Erkek Arkadaşa Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Sevgililer Günü deyince aklımıza ilk gelen şey “hediye” oluyor. Bu konuda da insanlar ikiye ayrılıyor, “Bu özel günler kapitalizmin bir tuzağı” diyenler ve “Sevgini göstermek için bu özel günler güzel bahane oluyor” diyenler olarak… Eh iki tarafa da hak veriyoruz. Ne var ki, zaten sevgisini zor gösteren bir toplumuz bari böyle özel günleri güzel değerlendirelim diyoruz.

Erkek arkadaşınıza hediye almak konusunda size yardımcı olmak için bu yazıyı hazırladık. Bakalım elde neler var…
Aksesuarlar
: Cüzdan, kemer, kravat, saat, bileklik, atkı, bere, ajanda bu kategoriye giriyor. Ve bu kategoridekiler, en “temel” seviyedeki hediye oluyor. Sakın yanlış anlamayın ha, bunlar hiç kötü ya da yanlış değil. Sadece herkesin aklına ilk gelenler bunlar oluyor. O zaman gelin bunları özelleştirin. Mesela, tasarım koleksiyonundan bir cüzdan, özel bir kıravat, her zaman uyum gösterecek bir saat, sizin tasarladığınız bir bileklik ve el emeği göz nuru şeyler daha etkili olur.

 

 

“KendinYap” Hediyeler: Son yıllarda dünyayı saran bir akım var DIY (Do It Yourself). Normalde çeşitli marka ve mağazalardan satın alabileceğin şeyleri, biraz emekle kendiniz yapabilirsiniz. Evet bu mümkün ama bu gerçekten verimli mi ve de bu gerçekten kullanışlı mı? Yani gerçekten dahiyane birşey ortaya koymuyorsanız, üzgünüz ama tavsiye etmiyoruz. Yine de yapmak istiyorum diyorsanız, vereceğiniz hediyenin paketini, not yazmak istediğiniz kartpostalı ya da hediyeye ek hediyeyi yapın.

 

i7Hobilere Yönelik Hediyeler: Erkek arkadaşınız bilgisayar oyunlarını, maket yapmayı, puzzle çözmeyi, seviyor, kitap okumaya aşık, paraşütle atlamaya tutkun, kış gelince snow-board olmazsa olmazı, müzikle haşır neşir, model araba koleksiyoncusu ya da bunlara benzer hobilere sahipse, hobisini besleyecek bir hediye alın ona. Tertemiz, başınız ağrımaz.

 

Birlikte Yapılacak Şeylerden Hediye Üretmek: Birlikte eğlenceli bir tiyatro ya da dans topluluğuna katılmak ister misiniz? Ya da belki birlikte fotoğraf çekersiniz. Olmadı, birlikte tatile gitmek bütün çiftlerin planlarında vardır zaten. Seçin birini ya da kendi örneğinizi bulun ve uygulayın…


Birlikte Şımarın
: Kış günlerinde şöyle enfes bir SPA harika olur, binlerce alternatiften birine rezervasyon yaptırın! Olmazsa harika bir masaj terapisi hediye edin ona ve birlikte gidin. Spor salonu üyeliği ve hamam sefası gibi örneklerle uzar gider bu madde.

Ne yaparsanız yapın, Sevgililer Günü’nde sevdiğiniz bir kişiye onu sevdiğini söyleyin. Sevgilinizin olup olmaması hiç önemli değil, nasıl olsa Siberalem var 😉

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol