4 Maddede Burçların İlişkideki Önemi

ilişkide burçların önemi

Kimileri hayatlarında burçların etkilerini önemserken, kimileri bunu “hurafe” olarak adlandırır. Ancak, araştırmalar diyor ki, uyumlu burçlara sahip kişilerin mutlu ve uzun soluklu ilişki yaşama şanları çok daha yüksek!

Nasıl mı? Gelin hep birlikte göz atalım:

1- Anlayış
Burcunuzla uyumlu burca sahip biri, sizin burcunuzun özelliklerini ve bu doğrultuda karakterinizi çok daha iyi anlar. Örneğin; ”aslan” burcu kendinden emin, güvenli, dinamik, güçlü, otoriter, etkileyici, cesur ve lider bir yapıya sahip. O zaman onunla uyumlu bir burç, onun bu özelliklerini çok daha net anlar.

2- Karakterinizle uyum
Karakterinizi sadece anlamakla kalmaz, onunla uyum da sağlar. Mesela ”oğlak” burcunun genel karakteristik özellikleri, ciddi, tutucu ve güçlü iradeye sahip olması. Bunlarla uyum sağlayacak kişinin de, bu özellikleri kaldırabilecek biri olması gerek. Örneğin ”koç” burcu kişiler atılgan, daldan dala konar yapıya sahip. Bu noktada bir ”oğlak” ve ”koç” arası karakter ve aşk uyumu biraz daha sıkıntılı olabilir.

3- Olumsuz huylarınıza karşı direnç
Burcunuzla uyumlu burca sahip biri, sizin kötü ve olumsuz huylarınızı da daha iyi anlar. Mesela ”yengeç” burcu kişiler çoğu zaman oldukça kırılgan, fazla sahiplenici ve etrafını üzebilecek şekilde fazla alıngan davranabilir. Uyumlu burçlu biri ise bu huyları anlaması açısından çok avantajlı. Örneğin, bir ”yengeç”i en iyi anlayan yine bir ”yengeç” olacak.

4- Görmeden tanıma şansı!
Her burcun belirli özellikleri vardır. Karakter yapısı, kötü huyları, zevkleri konusund her nokta öyle ya da böyle herkesle az-çok uyum gösterir. Bu da sizin ilk buluşmanızdan önce, karşınızdaki kişinin bu yönleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Kim daha buluşmadan kişi hakkında fikir sahibi olmak istemez ki? Bizden tavsiye buluşmadan önce burç özelliklerini gözden geçirmeniz yönünde olacak.Detaylar —–

Her zaman, burcunuzla uyumlu burca sahip biri ile güzel bir ilişki yaşayabileceğiniz yönünde garanti tabii ki vermiyoruz. Ama mutlu bir ilişki için de burçların önemi yadsınamaz.

Siberalem’de de artık burca göre rahatlıkla arama yapabilirsiniz! Bizden söylemesi 🙂

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol