Bir Erkekte Aramanız Gereken 10 Önemli Özellik

Hayatınızda yer vereceğiniz erkeğin birçok özelliğe sahip olması gerekiyor. Yanlış ilişkiler, yanlış evlilikler çoğunlukla kişilerin birbirlerinin özelliklerine dikkat etmemesinden kaynaklanıyor. Ayrıca unutmayın aşkın gözü ilk etapta kördür. Bu duruma kapılıp kötü özellikleri ve iyi özellikleri tasnif edemezseniz; ileri de siz hayal kırıklığı yaşarsınız. Öncelikle genel geçer iyi özelliklerden sonra da kendi kriterlerinizden başarıyla geçen erkek sizin için doğrudur.

Erkeklerde Olması Gereken 10 Özellik

1. Sevgi Dolu Olması: Erkekler genelde sevgilerini pek gösteremezler hatta dile getiremezler. Bu aşamada bunları yapan erkekler 1-0 öndedir. Erkek ailesini sevmeli, sizi sevmeli ve tüm insanlara karşı sevgi dolu olmalıdır.

2. Çocuk Sevgisi: İçinde bir yerlerde mutlaka çocuk sevgisi olmalıdır iki aile kurmaya karar verdiğiniz fikir çatışması yaşamayın. www.www.siberalem.com‘de tanıştığınız erkeklere bu konudaki fikirlerini uygun sorular ile sorabilirsiniz.

3. Açık Sözlü Olması: Erkekler geçmişleriyle, kendileriyle ilgili konuşmaktan genelde kaçınırlar ama bu durumu abartıyorlarsa sakladıkları bir şeyler olabilir. Bu nedenle karşınızdaki erkeğin açık sözlü olmasına önem vermelisiniz. Sizinle birçok şeyi paylaşıp paylaşmadığını tespit etmelisiniz.

4. Evlilik Düşüncesinin Olması: Evlilikten kaçınan erkekler, vakit geçirmek için ilişkiye başlayabilmektedir. Bu durumdan kaçınmak için karşılaştığınız erkeğin evlilikle ilgili düşüncelerini öğrenmelisiniz ama bunun için çok aceleci davranmamalısınız. İlk etapta bu kadar soru erkeği tedirgin edebilir.

DOĞRU ERKEK İLE TANIŞIN

5. Uyumlu Olması: Seçeceğiniz partnerinizin sizinle uyum içinde olmasına özen göstermelisiniz. Ortak ilgi alanlarınızın olup olmadığına bakmalı ve doğruluğundan emin olmak için bu aktiviteleri gerçekleştirmelisiniz.

6. Kararında Olması: Her şeyin fazlası zarardır elbette ama bu durum bazı şeylerin hiç yapılmaması anlamına gelmez. Konuşkan olmak, gezmeyi sevmek, eğlenceden anlamak önemlidir. İşte bunların kararında yapılması gerekir.

7. İş Durumu: Erkeğin iş durumu önemlidir ama çalıştığı işin iyi olması değildir asıl mevzu. Erkeklerin bir kısmı çalışmaktan hoşlanmaz ve sorumsuzdur. Aksine çalışmayı gereklilik olarak gören, ailesine bakabilecek erkekleri tercih etmelisiniz.

8. Eğitim Durumu: Herkes iyi bir eğitim alacak diye bir kural yoktur ama en azından sizinle denk olacak bir eğitim durumu aramalısınız.

9. Görsellik: Görsellik her ne kadar ikinci planda yer alıyor dense de önemlidir. İlk etapta erkekte bakacağınız şey ister istemez fiziksel özellikleridir.

10. Bakımlılık: Erkeklerin de temiz ve bakımlı olması gerekiyor. Tırnaklar, saçlar, dişler ve ayaklar çok önemli.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol