#BiÇiftMutluluk Yarışmamızın Kazananları!

#BiÇiftMutluluk yarışmamızda dereceye giren ilk 3 yarışmacımız açıklandı ve ödüllerini aldılar. Yarışmacılarımızla gerçekleştirdiğimiz kısa röportajımızı aşağıda okuyabilirsiniz.

1nci-unsta1) Siberalem’in #BiÇiftMutluluk yarışmasına katılmaya nasıl karar verdiniz?

Elvan Alver: “Yarışmanın konusunu görünce hemen daha önce çektiğim fotoğraflarım aklıma geldi ve hemen paylaşmaya karar verdim.”

Çağlar Harmancıoğlu: “Yaklaşık bir yıldır Instagramı aktif bir şekilde kullanıyorum ve hobi olarak fotoğraf çekiyorum. Yarışmayı duyduktan sonra konu çok hoşuma gitti ve halihazırda bu konuya uygun fotoğraflarım da olduğundan katılmaya karar verdim. Öte yandan seçen jüride severek takip ettiğim Mustafa Seven ve Ahmet Erdem’in de olması daha da teşvik edici oldu.”

Selçuk Sular: “Instagram paylaşımınızda görür görmez hayatımızda bizi mutlu eden küçük şeyleri düşündüm ve karar verdim.”

2nci-insta2) Dereceye girmeyi bekliyor muydunuz? İkinci olunca ne hissettiniz?

Elvan Alver: “Evet bekliyordum gerçekten. Çünkü fotoğraflarıma güveniyordum. Konu çok güzeldi.
Benim sağlık sorunları ile uğraştığım bir zamana denk geldi. İnanılmaz mutlu oldum. Moralimin ve motivasyonumun bir anda yükseldi.”

Çağlar Harmancıoğlu: “Açıkçası ilk 30 girmeyi bekliyordum. Bu bile benim için manevi olarak tatmin ediciydi. Zira çok sayıda katılım olduğunu gördüm. İkinci olduğumu görünce elbette ki büyük bir mutluluk ve gurur duydum. Üstelik en sevdiğim fotoğraflarımdan biriyle bu ödülü kazanmak da ayrı mutlu etti beni. Yeni yarışma olursa da tekrar katılmak isterim.”

Selçuk Sular: “Açıkcası evet 🙂 Onca profesyonel fotoğrafın arasında, basit bir iPhone 4 ile çekilmiş ama sıcacık bir fotoğraftı çünkü çok gerçek ve hayatın içinden. Çok mutlu oldum, hediyeyi fotoğraftaki küçük kuzenime hediye edeceğim :)”

3ncu-insta3) Mutluluğu iki kelime ile anlatacak olsanız o iki kelime ne olurdu?

Elvan Alver: “Aslında 2 kelime ile anlatmak zor ama deneyeyim. Yanınızda size hislerini verecek bir kadın olsun, bir de arada çay yapsın yeter. İki kelimeden fazla oldu ama…”

Çağlar Harmancıoğlu: “Mutluluğu iki kelimeyle sınırlamak ve tanımlamak bir hayli zor ama cevaplamak gerekirse “ahenk” ve “tutku” olarak belirtebilirim.”

Selçuk Sular: “İki kelime yetmez ama “özgürlük mutluluktur” demek istiyorum :)”

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol