7-13 Ağustos Burç Yorumları

Astrolog Yıldız Okuyan, 7-13 Ağustos haftası için burçları yorumladı. Yükselen burcunuzu okumayı unutmayın!

grimoire

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, beklenen ay tutulması nihayet haftanın başı itibari ile başladı. Saat 21:00 ile tutulmanın en yoğun olduğu anı yaşayacağız. Bu tutulmaz sizleri iki yönden etkileyebilir, kalabalık bir yere düğün, davet gibi büyük organizasyonların olduğu bir yere gitmek zorunda kalabilirsiniz. Ya da böyle bir organizasyonu son dakika iptal etmek zorunda kalabilirsiniz ve bu da biraz sizi sıkıntıya sokabilecek durumlar oluşturabilir. Fakat bu tutulma olumlu bir tutulma olacağı için korkulacak pek bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, nihayet beklenen tutulma bugün itibari ile başladı. Sizler için bir dönüm noktası olacak gibi görünüyor. Bu tutulma kariyer bölgenizi harekete çekirecek. Radikal bir kararla işinizi bırakabilir, istifanızı verebilirsiniz. Yeni iş imkanları ile hayatınızın yeni bir alanını başlatabilirsiniz. Şehir değiştirebilir başka bir şehirde çalışma imkanı bulabilirsiniz. Tutulmalar yaklaşık altı ay etkili olduğu için sizler bu gelişmeleri bugünden itibaren altı ay içerisinde oluşturabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım, nihayet beklenen tutulma geldi çattı tam da sizin evrak, hukuki alan ve uzak seyahatlerinizi etkileyen yeri tetikledi. Bir geziniz iptal olabilir ya da son dakika beklenmedik bir gezi ile karşılaşabilirsiniz. Bu altı ay içerisinde yurt dışı gezileriniz artabilir, yabancılarla işbirliğine girebilirsiniz. Bir davanız varsa olumlu sonuçlanabilir, hukuksal alanda başarı elde edebilirsiniz. Herhangi bir konuda eğitim almayı planlıyorsanız bu altı ay içerisinde başlamanızı tavsiye edebilirim.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, nihayet beklenen tutulma gerçekleşti ve sizleri ortak kazançlar konusunda biraz sıkıştırabilir. Ortak ev, mülk, maddi gelir, hisse gibi konular varsa partnerinizle artık vedalaşma gibi kararlar alabilir maddi anlamda yol ayrımına gelebilirsiniz. Peki payınızı hemen mi alacaksınız? Yaklaşık altı ay içerisinde çözüme kavuşabilir. Nafaka, vergi ya da borçlar konusunda da sıkıntı yaşıyorsanız bu tutulmayı oldukça seveceksiniz gibi görünüyor.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, karşıt burcunuz olan Kova burcunda beklenen tutulma nihayet gerçekleşiyor ve sizlerin ilişki ya da iş ortaklığı alanınızı tetikliyor. Olumsuz açıdan bakacak olursak eğer bir ilişkiyi bitirebilirsiniz! Sevgili Aslan burcu okurlarım, kulağa kötü gibi gelse de bu aslında olumsuz değil olumlu bir süreç olacaktır. Bitmesi gereken bitecek ve yerine daha güzel gelişmeler gelecektir. Olumlu açıdan bakacak olursak ise evlenebilir, evlenmeye karar verebilir, ilişkinizde hiç olmadığınız kadar yakınlaşabilir ve eğer yalnızsanız bir ilişki başlatabilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, beklenen Aslan-Kova aksı tutulmaları nihayet başladı. Bu tutulma ile birlikte artık daha çok çalışmanız gerekebilir. Çalışanlarınızla aranızda anlaşmazlıklar varsa güzel sonuçlara bağlayabilirsiniz. Ama bu ay ve önümüzdeki altı ay işlerinizin epey yoğun olacağını söyleyebilirim. Yanı sıra evcil hayvanlarınız varsa onların sıkıntıları ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, bu haftaya ilk tutulma olan Kova burcundaki ay tutulması ile başlıyoruz. Sizlerin flört ve gerçek aşk evinizde biraz hareketlenmelere neden olabilecek bir tutulma. Yeni bir dönem başlatabilirsiniz, yeni biriyle tanışıp keyifli bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Ama bu önümüzdeki altı ay boyunca dikkat etmeniz gereken konu istenmeyen gebelikler olabilir. Partneriniz ya da sizler korunmayı ihmal etmemelisiniz. Eğer bir çocuk arzu ediyorsanız bu altı ay çalışmalara başlamak için oldukça verimli olacaktır.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım, beklenen Kova-Aslan tutulmaları nihayet başlamış bulunuyor, hareketli bir ağustos ayı olacağını söyleyebilirim. Bu tutulmalardan ilki sizlerin ev durumuna işaret edecek. Taşınmak zorunda kalabilirsiniz, daha geniş büyük bir ev bulabilirsiniz. Mevcut evinizle ilgili bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Ailenizle daha sık vakit geçireceğiniz bir altı ay olabilir, ailenizden destek beklediğiniz konularda olumlu dönüşler alabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, beklenen kova-aslan tutulmaları nihayet başlamış bulunuyor. Bu hafta ve önümüzdeki altı ay boyunca yakın akrabalarınızla daha sıkı fıkı olacağınız koşullarla karşılaşabilirsiniz. Kısa-kısa bol seyahate çıkacağınız kardeşlerinizle daha fazla iletişim kuracağınız bir süreç başlıyor. Özellikle kuzen, kardeş ve akranlarınızla daha fazla iletişim halinde olabileceksiniz. Size ihtiyaç duyacakları konular olabilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bu hafta Kova ve Aslan burcundaki tutulmalardan Kova tutulması nihayet başladı ve tutulmalar bizlere dönüm noktası olaylar yaşatabilecekleri gibi önemli konuları da gündeme getirebilecekler. Bir gelir kapınız kapanabilir ama bunu altı ay içerisinde çözebilecek ve kendi çıkarınıza çevirebileceksiniz. Çünkü bir gelir kapınızı kaybedecek olursanız daha büyük bir gelir kapısı sizlere gelecek. Eğer bir gelir kapınız kapanmazsa müjde zam, prim ya da ek gelirler elde edebileceksiniz demektir!

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, nihayet sizlerin sahneye çıktığı gün geldi çattı! Bu gecenin kral ve kraliçeleri sizlersiniz! Tutulma bu akşam sizlerin ev sahipliğinde gerçekleşiyor ve hayatınız gerçek anlamda değişmeye başlıyor! Bu süreçte ne yapmak, hangi alana yönelmek istiyorsanız başarılı olacaksınız ama önce vazgeçmeyi öğrenmeniz gerekebilir! Kaybettiklerinize ya da kaybedeceklerinize odaklanmayın! Kaybettikleriniz kazanacaklarınızın yanında bir nokta gibi kalacaktır! Her alanda keyifli bir süreç sizleri bekliyor ama önce öğrenmeniz gereken sınavlar karşınıza çıkacak! Bunlara hazır olun ve hayatın bir deneyim olduğunu asla unutmayın!

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, nihayet Kova ve Aslan tutulmaları bu haftanın başı ile başlamış bulunuyor! Sizler biraz kendi kabuğunuza çekilip bir sırrı saklama eğilimi gösterebileceksiniz! Dikkat edin, saklamak istedikleriniz bu altı ay içerisinde ortaya dökülecektir ve sizden saklananlar da tam olarak ortaya serilecektir! Eğer bir ameliyata girmeniz gerekecekse bu altı ay olumlu sonuç alabilirsiniz. Psikolojik bir rahatsızlığınız, bağımlılığınızla ilgili karar alabilirsiniz. Sigara ya da alkolü bırakmaya karar verebilirsiniz.

Aşk burada!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol