Aşk Bir Oyun: Dans, Eğlence, Oyun ve Aşkın Partisi

aşk bir oyunGeçtiğimiz senelerde düzenlediğimiz ve büyük ses getiren partimizin detaylarını yeniden sizinle paylaşmak istedik :

Dans, Eğlence, Oyun ve Aşkın Partisi 31 Temmuz 2011 tarihinde Çubuk Hayal Kahvesi’nde!

Çubuklu Hayal Kahvesi, 31 Temmuz Cumartesi günü Türkiye’nin en büyük arkadaşlık sitesi Siberalem.com‘la ortak bir parti düzenliyor. Bol oyunlu ve aşk dolu geçecek olan bu geceyi müzik ve eğlencenin yanı sıra düzenlenen küçük oyunlar renklendirecek. Bu oyunlara katılanları ise Siberalem’den birçok sürpriz ve hediye bekliyor olacak.

Partiye Özel Kokteyl: Aşk İksiri!
Aşk Bir Oyun Parti’sine özel olarak hazırlanacak olan Aşk İksiri içkisi, oyunlarda başarılı olan çiftlere bir bardak ve iki pipetle armağan edilecek.

Postmodern Dilek Ağacı
Parti alanında davetlilerin aşka dair dileklerini yazabilecekleri sembolik bir dilek ağacı da bulunacak. Tüm aşk dileklerini bir araya getirecek olan bu ışıklı dilek ağacının dallarına isteyenler “acil zengin koca bulma dileği” ya da “eski sevgilinin şerrinden kurtulma dileği” gibi esprili hazır dileklerden de iliştirebilecekler.

Platonik Aşk Mesajları İçin Özel Pano
Platonik Aşk İtirafları Panosu partide beğendiği kişiye açılmaya cesaret edemeyenlerin en büyük yardımcısı olacak. Gece boyunca davetliler söylemek isteyip söyleyemediklerini bu pano üzerinden ifade edebilecekler.

Eşini Bul, İçkini Kap!
Eşini Bul Oyunu gecenin en renkli oyunlarından biri. Kartlarla oynanacak bu oyunda davetliler kendilerindeki kartın diğer yarısını arayacaklar. Kartlarını eşleştirip içki standına götüren çiftlere partinin özel kokteyli olan Aşk İksiri hediye edilecek.

Özetle,
İçeriğini müziğin, oyunların ve o geceye özel olarak hazırlanmış “Aşk İksiri“nin süsleyeceği bu parti, cumartesi akşamında rutinin dışında bir eğlence arayanlar için oldukça iyi bir alternatif.

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol