Bekar Anneler İçin Anneler Günü Hediyesi Önerileri

1. Küçük Bir Mola

tumblr_inline_mhgedqcle61qz4rgp

Bir annenin -hele ki tüm yükü kendi başına sırtlanmışsa- gün içerisinde yaptığı işleri şöyle bir düşününce, en büyük ihtiyacının dinlenmek olduğuna emin olabilirsiniz. Dolayısıyla, anneler gününde bekar bir anneye verilebilecek en iyi hediye, ona tamamen kendisine ayırabildiği bir zaman dilimi yaratmak. O günkü tüm işlerini ve küçük yavruyu oyalama görevini siz  üstlenin ve onu iyi bir SPA merkezine gönderin. Manikür, pedikür, saç bakımı ve masaj yaptırmadan dönmesine izin vermeyin. 

2. Spor Salonu Üyeliği

girls exercising in gym

Doğum sonrası fazlalıklardan kurtulmak, sağlıklı ve formda kalmak, mutlu olmak… Spor yapmak istemek için sayısız neden var. Dolayısıyla ona spor salonu üyeliği hediye ederek asla yanlış yapmazsınız. İçinde bir de spor salonundan kamerayla izlenebilen çocuk bakım alanı varsa, emin olun hediyeniz tadından yenmeyecek.

3. Basit Ama Anlamlı!

Eğer bütçeniz kısıtlıysa ve amacınız onun yüzünü gülümsetmekse, pahalı olmayan hediyelerle de bunu başarabilirsiniz. Örneğin ona başrolünde bekar bir anne olan bir kitap ya da film  hediye edebilirsiniz.

 

df354d1a-a989-4b8b-bbcf-8905b57f31ed-1MV5BMTg0NjgyOTcwOV5BMl5BanBnXkFtZTgwNjg1NTQxMTE@._V1_SX214_AL_

4. Klasiklerden şaşmayın!

iPod alıp içini doldurmanın hala modası geçmiş değil. Hatta içine günün anlam ve önemine uygun bir albüm yükleyebilirsiniz.

Mesela şöyle bir şey;

 https://itunes.apple.com/us/album/annelerden-sark-lar-turk-sanat/id587111254

5. Çikolata ve Çiçek 

Bu ikilinin kalbini yumuşatmadığı bir kadın dünya üzerinde henüz tespit edilemedi. Dolayısıyla bu seçiminizle her zaman doğru yoldasınız.

tumblr_marna0zJOI1rfuijjo1_500

5. Siberalem Gold Üyelik 

Bekar, çocuklu ve yoğun olmak aşksız kalmak anlamına gelmemeli. Ona hediye edeceğiniz bir Siberalem üyeliği ile hayatına aşk ve mutluluk katın!

iStock_000015390691Small-620x310

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol