Birbirimiz İçin Yaratılmışız!

Mutlu Çiftimiz - Yahya Bey ve Suna Hanım Tanışmalarına Siberalem’in vesile olduğu bir çiftimizin hikayesini daha sizlerle paylaşmak istiyoruz. Sevgili Yahya Bey ve Suna Hanım, dünya tatlısı kızları ile  birlikte ofisimizde bizi ziyaret ettiler. Biz de onlarla bire bir tanışma şansını yakalamış olduk. Bu mükemmel çiftimizin, gıpta ettirecek mutluluk hikayelerini gelin, Yahya Bey’in kaleminden dinleyelim:

“Tesadüf mü? Kader mi? Galiba alın yazısı desek daha doğru olur. Eşim ve ben 2001 Haziran Ayı’nda Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek Eki’nde sitenizin reklamını görüp, aynı günler içerisinde üye olmuşuz sitenize. Yaklaşık 2 ay siteniz üzerinden yazıştık ve tanışmamızın ilk basamaklarını siteniz aracılığı ile başlattık. İlk buluşmamızda, eşim ve ben birbirimiz için dünyaya geldiğimizi anlamıştık. Sonrasında iki kez daha buluştuk ve dördüncü randevumuzda ailecek eşimin evinde kız isteme merasiminde buldum kendimi 🙂 Ve sitenizde tanışalı toplam 13 yıl oldu. Şu anda 12 yıllık mutlu bir evliliğimiz ve bu mutlu birliktelikten tatlı mı tatlı 11 yaşında bir kızımız var. Teşekkürler Siberalem ve çalışanları.”

Biz de keyifli sohbetleri ve güzel aşklarını bizimle paylaştıkları için kendilerine bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz. 

Bir ömür boyu mutluluklar!

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol