Arkadaşlık Sitelerinde Bir Kadın Profili Nasıl Olmalı?

Artık tüm dünyada son derece popüler olana arkadaşlık siteleri, ülkemizde de birçok birlikteliğe ve evliliğe aracılık etmiştir. Siberalem, en iyi arkadaşlık sitelerinden biri olarak binlerce kişilik üye listesi ile yüzlerce evliliğe ön ayak olmuştur. Güvenilir bir arkadaşlık sitesinde profil açmak istiyorsanız; https://www.siberalem.com‘u tercih edebilirsiniz. Arkadaşlık sitesinde bir profil oluşturacaksınız önceliğiniz ilgi çekici olmasını mantık kuralları çerçevesinde sağlamak olmalıdır.

Bir Kadın Profilinde Olması Gerekenler

Hazırladığınız profilde ilk olarak mutlaka bir fotoğraf bulundurmalısınız. Bu fotoğrafta hafif bir makyaj, derli toplu saçlar, güzel bir gülümseme şarttır. Gülümsemek karşı tarafa sizin enerjinizi yönlendirir. Amaç dikkat çekmek olduğundan erkeklerin dikkatini de çeken gülümsemeyi eksik etmemelisiniz. Bunun dışında isim, yaş, yaşadığınız şehir gibi bilgileri vermelisiniz. Çünkü adaylar, muhtemelen cinsiyet, yaş ve şehri ön planda tutarak arama yapacaklardır.

GÜVENİLİR ARKADAŞLIK İÇİN TIKLAYIN

Profilinizde ilgi alanlarınıza, sevdiğiniz müziklere, kitaplara, filmlere kısa örnekler verebilirsiniz ama çok açık davranmamalısınız. Ayrıca öğrenim durumu ve iş gibi konularda yüzeysel bilgiler verebilirsiniz. Bazı şeyler gizemli kalmalıdır. Kadınların doğasında olan gizemliliği profilinize yansıtmalısınız. Profiller, yaşam enerjisini, mutluluğu yansıtmalıdır. Renkli fotoğraflarla renkli bir profil hazırlayabilirsiniz. Ayrıca sizi anlatan ya da kendinizi bulduğunuz şiirler, metinler gibi partiküllere profillerde yer verilebilir. Kısacası profilin bir kadın profili olduğunu belli edecek konulara dikkat etmelisiniz.

Bir Kadın Profilinde Olmaması Gerekenler

Arkadaşlık sitelerindeki profillerinize “bak ben erkekler tarafından beğeniliyorum” mesajı verene eski arkadaşlarla çekilmiş fotoğraflar, uygunsuz ve ileride kötüye kullanılabilecek fotoğraflar yer almamalıdır. Detaylı özel bilgiler bulunmamalıdır ki bu durum sadece kadınların profilleri için değil tüm üyelerin güvenliği bakımından önemlidir. Telefon numarası ve adres gibi adayın size direkt ulaşabilmesini sağlayan bilgileri belirtmemelisiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol