Durma, Aşka Yer Ayır!

aşka yer ayır - siberalemHerkes aşkı tatmak ve mutlu olmak ister. Sen de bunu isteyenlerden birisin.

İşte o mutlu beraberliği yakalamanız için sana bazı ipuçları hazırladık:

Hayatından fazlalıkları çıkar!

Aşk; karmaşadan, gereksiz ayrıntılardan, huzursuz anlardan kaçar. Düzen delisi olun demiyoruz, ama kendinize ve hayatınıza az da olsa çeki-düzen verin.

Öncelikle fazlalıklardan kurtulun. Fazla kilolardan değil, enerji tıkanıklıklarına yol açan fazla eşyalardan bahsediyoruz. Kullanmadığınız fazlalıklardan kurtulmakla, sadece fiziksel olarak yaşayacağınız mekanda ferahlık sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda çok ağır bir yükün de üstünüzden kalktığını hissedeceksiniz. Hem fazlalıkları ve geçmişten kalan şeyleri taşımak kalbinizi yorar ve yeni bir aşk için hazır olmamızı engeller.

Dağınıklık ve ruhsal durum

Aile, evlilik ve çocuk terapisti olan bir uzmanın araştırmasına göre, dağınıklık, pasif – agresif karakter özelliklerine dair bir belirti taşımakta. Örneğin, kağıtlar ve etrafa saçılmış kıyafetlerle dolu bir yatak odası sürekli yorgun ve mutsuz uyanmanıza sebep olur. Hatta televizyonun bile yatak odasında son derece olumsuz etkisi olduğu bilinir hep. Düşünsenize, yataktan kalktığınızda eğer siz kendinizi iyi hissetmiyorsanız, asık ve bitkin bir suratla başkasına nasıl çekici geleceksiniz ki?

Sizin bir kenarda durmasına aldırmadığınız bu eşyalar, aslında sizi geçmişte çakılı tutuyor olabilir ve anı yaşamanıza engel olabilir.

Denemekle bir şey kaybetmeyeceğiniz garanti! Hadi hayatınızda aşka temiz bir yer ayırın.

Simge Ö.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol