6-12 Mart Haftası Burç Yorumları

Astrolog Yıldız Okuyan, 6-12 Mart haftası için burçları Siberalem Blog okurları için yorumladı.

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, bu hafta biraz merkezde sizler olacaksınız zira burcunuzda Venüs geri hareketine geçmeye başladı, venüs para ve aşkı idare edebildiği için harcamalarınıza dikkat etmenizde, Mart-Nisan ve Mayıs aylarında daha temkinli davranmanızda fayda görüyorum. Özellikle eğer geçmişte alamadığınız ödemeler ve borçlar varsa bunları tahsil edebileceğiniz harika bir süreç, olabildiğinizce faydalanmaya bakmalısınız. Aşk Burada!

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım bu hafta önemli bir gök olayı gerçekleşmeye başladı Venüs Koç burcunda geri hareketine geçti, Nisan ayında burcunuzda bu hareketlenme devam edecek ve Mayıs ayında yeniden düz hareketine başlayacak. Bu da sizler için harike bir fırsat demek, geleceğe yatırım yapmanız için geçmişten ders almanız gerektiğini ve eski, yarım kalmış işlerinizi tamamlayabileceğiniz anlamına gelebilir. Bu süreci güzel değerlendirmenizi dilerim. Aşk Burada!

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım, bu ayın ana konusu Venüs gerilemesi olduğu için sizler yarım kalan projelerinizi, belki de artık yapmam dediğiniz işleriniz için harekete geçebilirsiniz, bunlar için harika zamanlar. Venüs gerilerken geçmiş hesaplaşmalar yaşanacağı için özellikle partnerinizle geçmişte kapattığınızı sandığınız konular üzerinde durmakta ısrarcı davranabilirsiniz. Aşk Burada!

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım bu haftanın ana konusu Venüsün Koç burcunda geri hareketine başlaması. Genel olarak hafta boyunca sizler işleriniz üzerinde durabilirsiniz. Aslında venüsün parayı da temsil ettiğini düşünürsek, geri hareketi boyunca mülkünüzden para kazanmanız söz konusu olabilir. Bu süreci güzel değerlendirmenizi dilerim. Aşk Burada!

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım haftaya büyük bir gök olayı ile başlamş bulunmaktayız, Venüs koç burcundaki geri hareketine başlamış bulunuyor, kariyeriniz alanında etkin olacak bu durum özellikle geçmişte tamamlamadığınız projeleriniz üzerinde durmanızda fayda sağlayacaktır. Yeni projelere değil de tamamlanması gereken işlere yönelirseniz epeyce şanslı ve karlı çıkabileceksiniz. Aşk Burada!

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, haftaya Venüs gerilemesi ve Marsın burç değiştirmesi ile başlıyoruz epey yoğun bir ay olacağa benziyor. Sizler bir mülkünüzden para kazanabilir ya da eviniz satışta gibi bir durum söz konusuysa bunu sonuçlandırabilirsiniz. Karlı çıkacağınız ama çok çalışacağınız bir dönem de sizleri bekliyor. Aşk Burada!

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, yönetici gezegeniniz geri harekete başlarken haftaya bir de Marsın burç değiştirmesi gibi bir durum söz konusu sizlerin yoğun iş ya da iç dunyanızdaki çalkantılar hafifleyebilir, kendinizi bir süre nadasa bırakmaya karar verebilirsiniz. Güzel bir tatile çıkmanız da ama harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda görüyorum. Aşk Burada!

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım bu hafta Venüs gerilemesi mi, Marsın burç değiştirmesi mi dersiniz ne ararsanız var! Bu ağır tempoda sizler biraz durulabilirsiniz ama partneriniz sizi rahat bırakmayacak gibi görünüyor, biraz huysuz ve sorun çıkaran bir partnerle karşı karşıya kalmanız mümkün, sakinliğinizi korumanızda fayda görüyorum. Aşk Burada!

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, gökyüzü bu hafta pek hareketli Venüs geri harekette, Mars ise burç değiştiriyor, kısaca iş yükünüz, geçmişte biriken angaryalar artacak, ufak hastalıklarla mücadele edebilir, evcil hayvanlarınızla ilgili problemlerle uğraşabilirsiniz. Bu süreçte bir evcil hayvan edinmemenizi tavsiye ederim. Aşk Burada!

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, haftaya gökyüzü karmaşık şekilde giriyoruz. Bir tarafta venüs gerilerken diğer tarafta Mars burç değiştirmekte hal böyle olunca işler biraz çorba oluyor. Öncelikle kardeşleriniz ya da kuzenlerinizle daha yakından ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz, onları ziyarete ya da onlar sizi ziyarete gelebilir. İlişkiler konusunda flörtöz ve keyifli bir süreç sizleri bekliyor. Aşk Burada!

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, bu hafta sizler için yatırım haftası ama neye yatırım yapmanız gerektiği konusunda temkinli olun zira Venüs geriliyor fakat Marsta sizi bu alanda destekliyor kısaca zar atmak gibi bir durum söz konusu olabilir. Özellikle emlak alanında şansınız artacak özellikle eskiden beri beklediğiniz bir durum söz konusuysa harekete geçmenizde fayda görüyorum. Aşk Burada!

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, ohh be diyeceğiniz bir süreç başlıyor zira borçlar bu ayla birlikte bitecek. Venüs gerilemesi bittikten sonra daha rahat edeceksiniz ama şanslısınız Mars sizi destekliyor, bu süreci en iyisi mesleğinizle alakalı eğitimlerle doldurarak Mayıs ortasına kadar idare etmeye çalışın sonrası oldukça aydınlık… Aşk Burada!

Yıldız Okuyan

Aşk Burada!

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol