız.

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, bu hafta boğa dolunayı ile birlikte kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Bu seyahatleriniz hiç planda yokken oluşabilir ve yakın arkadaşlarınız, kardeş ve kuzenlerinizle birlikte hareket edebilirsiniz. Gergin hissedeceğiniz bir hafta olabilir, aslında bu gerginlik biraz maddi olacak. Bunun acısını çevrenizden özellikle partnerinizden çıkarmaya çalışmayın bu kez ters ve sert bir tepki ile karşılaşabilirsiniz. Eğer yalnızsanız yakın çevrenizden size ilgi duyan birilerinin varlığını hissedebilirsiniz emin olmak için önümüzdeki haftayı bekleyebilirsiniz.

Aşk burada!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol