Balıkesir Arkadaş Bulmak İçin Nasıl Bir Şehir?

Balıkesir deyince, akla ilk gelenleri yazalım… Balıkesir arkadaş canlısı, sımsıcak bir şehir… Size sürprizler yapmayan, sakinliğin, huzurun ve ile kalbinizi fetheden bir şehir. Kalbinizi fethedecek olan sadece bunlar değil, Balıkesir arkadaş bulma önerileri de olacak…

Gerçek aşkı
kendi şehrinde keşfet!

Balıkesir Arkadaş Bulmak İçin Nasıl Bir Şehir?


Balıkesir’de daha önce bulunduysanız, hem büyük bir şehir hem de Ege tadı taşıyan bir şehir olduğunu bilirsiniz. Ayvalık, Ören, Burhaniye, Akçay gibi güzel tatil beldeleri de Balıkesir’e bağlıdır. Böyle cıvıl cıvıl bir şehirde arkadaş bulmak ve sosyal aktiviteler yapmak hiç de zor değil…

1. Balıkesir arkadaş bulmak için güzel bir şehirdir çünkü, Ege insanının sıcak kanlılığı sizi sarar. Şehrin insanlarıyla tanışmak için arkadaşlık sitelerinden faydalanabilirsiniz.

2. Balıkesir arkadaş canlısı bir şehir olduğu için, orada yaşamaya karar verdiyseniz ya da kısa sürede orada bulunacaksanız hızla alışırsınız ve orada kalma planlarınızı uzatabilirsiniz.
3. Yazları birbirinden güzel tatil beldelerinde harika zaman geçirebilirsiniz.
4. Balıkesir arkadaşlarınızla İstanbul’dan yola çıkıp kısa sürede varabileceğiniz bir şehir olduğu için, hafta sonu ya da kısa tatiller için harikadır.
5. Birbirinden güzel tatil beldeleri, Balıkesir’i turistik açıdan geliştirmiş ve şehre yeni gelenlere kucak açmalarına yardımcı olmuştur.
6. Balıkesirli biriyle, şehrin ismi konusunda konuşmak isterseniz, konuya “Balık-esir mi yoksa Balı-kesir mi?” diye girmeyin. Çünkü Balıkesir’in ismi, Paleo Kasrto yani, “eski hisar” kelimelerinden gelir ve bu yüzyıllar içinde Balıkesir” olarak telaffuz edilmiştir. Şehrin ilk ismi ise, Karesi’dir.
7. Balıkesirli bir arkadaşınız varsa, şehrin mutfağını ona sorduğunuzda size Susurluk Ayranı’ndan bahsedecektir. Her yemeğin yanında güzel olur. Ege havası, deniz tuzu, sıcak kanlı dostluklar ve yeni arkadaşlar edinmek için Balıkesir’i yakından tanımanızı ve bunun için de arkadaşlık sitelerini kullanmanızı öneririz.

 

Gördüğünüz gibi Balıkesir, pek çok güzel ve renkli yönü ile ülkemizin güzel şehirlerinden bir tanesi. Şehirde yeniyseniz ya da kısa süreli burada bulunacaksanız, arkadaşlık sitelerinden Balıkesir arkadaş araması ile yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Böylece şehrin bilinmeyen pek çok yönünü öğrenebilir, en güzel manzarasını, yemeğini, tatil beldesini yeni arkadaşlarınızla birlikte tanıyabilirsiniz. Bütün şehirlerde aşk aynıdır, aşkın kapınızı nerede ve ne zaman çalacağı belli olmaz…

Önceki YazıSonraki Yazı

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol