Arkadaşlık Sitelerinde Etkileyici Profil Oluşturma

Pek çok insan, arkadaşlık siteleri üzerinden aradıkları aşkı bulmaktadırlar. Siz de arkadaşlık siteleri üzerinden yeni insanlarla tanışmak istiyorsanız, sitedeki profilinizin büyük önem taşıdığını unutmamalısınız. Peki, etkili ve dikkat çekici bir profil nasıl oluşturulur?

1) İlk adım, dikkat çeken ve sizin kişiliğinizi ortaya koyan bir rumuz bulmaktadır. Kullanacağınızın kullanıcı adı, kişilerin sizi fark etmeleri ve profilinizi incelemeleri için en önemli adımdır. Ancak rumuzunuzu seçerken; kendinizden alakasız olmamasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde, boş yere zaman kaybedersiniz.

2) www.www.siberalem.com profilinizde bulunan kullanıcı resmi olarak, kendi fotoğrafınızı koyun. Bu, gizli saklı olmadığınızı ve dürüst ve ciddi olduğunu gösterir. Ancak kendinize benzeyen bir ünlünün fotoğrafını koymak ya da çeşitli avatarlar arasından seçim yapmak ise uygun olmayacaktır.

ŞİMDİ EN ETKİLİ PROFİLİ OLUŞTUR

3) İlgi alanlarınızı yazarken; ayrıntılara girin. Kitap okumak, müzik dinlemek gibi aktiviteler, hemen hemen herkesin profilinde yer alan hobileri arasında yer almaktadır; ancak tam aksine ülkemizde kitap okunma oranı oldukça azdır. Bu nedenle, klişelerden uzak durun ve gerçekten hoşlandığınız aktiviteleri yazın. Futbolu mu seviyorsunuz? Kayak yapmayı mı? Emin olun sizinle aynı şeylerden hoşlanacak kişilerle tanışmanız ve sohbet etmeniz daha kolay olacaktır.

4) Kendinizi yeterince anlatamadığınızı düşünüyorsanız; profilinde sevdiğiniz şairlerin ya da yazarların alıntılarına yer verebilirsiniz. Böylelikle, kendinizin anlatamadığı cümleleri, beğendiğiniz yazarların ağzından anlatmanın yanı sıra, profilinizi takip edenlerle ortam noktalar bulmanız kolaylaşacaktır.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol