Başarılı Bir Birlikteliğin 6 Sırrı

İlişkinizin başarılı, aşk hayatınızın mutlu ve heyecan dolu geçmesini istiyorsanız bize kulak kabartın. Bunu başarmak düşündüğünüzden de kolay.
Mutlu bir beraberliğin sürekliliğini basit hareketler, küçük jestler ve sağlıklı bir iletişim ile pekala sağlayabilirsiniz.
Siz de sonsuza kadar mutlu yaşayan çifter arasındaki yerinizi almak istiyorsanız işte yapmanız gerekenler:

1. TEKLİK DEĞİL BİRLİK

 

Başarılı bir beraberlik ve evlilikte aslolan ben ve sen değil, “biz”dir. İki ayrı birey biraraya gelerek bir bütün oluşturur ve fakat bunu yaparken kendi kimliklerini kaybetmez. Bu gerçeğin farkına varın ve günlük yaşantınızda uzlaşma ve taviz verme yolunu seçin. Unutmayın, hayatta her şey sırf sizin istediğiniz şekilde gerçekleşmez.

 

2.SAYGI, SAYGI, SAYGI

 

Mutlu bir beraberliğin ve evliliğin anahtarı karşılıklı sevgi ve saygıdır. Eşinizin ya da sevgilinizin bir birey olarak kararlarına ve düşüncelerine göstereceğiniz saygı en az ona duyduğunuz aşk kadar önemli ve gereklidir. Onun size hep aşk dolu bir şekilde bakmasını mı istiyorsunuz; o zaman ona saygı duyduğunuzu gösterin.

 

 

 

3. DÜRÜSTLÜK

 

Başarılı bir ilişkide kapalı kapılar, sırlar ve gizli planlar yoktur. İlişkinin temelini sağlam biriletişim oluşturur ve çiftler her şey hakkında çekinmeden konuşabilir. Zor bir durumla karşılaştığınızda eşinizle açıkça konuşabilmeli, sorunları masaya rahatlıkla yatırmalı ve sağlıklı bir iletişimle problemlerin üstesinden gelebilmelisiniz.

 

5. SAĞLIKLI VE FORMDA OLMAK

 

Başarılı bir evlilik ve beraberlik istiyorsanız kendiniz kadar karşınızdakinin de fiziksel olarak sağlıklı bir hayat sürdüğünden emin olmalısınız. Ölüm sizi ayırana kadar sürecek bir birliktelikten bahsediyoruz, bu durumda her ikinize de görevler düşüyor. Egzersiz yapmak, sağlıklı beslenmek ve gerektiğinde bedeninizi dinlendirmek her ikinize de çok ama çok iyi gelecek.

 

5. FİZİKSEL TEMAS

5

Konuş konuş nereye kadar diyenlerdenseniz bu kural çok hoşunuza gidecek. Başarılı bir evlilikte karşınızdakine dokunmak, ona tek kelime bile etmeden “Seni o kadar çok seviyorum ki sana dokunmadan duramıyorum” dekle eş değerdir. Gün içerisinde birçok kez eşinize dokunun ve bu dokunuşları evliliğinizin gizli dili olarak düşünün. Sessizlik içerisinde gösterilen sevgi dolu bu jestler aşkınızı kat be kat arttıracak, emin olabilirsiniz.

 

6. SÜRPRİZLER

Başarılı ve mutlu bir evlilik her zaman heyecanlı, eğlenceli ve bolca da beklenmedik sürprizler içermelidir. Her zaman sizden bekleneni yapmayın, bazen yoldan çıkmayı ve eşiniz kadar kendinizi de şaşırtmayı deneyin. Biraz çılgınlık beraberliğinizin tuzu biberi olacak. Farklı tatil yerleri, yeni hobiler, hediyeler ve daha niceleri… Denemekten çekindiğiniz ne varsa bunu bir maceraya çevirin ve sevdiğiniz kişiyle bu deneyimi paylaşın.

 

İşte gördünüz; başarılı bir birliktelik için uzun ve gizemli formüllere sahip olmanıza hiç gerek yok. Günlük hayatınızda yapacağınız basit değişiklikler ile sizin de mutlu, huzurlu ve aşk dolu bir evlilik hayatınız olabilir. Okuduklarınızı hemen uygulamaya başlayın. Sizi temin ederiz ki pişman olmayacaksınız. Bir yastıkta kocamanız dileğiyle…

Aşk burada!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol