Akrep Burcu Kadını

Akrep ve yükselen akrep

23 Ekim – 21 Kasım

Akrep burcunun dönüşüm ve değişimlerle dolu dünyasına hoş geldiniz. Hayatınıza Akrep burcu bir kadın davet ettiyseniz, dönüşüm başlamış olmalı. Bütün kötü ve zor günler yavaş yavaş ardınızda kalacak, tabii ki ilişkiyi ona bırakırsanız… Akrep burcu kadını, enerjisi ile size şifa verir, dönüştürür ve destekler…

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

AKREP
Akrep Burcu Kadını ile Birliktelik Nasıldır?

– Akrep burcu kadının en öne çıkan özelliği, sahiplenici olmasıdır. Biraz kıskanç, biraz sahiplenici ve biraz da sabit fikirlidir. Bu sebeple, ilişkinizde asla onun aklına şüphe düşürmeyin ve net olun.
– Akrep burcu kadınının, kontrol etme duygusu güçlüdür. Olayları, insanları, davranışları ve zaman zaman da konuşulanları kontrol eder. Kontrol alanından çıkan her şeye şüphe ile bakabilir. Bunlar kötü özellikler değildir ama ilişkinizde uyum süreci sizi biraz zorlayabilir.
– Akrep burcu kadını, çok büyük ve başkaları için kıyamet koparan durumlarda bile sakinliğini koruyabilir. Ketum bir yapıya sahiptir ve dışında çok sakinken, içinde kopan fırtınaları sessizce yaşayabilir.
– Akrep burcu kadını, hayatında gri alanlara yer vermek istemez. Ya siyah, ya beyaz, işte bu kadar. Şüphe, karışıklık, puslu havalar… Bunlara ne hayatında ne de ilişkisinde yer yok.
– Akrep burcu kadını, burcunun getirdiği bir dürtü ile şehvetlidir.
– Akrep burcu kadının yenilenme ve tazeleme özelliği hayatınıza derinlemesine yerleşir.
– Akrep burcu kadınını, hayatında aile ilişkilerinden çok arkadaş ilişkileri ile yön verir. Haliyle, hem kendi arkadaşlarını sizinle tanıştırmak, hem de sizin çevreniz ile tanışmak isteyecektir. İnsanı bağlar önemlidir.

Akrep Burcu Kadını ile İlk Buluşma,

– Akrep burcu kadını, güçlü bir karaktere sahiptir. Onu rahat edemeyeceği ya da ona hitap etmeyecek bir mekana davet etmeniz huzursuz edebilir.
– Akrep burcu kadını enerjiktir ve onunla ilk buluşmanızda bir lunapark ya da spor müsabakası izlemek de güzel olur.
– Akrep burcunun sakin yapısı, hoşuna gitmeyen durumları kendine saklamasına sebep olabilir. Onu bu ketumluktan kurtarmak için iletişim tarafınızı güçlü tutun.

Akrep burcu ile dönüşüm başlasın. Hayatın, derinliğin, ilişkilerin ve şifanın burcu olan Akrep, hayatınıza bütün pozitif enerjisiyle girecektir…

Akrep burcunun hem hayat, hem de şifa enerjisine merhaba deyin.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol