Chat Yaparken Karşınızdakini Etkilemenin Yolları!

Gerçek hayatta birisiyle sohbet ederken, kişiliğinizi ortaya koymanız çok daha kolaydır. Hareketleriniz ve mimiklerinizin sizin benliğinizi en iyi şekilde yansıtır; ancak söz konusu sanal bir platform olduğunda, karşınızdaki kişinin sizi tanıması için öncelikle onu etkilemeniz lazım. Bu noktada; bazı noktalara özen göstermelisiniz.

Chat Yaparken Bir Erkeği Nasıl Etkilersiniz?

  • Her zaman kadınların güçlü erkeklerden hoşlandığı söylenir; ancak bu durum kadınlara has bir özellik değildir. www.siberalem.com araştırmaları da bunu doğrulamaltadır. Erkekler de güçlü kadınlardan hoşlanır. Bu nedenle; karşınızdaki kişi üzerinde “ben duygusalım, çok hassasım, hemen ağlarım.” intibası oluşturmayın. Bunun yerine, kendi ayaklarınızın üzerine bastığınızı ve güçlü bir kadın olduğunuzu hissettirin.
  • Unutmayın ki, erkeklerin %90’ı için futbol bir yaşam tarzıdır ve her erkeğin hayalinde futbolu seven bir kadınla beraber olmak vardır. Kendi benliğinizin çok dışına çıkmıyorsanız, futbolu sevdiğinizi ve takımınızın maçlarını takip ettiğinizi söyleyebilirsiniz.

AŞKI ÜCRETSİZ CANLI CHAT İLE HEMEN BULUN!

Chat Yaparken Bir Kadını Nasıl Etkilersiniz?

  • Chat yaparken bir kadını etkilemek için en önemli nokta konuşma tarzınızdır. Kadınlar, fazla samimi davranan erkeklere karşı her zaman ön yargılı davranır. İlk etapta konuşmanızda mutlaka “siz” kalıbını kullanın. Konuşma ilerlediğinde ise; karşınızdaki kişiden “sen” kalıbına geçmek için izin alın. Böylelikle kadın, karşında bir beyefendi olduğunu ve kendisine saygı duyduğunu hisseder.
  • Erkeklerin sıkça konuştukları konular arasında futbol ve arabalar yer alır; ancak her kadının bu konulardan hoşlanmayabileceğini ve bu nedenle sıkılıp konuşmayı sonlandırmak isteyebileceğini unutmayın. Daha çok karşınızdaki kişinin konuşması için izin verin ve ilgi alanlarını öğrenin. Ardından, ilgi alanlarına yönelik olarak kısa bir araştırma yaparak, bu konular üzerinde sohbet edebilirsiniz.
Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol