Doğru Erkeği Bulduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

Hayat boyu pek çok insanla tanışılır, özellikler https://www.siberalem.com‘da onlarca kişi ile tanışma şansınız ve fırsatınız vardır. Kimileriyle birliktelikler yaşanır ama bir türlü doğru insanın bulunamadığından yakınılır. Kimileri şanslıdır, kısa sürede doğru erkeği bulmuştur ve hatta evlenmiştir bile. Kimileri ise; doğru erkeği bulsa bile bundan emin olamaz ve kafasında kendisine sorunlar yaratır. Aslında doğru erkek en kısa tanımıyla sizi mutlu eden, aile kurulabilecek erkektir ama birçok kişi detaylara takılmayı tercih eder. Ayrıca başkası için doğru olan erkek diğer bir kişi için doğru olmayabilir. Burada kriter aslında kendi yaşam biçiminiz, ilgi alanlarınız ve beklentilerinizden ibarettir. 

Genel Hatlarıyla Doğru Erkekte Olması Gereken Özellikler

Kadınlar açısından erkeklerin en önemli durumlarından birisi aileleridir. Ailesiyle olan ilişkisi, bu durumu kadına nasıl yansıtacağı en düşündüren konudur. Kimileri ailesine düşkün erkelerin, eşine de düşkün olacağını düşünürken; kimileri ailesine düşkün erkeğin bir yuva kuramayacağını savunur. Bu durumda karar size kalıyor ama en ideali dengeyi kurabilen, her iki tarafı da dizginleyebilecek bir erkektir.

O ÖZEL KİŞİYİ BULMAK İÇİN TIKLAYIN

Kendisiyle vakit geçirdiğinizde mutlu oluyorsanız; bu süreç içinde ahlakından, kişiliğinden, yaşam biçiminden ödün vermiyorsa; bu erkek doğru bir erkektir.
Gözü doymuş ve elindekilerle yetinmeyi bilen, fazlasına tamah etmeyen özelliklere sahip erkekler özellikle evlilik sürecinde en doğru tercihlerdendir.
Ailesini seven, insanları seven, çocukları seven bir erkek hayat arkadaşına sevgisini gösterebilir ve sizi mutlu eder.
Ortak ilgi alanlarınız, birlikte bir ömür geçirme için karar verilecekse oldukça önemlidir. Elbette herkesin kişisel zevkleri olabilir ama her çiftin birlikte yapmaktan hoşlandığı bir aktivite olmalıdır.

Doğru bir erkekte arayacağınız diğer özellikler, sizin kendi kişiliğinizle ilgilidir. Örneğin; konuşmayı seven, gezmeyi, kitap okumayı, sinemaya gitmeyi seven biriyseniz; sizinle bunları yapabilecek bir erkek olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Ayrıca tek bir kritere odaklanıp kalan her şeyi önemsiz görmek mantık hatalarının en büyüğüdür.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol