30 Ocak – 5 Şubat Arası Burç Yorumları

30 Ocak – 5 Şubat Arası Burç Yorumları Yıldız Okuyan’dan…

Let it go...
Let it go…

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, Mars sizin burcunuza geçerken kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir süreç de beraberinde gelecek. Bundan önce cesaret edemediğiniz her şey için kalbinizde bir anahtar kilidi gibi çözülme hissedebilirsiniz. Venüs de sizi desteklediğine göre özellikle aşk hayatınızda daha cesur, cinsel alanda da daha istekli ve daha rahat olabilirsiniz. Bu ay geneli ile sizler için olumlu bir ay olacaktır.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, yönetici gezegeniniz Koç burcunda harekete geçerken, hisleriniz karşısında emin olamadığınız, cesaret edemediğiniz her şey için sizi zorlayacak bir enerji kapıda. Aslında bu pek sizin tasarladığınız ya da yumuşak bir geçişle olmayacak ama bu ay ne hissettiğiniz konusunda artık bir karara varabileceksiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler

Bu haftanın önemli göz yüzü olayı Venüsün Koç burcuna geçişiyle başlıyor. Bir süredir kendinizi kapattığınız güvenli alanınızdan artık kafanızı dışarı çıkarabilir, ve dışarıdaki yeni dünyayı keşfetmek için içinizde o kıvılcımı hissedebilirsiniz. Bol bol sosyalleşeceğiniz ve eğleneceğiniz aşka daha fazla vakit ayırabileceğiniz bir ay sizleri bekliyor olacak.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım bu haftanın en güzel olayı Venüsün koç burcuna geçişiyle başlayacak. Koçun doğasını düşünürseniz cesaret edemediklerimizi bu hafta itibari ile coşkuyla gerçekleştirebiliriz. Kariyer alanında kendinizi daha özgür, daha iyi hissedebileceksiniz. Bu da bütün aya yansıyacaktır, önümüzdeki ay ise eksik işleri tamamlayabileceksiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, Bu hafta venüsün koç burcuna geçişini gerçekten festival gibi kutlayabiliriz. Buna aslanlar olarak ihtiyacımız vardı, bizleri eğitim kendimizi geliştirmek adına bir şeylere, kurslara, konferanslara daha çok yönlendirebilir. Bir dil öğrenmek istiyorsak bu ay başlamamız güzel sonuçlar getirebilir.

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, venüs koç burcu geçişi başladı ve sizlerin ortak gelirler alanında bir hareketlenmeler mevcut! Bu da artık hakkınızı arayacağınız neye ne ödediğinize daha çok kafa yoracağınız ve haksız bir durumda sesinizi yükseleteceğiniz anlamına gelebilir. Ek gelir, gelirinizi yükseltmek alanında da oldukça hırslı olacağınız bir süreç başlamakta.

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, yönetici gezegeniniz koç burcu seyrine başladı, yaşadığınız ev ya da baba gibi otorite figürleri ile karşı karşıya gelme durumunuz gerçekleşebilir. Ya da sizden yaşça büyük biri ile tanışıp ondan etkilenebilirsiniz. Uzun süreli ilişkiler cephesinde bu hafta biraz zorlu, yanlış anlaşılmalara müsait etkiler var ama hepsi geçici etkiler olacaktır.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bu hafta kısa bir yolculuk gerçekleştirmeniz gerekebilir. Aslında bu işleriniz için gibi görünse de, gideceğiniz yerde yakın akrabalarınızı da ziyaret edebilirsiniz. genel olarak bu hafta işlerinizin angarya kısmı ile uğraşmak zorunda kalabilirsin,z, yorucu ve temposu yüksek bir süreç sizleri bekliyor gibi görünüyor.

Yay ve Yükselen Yay

Keyifli bir hafta sizleri bekliyor, aşk cinsellik bu haftanın konu başlıkları olacak. Romantizm özellikle de gelir geçer ilişkilere daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Flört anlamında kendinizi güzel, iyi, çekici hissedebilirsiniz. Tanışacağınız insanların size kapılmama olasılığı yok gibi görünüyor.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bir süredir ev taşıma, mülk satma, ya da eve yeni bir eşya alma gibi durumlarınız söz konusu ise bu hafta artık eyleme geçmek için güzel koşullar oluşuyor. Yeni bir eşya alacaksanız elinize para geçebilir, ev arıyorsanız güzel bir ev bulabilisiniz. Bu yüzden bu hafta genel olarak bu alanlarda yoğunlaşmalısınız.

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili kova burcu okurlarım, bu hafta yoğun bir iş temponuz olabilir. İş için bolca yolculuk yapabilirsiniz. Sosyal hayatınıza biraz es vermek gerekebilir fakat sizin gibi yüksek insasnların aşkı geri plana atması pek söz konusu olmayacak. Bu yoğunlukta etrafınıza alıcı gözlerle bakmalısınız, yıldızlar oldukça etkili ve sizleri destekliyor.

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, giderleriniz artıyor ama gelirleriniz aynı yerde saymaya devam etmekte. Bu hafta itibari ile artık kırmızı alarm veren bu durum sizlerin de gözünden kaçmayacak ve kendinize bir planlama yapmaya başlayabileceksiniz. İhtiyacınız olan nedir, ek iş mi, gelir mi, borç mu, kredi mi yoksa biraz kemer sıkmak mı, bu hafta sizler için artık çözüm haftası olacaktır.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol