Bursa Arkadaş Bulma Rehberi

Türkiye’nin en yeşil şehri denince aklınıza neresi geliyor? Büyük bir çoğunluk bunu “Bursa” diye cevaplar… Havası, suyu, yemesi, içmesi ve benzersiz coğrafyasıyla Bursa, harika bir şehir. Bursa’da yaşıyorsanız ya da Bursa’ya yeni yerleşiyorsanız, çok şanslınız, sizi kıskandığımızı bile söyleyebiliriz. Bursa’ya yeni yeni yerleşenler, iş ya da sosyal gerekçelerle bu şehre taşınanlar için “ Bursa Arkadaş Bulma Rehberi”ni hazırladık… Yeni taşınmış olsanız da, şehrin tadını çıkarıp, yeni tanıştığınız insanlarla kaynaşabilirsiniz…

Gerçek aşkı
kendi şehrinde keşfet!

Bursa Arkadaş Bulma ve Şehrin Tadını Çıkarma Rehberi


Bursa’da arkadaş bulmak ve yeni insanlarla tanışmak için, Siberalem gibi bir arkadaşlık platformunu kullanabilirsiniz. Bursa gibi güzel bir şehirde, Siberalem gibi bir arkadaşlık platformundan nasıl faydalanacağınızı liste olarak yazmak isteriz…

1. Bursa, tarihi dokusu, Anadolu medeniyetlerinden izleri ile büyük metropollere göre daha naif, daha samimi ve sıcak bir şehirdir. Büyük bir tarih, insanlarda büyük bir olgunluğu da getirmiştir. Siberalem’in Bursa üyelerinden de bu naifliğe rastlamak mümkündür. Bursa’da zaman daha yavaş akar, yeni biriyle sohbetinizi keyifle uzatabilirsiniz.
2. Bursa arkadaş canlısı bir şehirdir dersek bu asla yalan olmaz… Köklü kültürü ve ülkemize özgü misafirperver halkıyla, şehre yeni taşınan kişileri kucaklar. Siz de Siberalem’de tanıştığınız kişiye, Bursa’ya yeni taşındığınızı söylerseniz, size yardımcı olmak için onlara güzel bir sebep vermiş olursunuz.
3. Bursa gibi batı şehirlerinin bir avantajı da, İzmir, İstanbul gibi büyük şehirlere yakın olmasıdır. Yeni tanıştığınız kişilerle ilerleyen buluşmalarda çevre şehirlere hasta sonu gezileri yapabilirsiniz.
4. Bursa, mutfak konusunda diğer Anadolu şehirlerini aratmayacak kadar özel bir şehir. Bursa arkadaşlarınızla yemek konusunda sık sık tartışacağınız bir yer olabilir. Her yer harika ve nerede ne yemek gerekir bu konuda deneyime açık olun ve yemek tartışmasının karnınızı acıktırmasına izin vermeyin.
5. Bursa kız arkadaş ve erkek arkadaş ile zaman geçirmek ve güzel planlar yapmak konusunda da harika bir şehirdir. Dilerseniz, Mudanya’nın tadını çıkarabilir, dilerseniz dört mevsim Uludağ keyfi yapabilirsiniz. Harika bir coğrafyası olan bu şehir, size çok şey vaad ediyor.

Türkiye’nin her şehri güzel ve sürprizlerle dolu. Önemli olan ise, size güzel sürpriz yapacak şehri bulmak. Orası belki de Bursa’dır. Bursa arkadaş edinme, yeni insanlarla tanışma, turistik geziler için harika bir şehir. Şehrin hem modern hem de tarihi dokusunu tanımak için yanınıza size eşlik edecek birini bulmak harika olacaktır.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol