Bayram Tatilini İstanbul’da Geçirecek Olanlara 5 Mekan Önerisi

Bayram gelir, hoş gelir 🙂 Bayram dolayısıyla Ege, Akdeniz ya da memleket topraklarına koşanlar sayesinde, İstanbul’da rahat bir nefes alınır oldu. Trafiği, kalabalığı olmayan bir İstanbul ne kadar güzel değil mi? O zaman normal şartlarda, yok trafik, yok kalabalık diye gitmeyi ertelediğiniz semt ve mekanlara göz atalım. Zomato ile güçlerimizi birleştirdik ve mekan önerilerimizi derledik!

Mihrabat Korusu

mihrabat_siberalem

 

Kanlıca’nın gözbebeği olan Mihrabat Korusu bayram için keyifli bir alternatif olabilir. İstanbul’un en güzel manzarasında sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek isterseniz Mihrabat Korusu’nu keşfetmelisiniz.

 

 

Barba Yani Restaurant

barba-siberalem

 

 

Bayramın tadını hem İstanbul’da kalıp hem de biraz kafa dinleyerek çıkarmak istiyorsanız Adalar imdadınıza yetişecektir. Burgazada’nın en keyifli restoranlarından biri olan Barba Yani Restaurant’ı listenize ekleyebilirsiniz.

 

Fincan Kahve

fincan-siberalem

 

 

Keyifli bir Boğaz yürüyüşü sonrası Fincan Kahve’de soluklanabilirsiniz. Emirgan’da bulunan Fincan Kahve, eşsiz Boğaz manzarası ile bayramın tadını çıkarmak isteyenlerin kesinlikle gitmesi gereken yerlerden.

 

Göksu Marine

goksu-siberalem

 

 

Anadolu Hisarı’nı bu bayramda keşfetmeye ne dersin? İstanbul’un gizli cennetlerden olan Anadolu Hisarı’nda Göksu Deresi üzerinden bulunan Göksu Marine’de keyifli bir bayram geçirebilirsin.

 

Rumeli Kale Cafe

rumeli-siberalem

 

 

Boğaz’da kahvaltı mekanlarının en popülerlerinden olan Rumeli Kale Cafe’de Boğaz’ın ve kahvaltını tadını keyifle çıkarabilirsiniz. Henüz keşfetmeyenler burayı listenize eklemelisiniz.

 

 

 

Bu mekanları sevdiyseniz, şunlara da bir göz atabilirsiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol