Başak Burcu Kadını

basak burcu kadini

Başak ve yükselen başak

23 Ağustos – 22 Eylül

Başak burcu… Zodyak’ın burçları arasında en seçici, ayırımcı, pratik, analitik, yararlı, dakik, dikkatli, detaycı, titiz, düzenli, disiplinli, becerikli, yardımsever, çalışkan, mütevazi, şüpheci, eleştirici, mükemmeliyetçi, önyargılı, endişeli, kuruntulu ve zaman zaman güvensiz olanı… Haliyle, Başak burcu kadını da bundan etkileniyor… Bir Başak burcu kadınını tanımanız için bu özelliklerin 3 tanesini tespit etmenin yeterli… Zira bu özellikler sıkı bir şekilde yaşıyorlar. Başak burcu, dünyanın huzurlu enerjisini, düzenini ve hayatın sabit çizgisini korumak için var desek, çok abartmış bile olmayız.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!


BASAK
Başak Burcu Kadını ile Birliktelik Nasıldır?

– Başak burcu kadını, çalışkan, akıllı, mantıklı, analitik ve detaycıdır. Başak burcu kadını ile bir birlikteliğe başladıysanız hayatınızda yolunda gitmeyen şeylerin yavaş yavaş yoluna gireceğine ve eğer müsaade ederseniz size çeki düzen vereceğine emin olabilirsiniz.
– Başak burcu kadını, güzel konuşur, okur ve yazar. Bunun sebebi de, analitik zekaya ve mantık konusundaki becerileri ile açıklanabilir.
– Başak burcu kadını, mükemmeliyetçi ve kusursuzluğa saplantılı şekilde bağlıdır. İlişkisinin de kusursuz olmasını ister ve bunun için çabalar. Ona ayak uydurabilirseniz, bu ilişkinizin iyiliği için güzel olur.
– Başak burcu kadını, dürüsttür ve yalan dolanla hayatını sürdürmeye karşıdır. Onun karşısına asla yalanlarla çıkmayın. Başkaları bunu kabullenip, sineye çekebilir belki ama bir Başak kadını bunu asla kabul edemez.
– Başak burcu kadını, için herkesin duymuş olduğu “titizlik” konusuna gelecek olursak, bu sadece temizlik olarak algılanmamalıdır deriz. Başak burcu kadını, hayatına, sağlığına, ilişkisine, işine, ailesini karşı daima titiz ve ilgilidir.
– Başak burcu kadını, hayatınızı birlikte şekillendirmek isteyeceğiniz, ona ayak uydurmak arzusunda olacağınız pozitif yönü ile başınızı döndürebilir.

Başak Burcu Kadını ile İlk Buluşma

– İki lafımızın birisi Başak burcunun titizliğiyken, özenle seçilmiş, yemek ve içecek konusunda onayınızdan geçmiş güzel bir mekan seçmenizi tavsiye ederiz.
– Başak burcu kadını, lüks peşinde değildir. O mutlu bir sohbeti, iyi, sıcak ve dostane bir ortamı pek çok lükse yeğ tutar.
– Başak burcu kadını ile ilk buluşmaya giderken, ona bahsettiğiniz bir kitap ya da sevdiği sanatçının film DVD’sini hediye etmek için hazırlayabilirisiniz. Bu detaycı nezaket hoşuna gidecektir.
İlk buluşma sonrasında, onu önemsediğinizi ifade etmek adına, bir mesaj atıp bir sonraki buluşma için adım atabilirsiniz.

Burçlar ve ilişkiler daima hassaslar… Size düşen, karşınızdaki kişiyi tüm işaretleriyle izlemek, tanımak, anlamak ve onun beklentilerine de cevap veren mutlu olacağınız alanı yaratmak.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol