8-14 Ağustos Haftası Burç Yorumları

Sevgili okurlarım, bu hafta karmaşık günler bizi bekliyor. İç dünyamız olumlu ya da olumsuz anlamda uyanışa başlayacak. Neptün ve Satürn gibi birbirinden alakasız, farklı işler yapan iki gezen harekete geçecek. Kısaca bu hafta hayalini kurduğumuz pembe düşler, birtakım gerçeklerin engeline takılı kalabilir! Aslında bu söylediklerim gözünüzü çok korkutmasın çünkü sizleri derinden yıkacak büyük gerçeklerden bahsetmiyorum, Satürn bazı hayallerinizi disipline etmek için harekete geçecek. Belki bu hepimiz için harika bir fırsat olacaktır. Hayallerimiz Satürn’ün gerçekçi duvarına tökezleyince hayalleri planlara dönüştürmekte zorlanabiliriz, bu da bir bakıma bize daha somut bir bakış açısı kazandırabilir. Bu haftanın yine önemli olaylarından bir tanesi, Mars gezegeninin Yay burcunda yeniden ilerleyişi. En son 6 Mart’ta Mars, Yay gezegeninde ilerlemeye başlamıştı. Bu demek oluyor ki, Mart ayından itibaren Nisan, Mayıs aylarında yarım bıraktığımız, kafamızı karıştıran, henüz cevap alamadığımız olaylar, konular ve bunları ilgilendiren insanlarla yeniden yüz yüze gelebiliriz. O süreçte tamamlanmamış her şey, Mars, Yay seyrindeyken nihayete erecektir. Bu hafta kötü gibi görünse de, sonraki haftalar için bizlere harika hazırlık yapma fırsatı tanıyacak. Değerli okurlarım, dileri

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, bu hafta mesleki hayatınız biraz mercek altına alınabilir. Kariyerinizle ilgili konularda beklentilere girebilirsiniz. Aslında iş hayatında daha detaycı bir tavır takınmayı denerseniz, beklentilerinizi realist bir şekilde ele almanız mümkün olacak.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, uzun zamandır üzerinizde hissettiğiniz baskı ve gerilim bu hafta itibarıyla kalkıyor. Yeni bir ilişkiye başlamayı planlayan veya yeni biriyle tanışanlar, yıldızların desteğini aldığını hissedecek. Gökyüzü sizlere romantizmi doruklara kadar yaşatacak.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım, bu hafta ikili ilişkiler konusunda biraz sıkıntı yaşayabilir, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Özellikle evli olanlar ve uzun süreli ilişki yaşayanlarda patlak verebilecek sorunlar, çiftlerin birbirini dinlememesi ve anlamaması ile büyüyebilir. İlişkilerdeki bu iletişimsizlikten korunmak için sakinliğinizi korumanızda fayda görüyorum.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, pek bereketli bir haftaya girmiş bulunuyorsunuz. İşlerinizdeki ani yoğunluktan, sizin gibi çalışkan bir burcun keyif almaması mümkün değil. Adeta balık sürüsü yakalamış bir balıkçı gibi keyfiniz yerine gelecek.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, doğum gününüz halen devam etmekte. Bu da sizin hala parıl parıl parladığınız, evrenin ve yıldızların sizin dileklerinizi yerine getirmeye devam ettiği anlamına geliyor. Peki doğru şeyleri mi diliyorsunuz? Doğru projelere mi yatırım yapıyorsunuz? Doğru insanla mı birliktesiniz? Bu hafta iç dünyanızda sorgulara neden olacak baskılar hissedebilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, Jüpiter’in uzun süredir burcunuzda harekete geçmiş olması sizi güçlü kılmakta. Aynı zamanda Venüs’ün de burcunuzdan geçişi kendinize olan güveninizi artırıyor. Bu güvenle birlikte özellikle aşk ve flörtlerden, romantik ortamlardan keyif alacağınızı, bol bol yüksek sesle kahkahalarınızın duyulacağını söyleyebilirim.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, bu hafta artık maddi koşullarınızı olumlu hale getirmek için harekete geçebilirsiniz. Maddi bir planlama ile hayatınızı düzene sokabilir, nereye ne harcıyorsunuz, bunun bilinciyle harekete geçebilirsiniz. Sakinliği elden bırakmayın!

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım, bu hafta maddi koşullarınız konusunda yanılgıya düşebilir. Dolunayla birlikte maddi koşullarınızı gözden geçirmeye ve gelirlerinize ek bir bütçe sağlamak için harekete geçmeye başlayabilirsiniz. İkili ilişkiler konusunda yanılgıya açık bir süreç geçiriyorsunuz.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, Mars burcunuzda harekete geçmeye başladığı için, gündeminiz yakın geçmişteki meselelerle ilgili olabilir. Özellikle ikili ilişkilerinizde Mart-Nisan-Mayıs aylarında yaşadığınız ve kafanızda soru işaretleri bırakan konuları yeniden gündeme getirebilir ve bir sonuç bekleyebilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, maddi konularda uzun süredir yaşadığınız beklenti ve bilinmezliğin artık çözüme ulaşmasını istiyor olabilirsiniz. Aslında bu en doğal isteklerden bir tanesi… Fakat bu hafta maddi konularda, özellikle ortaklarınız ve aile bireylerinizle yaptığınız ortaklaşa işlerinizde yanılgıya düşmeniz mümkün.

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, uzun süredir iş-güç arasında gidip geldiniz ve özel hayatınızın çalkantılı sürecinden de yoruldunuz. Artık üzerinizdeki ölü toprağını atma ve hayata karışma zamanı geldi. Bu hafta kendinizi daha canlı, daha enerjik hissedebilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, içinizde patlamaya hazır bir enerji birikimi var ve hangi alanda kullanırsanız, o alandaki koşullarınızı iyileştirebilecek güçte. Fakat bu enerjiyi öfkeyle ortaya çıkarmamaya dikkat edin. Maddi koşullarınız da bu haftadan sonra normale dönecek. Partnerinizle ilgili yaşadığınız baskının, iş hayatınızı etkilememesine özen göstermenizde de fayda görüyorum.

Yıldız Okuyan

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol