Balık Burcu Kadını

Balık ve yükselen balık

19 Şubat – 20 Mart

Balık burcu kadının hassas, mütevazi, merhametli ve hayalci dünyasına hoş geldiniz. Balık burcu kadınıyla tanıştığınız andan itibaren kendinizi bulutlar üzerinde hissedebilisiniz. Balık burcu kadını, anaç ve fedakar, çocuksu ve duygusal, kadınsı ve romantiktir. Balık burcu en sonuncu burçtur ve kendinden önceki bütün burçlardan bir özellik almıştır. Bu yüzden de bütün burçlarla iyi anlaşır. Balık’ta su elementi ile değişken nitelik bir araya gelir. Değişken gruptan aldığı özellikleri etrafındaki insanların duygularını anlamak ve düzeltmek için kullanır.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

BALIKBalık Burcu Kadını ile Birliktelik Nasıldır?

– Balık burcu kadını, hayatını rayına oturtmak adına çok çaba sarf etmiştir ve bunun kimse tarafından bozulmasın istemez.
– Balık burcu kadının uyumlu yapısı, onu yeniliklere çabuk adapte eder ve hemen kaynaşmasını sağlar. Onunla tanıştığınız andan itibaren sıcak kanlılığıyla sarılıp sarmalanırsınız.
– Balık burcu kadını, dış dünyadan çok etkilenir. Duyguları hızlıca değişir ve bunu da yüzünden anlarsınız.
– Balık burcu kadınının manevi duyguları gelişmiştir. Bu konuda da hassasiyetini göz önünde bulundurarak davranabilirsiniz.
– Balık burcu kadının önsezileri güçlüdür ve olayları önceden algılar. Mesela, bu ona neden asla yalan söylememeniz gerektiğini yeterince açıklıyor olmalı.

Balık Burcu Kadını ile İlk Buluşma,

– Balık burcu kadını, nazik ve özenli olmaya dikkat eder. O sebeple, ilk buluşmada ne kadar düşünceli olursanız o kadar iyi. Mekan, yemek, buluşma noktası hepsi önemli detaylar.
– Balık burcu kadınının önsezilerinden bahsetmiştik. Evet ona yalan söylemeye yeltenmeyin bile.
– Balık burcu kadınının konuşmayı sevmediği maddi mevzular, zaten ilk buluşma için asla uygun değildir.
– Balık burcu kadını, aile ve arkadaşları, işi ve hobileri hakkında konuşmayı sever.
– Balık burcu kadını, sakindir ve sakin bir mekan iyi bir tercihtir.
– Balık burcu kadını, uzlaşmacıdır. Onunla her konuda konforlu bir sohbete girebilirsiniz. Entelektüel yapısı ile her konuda size bahsedeceği şeyler olacağına emin olun.

Balık burcu kadının hayatı bulutların üzerinde devam ediyor ve sizi de oraya davet ediyor. Bu yeni dünyaya merhaba demek için acele edin, zira rüzgar bulutları dağıtabilir.
Karşınızda bir Balık burcu kadını varsa, onun duygusal ve hayalci dünyasının da kapısı aralanmıştır, adımınızı dikkatli atın.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol