Bakımlı ve Sportif Sevgiliye Yeni Yıl Hediyeleri

Yeni yıl geliyooor 🙂 2016 için gün saymaya başladık bile. Kız arkadaşına ne hediye alacağını düşünenler, erkek arkadaşım nelerden hoşlanıyordu, biz gözden geçireyim diyenler buraya gelsin.

Hediye işini detaylıca çözmek istiyoruz ve uzun bir yazı dizisine başladık. İlk konu, sportif sevgiliye hediye önerileri.

Sportif, bakımlı, kendine özen gösteren kadın ya da erkekler için listemize buyrunuz…

Bakımlı ve sportif kız arkadaşa hediye önerilerimiz:

qHerkesin bir Chanel’i olmalı.” demişler. O zaman kız arkadaşınıza Chanel’in bir rujunu almak güzel fikir olabilir. Üstelik, ince bir zevkiniz olduğunu gösterir. Sevil Kozmetik‘te çokça seçenek var.

Sağlık ve spora önem veren kız arkadaşınızın hala FitBit’i yok mu? Belki de siz ona henüz hediye etmediğiniz için yoktur. Sağlıklı yaşama gönül verenlerin, şehrin temposuna tempo katanları büyük aşkı FitBit bileklikler çok iyi bir hediye alternatifi.

Sağlık dolu bir hafta sonu, onu yıla çooook daha iyi başlatacaktır. Detoks, spa ve doğal hayata yakın durmak kime iyi gelmez ki? O zaman yeni yılın ilk hafta sonunu sağlık, şifa, huzur ve sevgi dolu olsun! Burada güzel bir önerimiz mevcut.

Yaşamayı seven, enerjik erkek arkadaşa hediye önerilerimiz:

tTıp camiasının en sevdiği sporlardan birisi olan yüzmeyi hem erkek arkadaşınıza hem de kendinize hediye edin. 1 yıllık ya da 6 aylık yüzme havuzu üyeliği hediye edin ve bu sağlıklı keyfi birlikte yaşayın. MacFit‘in geniş zinciri ve hizmetlerinden haberdar olup hemen üyelik paketinizi seçebilirsiniz.

Şu saç sakal işinde erkek arkadaşınızın berberi artık sizi pek de memnun etmiyorsa onu kendi kuaförünüze götürme vakti gelmiş demektir. Buyrun HairMafia‘ya… Artık erkek arkadaşınız emin ellerde!

Erkekler çok fazla aksesuar kullanmıyor malum, o sebeple adamakıllı güzel ve kendini gösteren bir cüzdan hediye etmeniz hiç fena olmaz.

Romantik, şık, bakımlı ve kendine özen gösteren sevgili için daha ideal hediyler bunlar. Çok yakında diğer önerilerimizle devam edeceğiz.

Aşk burada!

Farklı bi’şeyler arıyorum diyorsanız, diğer yazılarımıza göz atın:
Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol