Burç Yorumları: 11-17 Temmuz Haftası

Sevgili okurlar, geçtiğimiz karamsar Haziran ayından sonra, Temmuz ayının ikinci haftası bizlere şifa gibi gelecektir. Eğlenmenin, ailemize vakit harcamanının özellikle de evimiz, yuvamız ve benliğimize sıkı sıkı tutunmanın vaktinin geldiğini bize işaret ediyor. Bu hafta ne şanslıyız ki, bütün olumlu gezegenler Aslan burcunda toplanıyor, bu da artık sahnenin kral ve kraliçeleri için hazırlanması anlamına geliyor. Venüs ve Merkürün Aslan burcunun hanesinde toplanması diğer burçların da artık hayatın keyifli taraflarına yönelmesi anlamına gelmektedir. Bu haftanın burçlara göre yorumunu yapmadan önce, kendimizi bilinçaltı çalışmalarına, yoga, meditasyon gibi kendimizi iyi hissettirecek alanlara yönelmeyi tavsiye ediyorum. Mars’ın geri hareket etkisi 30 Haziran’da bitmişti, son tortularını da böyle zihinsel etkinliklerle atabiliriz. Hoşçakal Mars Retrosu!
Hepinize güzel bir hafta dileriz…

Koç burcu; geçtiğimiz haftalarda uzunca bir süre hanenizi ilgilendiren konulara odaklanmıştınız. Özellikle evinizin finansal sorunları bir hayli canınızı sıkmıştı. Bu hafta yıldızlar size gülümsemeye karar verdi, aile büyüklerinizle iletişime geçmekte ve sıkıntılarınızı aile büyüklerinizle paylaşmanızda fayda var.

Boğa burcu; geçtiğimiz haftalarda çok belirsizlikte kaldığınız ve bu belirsizlik sizleri yormaya başladı. Bu hafta özellikle yolculuklarla ilgili belirsizlikleriniz ortadan kalkacak. Yapacağınız yolculuk romantik bir yolculuk da olabilir, iş yolculuğu da olabilir.

İkizler burcu; geçtiğimiz haftalarda finansal açıdan gerçekten zorlanmış olabilirsiniz. Bu hafta artık yıldızlar sizler için güzel fırsatlar çıkarmaya hazırlanıyorlar. Eviniz, hanenizle ilgili birtakım konularda kazançlar söz konusu olabilir.

Yengeç burcu; bu hafta duygularınız üzerine çok konuşabilirsiniz. Kendinizi aileniz, partneriniz hatta herhangi birine karşı bile savunurken bulmanız mümkün.

Aslan burcu; bu haftanın en şanslı burcu sizlersiniz. Venüsün burcunuzdaki seyri ile güzelleşecek, kendinizde güzel değişiklikler yapabileceksiniz. Venüs sizi daha da çekici yapacak ve bu cazibeniz sayesinde aşk hayatınızda canlanma yaşayacaksınız.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Başak burcu; bu hafta sizler için sosyal olma haftası. Davetleri, gezileri, arkadaş buluşmalarınızı kaçırmamaya dikkat edin.

Terazi burcu; bu hafta çalışmalarınızla takdir toplayacaksınız. İş verenleriniz, patronlarınız, üstleriniz için yaptığınız işler kıymet görecek. Bir terfi alır mısınız bilemem ama oldukça keyifli olacaksınız.

Akrep burcu; bu hafta çalışma arkadaşlarınızla iletişiminiz konusunda özellikle dikkatli olmanızda fayda görüyorum. Ortak bir proje, birlikte yürüttüğünüz çalışmalar olumlu bir şekilde ilerleyebilir.

Yay burcu; bu hafta bütçe dışı harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Bütçenizi bilip ona göre hareket ederseniz ay sonunda kendinizi sıkışmış bir halde bulmazsınız.

Oğlak burcu; bu hafta sosyal hayatınız oldukça hareketli olacak. Yeni yerler görebilir, yeni insanlarla tanışıp ufkunuzu genişletecek şeyler öğrenebilirsiniz.

Kova burcu; bu hafta yakınlarınız, akrabalarınız, yakın arkadaşlarınız ve kardeşlerinizle olan diyaloglarınızda sakin tutumunuzu korumanızda fayda var. Zira çabuk gerilebilir, çabuk yükselebilirsiniz. Kariyer anlamında, bir dönüm noktasındasınız!

Balık burcu; güzel bir haftaya giriş yapmış bulunuyoruz. Eğer yalnızsanız bu hafta çıkın gezin, dolaşın bir partner, güzel bir aşk kapıda sizi beklemekte…

Bu haftalık bizim astrolojik yorumlarımız böyle. Merak ediyoruz, sizin için ne kadar doğru yorumlarda bulunduk. Görüş ve sorularınızı bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

Mutlu haftalar!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol