Boğa Burcu Kadını

Boğa ve yükselen boğa

20 Nisan – 20 Mayıs

Boğa burcu, tıpkı gerçek bir boğadan beklendiği gibi güçlüdür ama en çok zihin, sağlık, yetenek, zeka konularında… Boğa burcu kadının zayıflık göstergesi davranışlar sergilediğini göremezsiniz. Bir Boğa burcu kadını, ne kadar güçlü olduğunu kurduğu sağlam yaşantısı, kendine özen göstermesi ve geleceğe yönelik fark yaratan idealleri ile kendisini gösterir.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

BOGABoğa Burcu Kadını ile Birliktelik Nasıldır?

-Boğa burcunun sabırlı yapısı, onunla düşeceğiniz anlaşmazlıkları çözmeniz için işinizi kolaylaştıracaktır. Boğa burcu kadını, soruna odaklanır, çözümü için gerekeni yapar ve işin içinden çıkar. Anlaşmazlıklar, sorunlar, sebat gerektiren işler için Boğa burcu bir çözüm makinesi gibi çalışır. Sabrın diğer adının inat olduğunu unutmayın tabii ki.

-Boğa burcu kadını, başarıyı sever ve ilişkisinde de bunu gözetir. Mesela, hem kendi hayatı, hem ilişki hem de partnerinin başarısı için atması gereken adımlardan geri durmaz. Rekabeti sever ve sağ çıkan da o olur.

-Boğa burcu kadını ilişkisinden sevgiyi doya doya yaşamak ister. Bir Boğa burcu ile birlikteyseniz, ona sevginizi her zaman gösterin. Sevgi dolu olan Boğalar için ketum ve aşkını ifade etmeyen bir sevgili zorlayıcı olacaktır.

-Boğa burcunun genel özelliği olan tutumluluk ve hesabını bilme, Boğa burcu kadını için de geçerlidir. Eğer ortak bütçeniz varsa, bırakın Boğa sizi zengin etsin.

-Boğa burcu kadını üretkendir, çalışkandır ve hayatın meyvelerini toplamayı sever. Onunla hayatınız sürekli yeni ve farklı yerlere sürüklenecektir.

Boğa Burcu Kadını ile İlk Buluşma

-Boğa burcu kadını hem hediyeleri hem de çiçekleri sever. Bundan anlamanız gereken ise şu, ilk buluşmaya giderken bir demet çiçek alın elinize.

-Boğa burcunun sabit fikirli olabilen, ısrarcı tarafını düşünerek, onun yorumlarına göre bir mekan seçimi yapmanızı öneririz.

-Yemek konusunda bolca gurme çıkarmış bir burç olan Boğa’yı, yemekleri gerçekten güzel olan bir yere götürmenizi tavsiye ediyoruz.

-Konforu önemseyen Boğa burcu kadınını, evinden alıp evine bırakmanız hoşuna gidecektir. Araç kapısını açmak, sandalyesini çekmek gibi jestler de göz doldurur.

 

Boğa burcu kadınını tanımak ve ona daha yakın olabilmek için bu önerilerimizin işinize yarayacağını umuyoruz.

Diğer tüm burçlar ve burçların birbirleri ile uyumları burada.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol