7 – 13 Kasım Astroloji Yorumları

Sevgili okurlarım,

Girl symbolizes the zodiac sign Aquarius. Pastel goth portrait.Bu hafta gökyüzü bizlere cesaret verecek nitelikte gülümsemekte. Güçlü Mars gezegeni burç değiştirmek için hazırlık yapıyor. Uzunca bir süre Oğlak burcunda gezinen Mars, neredeyse 2017 yılına kadar Kova burcunda kalmak için harekete geçmiş bulunuyor. Bu durumda Kovalar uzunca süredir, kendilerinde eksikliğini hissettikleri cesareti, gücü bulmuş olacaklar. Ayrıca genel olara yeni atılımlar, yeni buluşlar, yeni icatlarla karşılaşabilir. Teknolojide devrim niteliğinde yenilikler için büyük adımlar atılabilir.

Gökyüzünde gerçekleşecek bu ciddi hareketlilik birçok burcu etkileyecek. Kova burcunun karşıt burcu olan Aslanlar için işler pek istedikleri gibi gitmeyebilir. Kendilerini zayıf ve başlarının kararlarına boyun eğmek zorunda gibi hissedebilirler. Aslında bu iki aylık süreçte Aslanların kendilerini ehlileştirmeleri gerekebilir.

Marsın Kova burcuna geçmesi ile genel olarak bütün burçlar olumlu etkileşime girecek. Kendilerinde eksikliğini hissettikleri gücü, enerjiye kavuşacaklar. Değerli okurlarım, haftaya gökyüzünü şekillendirmek ve değerlendirmek üzere bütün yıldızların gücü sizlerle olsun.

Yıldız Okuyan

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol