Aslan Burcu Kadını

aslan burcu kadini

Aslan ve yükselen aslan

23 Temmuz – 22 Ağustos

Aslan burcu deyince, bir durup düşünmek lazım. Neden mi? Çok basit, Aslan’ın ormanlar kralı olduğunu düşünürsek, Aslan da burçlar kralı sayılır. Krallar lüksü sever, en iyisini hak eder, yeri gelir savaşır, yeri gelir en büyük şölenleri yaparlar… Bu tam da Aslan burcu kadınına göredir… Birkaç kelimeyle Aslan burcu kadınını anlatmamız gerekirse, kendinden emin, güvenli, dinamik, güçlü, otoriter, hükmedici, canlı, etkileyici, asil, onurlu, gururlu, övgü bekleyen, mert, cesur, lider, cömert, yaratıcı, abartılı, sevecen, neşeli, sıcakkanlı, mağrur, kendine dönük, inatçı, diktatör, kendini beğenmiş, büyüklük kompleksi, ukala, küstah, çocuksu, dikkat çekmek isteyen…. diye listeyi uzatabiliriz.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!


ASLAN
Aslan Burcu Kadını ile Birliktelik Nasıldır?

– Aslan burcu kadını, farklıdır ve farklı olduğunu size hissettirecektir. Yetenekli, başarılı, iddialı ve hırslı bir kadınla birlikte olduğunuzu unutmayın.
– Aslan burcunun elementi ateştir ve ateş onu yaratıcı ve etkileyici hale getirir. Parlak zekasının, ileri görüşlülüğünün ve başarısının sırrı bu elementtedir.
– Aslan burcu kadını inatçıdır, onunla inatlaşacaksanız, biraz dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.
– Aslan burcu kadını, ilişkinizi rahatça emanet edebileceğiniz ve sizi sağlam bir ilişkinin içinde tutacak yeteneğe sahiptir. Hükmedici görünce de aslında hayatı yoluna koymak isteyen ve başarılı olma arzusunda olan bir kadın var karşınızda.
– Aslan burcu kadını, söylemek istediklerini esirgemez ama sizi kıracak laflar da etmez. Doğru yerde ve doğru zamanda duygu ve düşüncelerini dile getirme yeteneği sayesinde, onu yanlış anlamazsınız.
– Aslan burcu kadınıyla birlikte olmanın en güzel tarafı da, sürekli pozitif kalabilen, mutluluğu ve enerjisi yüksek biriyle olduğunuzu bilmektir. O her anlamda cömert ve yüce gönüllüdür ve ilişkinize renk katar…

Aslan Burcu Kadını ile İlk Buluşma

– Aslan burcu lüksü ve gösterişi seven bir burçtur… Aslan burcu kadınıyla ilk buluşmada elinizde bir demet çiçek ve aklınızda şık bir restoran daima olsun.
– Aslan burcu kadını, dış görünüme dikkat eder ve özen gösterir. İlk buluşmaya giderken siz de kendinize özen gösterin… Zaten her zaman kendinize özen gösterin.
– Aslan burcu kadını için eğlence, mutluluk, kalabalık ve eğlence dolu mekanlar güzel bir tercihtir.
– Aslan burcu kadını, duygularınızı ifade etmeniz için sizi cesaretlendirir ve duymak ister. Ona ne kadar şık olduğunu söyleyerek ilk buluşmayı güzel başlayabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, herkes birbirinden farklı ve burçların kralı/kraliçesi Aslan en farklı… O zaman onun bu benzersiz kişiliği ile tanışmak için doğru adımları atın ve aşka merhaba deyin…

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol