Aşkınızı Taze Tutacak 6 Romantik Şey!

Sevgilisi olmayanlar bilirler, “Bir gün sevgilim olunca onunla çok mutlu olacağım, eğleneceğiz” diye kendi kendilerine söz verirler. Ancak ne var ki, o özel kişiyi bulunca sürprizler, eğlenceler yerini alışkanlıklara bırakır. Bu alışkanlığı aşmanın pek çok yöntemi var, bazı romantik öneriler sizler için derledik.

iStock_000040108698_XXXLarge1) Binbir sürat selfie!
Sevdiğiniz kişiyle yanak yanağa verin, telefonunuzun ön kamerasını açın ve yüzünüzü şekilden şekle sokup fotoğraflarınızı çekin. Bu fotoğrafları bastırıp güzel bir hatıra olarak saklamak ya da sosyal medyada paylaşmak size kalmış.

 

2) Kucaklaşmak!
Birine sevginizi hissettirmenin en kolay yolu işte bu, kucaklaşmak. Sık sık kucaklaşın ama özellikle şu iki seferi ıskalamayın: Buluştuğunuz an ve gün sonunda evlere dönerken ki vedalaşma anı! Sımsıkı sarılın.

3) Sevginizi evcil dostlarla anlatın!
Kedi ya da köpeğinizin tasmasına iliştireceğiniz minik bir not çok sevimli olur. Ya da şu fotoğraftaki gibi evcil dostunuz ile ona balonlu bir sürpriz hazırlayın.

Three envelopes decorated with hearts4) Her güne bir mektup!
Diyelim ki gelecek 10 gün boyunca görüşemeyeceksiniz. Kağıdı kalemi alın ve her güne 2 satır mektup yazın. Her an mesajlaşmak, dakika başı haber almak mümkün olsa da mektubun yeri hep apayrı…

5) Romantik şeyler!
Kızlar her ne kadar istemediklerini söyleseler de, güllerden, şampanyalardan, romantik müziklerden, prenses gibi ve özel hissetmekten hoşlanırlar. Örneğin, bir sabah o evden çıkmadan oturduğu apartmana gidin ve yollara güller dökün. Gül dolu yolun sonunda sizi görünce nasıl şaşırıp sevinir ama?

6) Birbirinizde neyi seviyorsunuz?
Her gün farklı ve sadece bir tane sebep bulun ve söyleyin.
Normalde, sevgililerin ilişkileri bir süre sonra monontonlaşır. Aynı mekanda yemek, aynı sinemada film, aynı caddede kahve, aynı arkadaşlarla görüme vs vs. Bu da ilişkiyi bir dar boğaza sokar. Ancak, “Birbirinizde neyi seviyorsunuz?” oyunu ile, her gün birbirinizde farklı güzellikler bulursunuz. Dahası, her iki taraf da, kendine güzellikler katmaya çabalar.

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol