Boğa Burcu Erkeği

Boğa ve yükselen Boğa için yorum. (20 Nisan – 20 Mayıs) Boğa burcu, yapısı itibariyle, mesafeli, soğuk ve biraz da aksi bir imaja sahip olsa da, aslında yumuşak huylu, munis ve sevgi doludur. Çevrenizdeki kadın ve erkek Boğa burcu insanlarına bakın, hepsinde bu tarzı görmeniz olası… Boğa burcu erkeği için de geçerlidir bu detay. Peki, Boğa burcu erkeği hakkında başka ne detaylar verebiliriz ve ilişkiler hakkında neler söyleyebiliriz, buyurun bakalım…

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Boğa Burcu Erkeği ile İlişki

boga-burcu-erkegi-– Karşınızda titiz, düzenli ve hayatını bir programa göre sürdüren bir insan var. Yani, hayatının bir akışı olmasını ve bir yere doğru gitmesini sever. Durum böyle olunca, istikrarlı ve sözünün eri bir Boğa burcu erkeği ile karşı karşıya oluruz.

Boğa burcu erkeği, güven verir, ilgi gösterir, istikrarlı bir ilişki bir için çabalar.

– Bu burcun erkekleri genel olarak sert mizaçlı görünse de, samimi ve yakın olduğu kişilere her zaman yumuşak yüzünü gösterir. Onunla anlaşmak, iyi bir ilişki kurmaz zor değildir.

Boğa burcunun erkekleri, aşk ilişkisini, güven üzerine kurmak ister. Güvendiği biriyle hayatını sürdürmek isteyen Boğa burcu erkeğinin, istikrarı sevdiğinden bahsetmiştik.

– Bu burcun erkekleri bir nevi, alfa özellikler taşır. Öncü, temsilci, atak ve güçlüdür. Planlar yapmayı, zamanı değerlendirmeyi, sözünün geçmesini sever.

Boğa burcu erkeği, ilişki konusunda karşısında güçlü bir kadın ister. Hem içi hem de dışı güçlü olan bir kadın ile, hayatın tadını pürüzler olmadan çıkarmak, yer yer dağ-deniz gezip, yer yer derin konuları rahatça konuşmak ister.

– Bu burcun erkekleri, saygı ver sadakate çok önem verir ve ilişkisinde böyle bir karşılık görmek ister.

Boğa burcu erkeğine, lezzetli tatlılar, konforlu bir otel konaklaması, sevdiği bir konser ya da maç için bilet hediye edebilirsiniz.

– Boğa burcu insanı, evde zaman geçirmeyi sever. Evi için güzel hediyeler, evde planlar yaparak gönlünü kazanabilirsiniz.

Boğa burcu erkeği, hayatınızın geri kalanında yer alsın diyorsanız, önerilerimize kulak verin 🙂 Burçlar, elbette hayatımızın mutlar belirleyicileri değiller ama herkese güzel işaret ve öneriler veriyorlar. Bir Boğa burcu erkeği ile birlikteyseniz, güzel günler için heyecanlanmaya başlayabilirsiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol