Arkadaşlık Sitesinde Tanıştınız ve Buluşmaya Karar Verdiniz!

Arkadaşlık sitesinde, istediğin gibi bir arkadaş buldunuz ve buluşmaya karar verdiniz. Artık gerçek hayata taşıdığınız arkadaşlığınızda, ilk buluşma oldukça önemli olacaktır. İlk buluşmada bazı noktalara dikkat etmeniz, ilişkinin geleceği için faydalı olacaktır.

  • Öncelikle, günümüzde iyi insanlar kadar kötü niyetli kişilerin de olduğunu unutmayın ve ilk buluşmada kendinizi garantiye alarak işi şansa bırakmayın. Kesinlikle baş başa kalacağınız yerlerde buluşmayın. Kalabalık ortamlarda bulunun.
  • www.siberalem.com’da buluştuğunuz kişiyle buluşmaya giderken, mutlaka bir yakınıza haber verin ve buluşacağınız yeri bildirin. Böylelikle bir aksilik olmasına karşın önleminizi almış olursunuz.
  • Dış görünümünüze dikkat edin ama abartıya da kaçmayın. Günlük hayatınızda nasıl giyiniyorsanız, o şekilde giyinin ve olduğunuzdan daha farklı bir görünüme bürünmeyin. Kendinizden farklı bir tarza bürünmeniz durumunda, karşınızdaki insan ilerleyen zamanlarda kendiniz olmadığınızdan dolayı rahatsız olabilir.

HEMEN ÜYE OL, TANIŞ, BULUŞ!

  • Mesafeli olun. Ne olursa olsun bunun bir ilk buluşma olduğunu unutmayın ve aradaki mesafeyi iyi ayırın. Ayrıca, kişisel alanlar arasında mesafe bırakarak, çok özel sorular sormayın ve genel sohbet havasında bir buluşma olmasına izin verin.
  • Kibar olun. Karşınızdaki kişi bir bayansa; gideceğiniz mekânda sandalyesini çekin ve mümkünse ufak bir çiçek alarak gidin.
  • Buluşmaya gitmeden önce, hangi konularla ilgili konuşabileceğinize karar verin. Elbette sohbetin doğal havasında sürmesi en iyisidir; ancak bir anda konuşacak bir şey bulamazsanız da alternatiflerinizin olmasının büyük faydasını görürsünüz.
Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol