Erkek Arkadaşınız İçin Romantik Sevgililer Günü Hediyeleri

erkek-arkadasa-dogum-gunu-hediyeleri

14 Şubat karşısında sanki tüm insanlık kararsızlıkta kalmış. “Ona parfüm mü, yoksa boxer mı alsam?”, “Kırmızı güller klişe mi?”, “Yüzüğü yemeğine saklarsam, yutup boğulur mu?”

Birçok erkek bilinen üzere 14 Şubat’ta herhangi bir hediye almayı beklemezler. Siz de onu tatlı ve tamamen beklenmedik bir hediyeyle, ona sürpriz yaparak gözünde puan kazanabilirsiniz.

Erkek arkadaşınıza hediye seçmekte zorlanıyor musunuz? Bizim seçimimiz olan erkek arkadaşınız için en iyi Sevgililer Günü hediyelerine bir bakın!

Ofis Oyuncakları

Herkes masa başında çalışırken nefes alacak zamana ihtiyaç duyar. Bir parça etkileşimli bir şey mi almak istiyorsunuz? Ona minik bir uzaktan kumandalı araba alabilirsiniz. Erkekler oyuncaklara bayılırlar. İş yerindeki çekmecesine, sandalyesine veya dolaplarının üzerine sevgi dolu mesaj ile beraber aldığınız sürpriz hediyenizi yerleştirmekle başlayabilirsiniz.

Fotoğraf Çerçeveleri

Özel anılarınızı ve fotoğraflarınızı sevdiğinizle paylaşabileceğiniz dekoratif bir çerçeve ile süslü bir çalışma kolajı hazırlayıp sevgilinize verebilirsiniz.

Kendi Kişisel Mug’ınız ile Sıcak Çikolata Hazırlayabilirsiniz

Basit bir Sevgililer Günü hediyesini, ona özel olarak hazırlanmış sıcak çikolata dolu bir mug ile samimi bir randevuya çevirebilirsiniz: İki paket sıcak çikolata ve bir küçük şişe Irish Cream. Bütün bunları sevimli bir kağıt ile paketleyin. Sıcak çikolatanızı hazırlayıp keyfini çıkarmadan önce mug’lardan birinin üzerine sevgi dolu bir mesaj yazarak ya da resim çizerek sevgilinize verebilirsiniz.

Sıcak, Samimi Bir Yemek

Sevgililer Günü’nde evde olmak istiyorsanız, sevdiği yemeklerden oluşan bir yemeğin ardından, sevdiğiniz oyunları hazırlayıp (kutu, iskambil, bilgisayar oyunları, tavla, satranç gibi) onu mutlu edebilirsiniz. Ardından da kendi ellerinizle hazırladığınız tatlı kurabiyeler eşliğinde birlikte romantik bir film seyredebilirsiniz. Bu arada lütfen telefonlara cvap vermeyin ; )

Go-Kart

Eğer erkek arkadaşınız bir hız tutkunu ise, bir Go-Kart seansı onun haz almasını sağlayacaktır. Ralliden daha ucuz ve üstelik aynı zevki de verebilir.

Kazınabilir Sevgililer Günü Kartı

Sevgililer Günü hediyesinin ne olduğunu tahmin etmesini hazırlayacağınız bir kazınabilir Sevgililer Günü kartı ile sağlayabilirsiniz.


Spor Eşyaları

Eğer spora meraklı ise sportif düşünmenin zamanı. Uygun fiyata alabileceğiniz birçok sportif hatıra eşyaları mevcut. Yerel spor eşyası ve spor hatıralık eşyaları satan dükkanları kontrol etmekle başlayabilirsiniz. Ayrıca online olarak da inanılmaz şeyler bulabilirsiniz.

İhtiyacı Olanı Alın

Eğer erkek arkadaşınız öğrenciyse ya da yalnız yaşıyorsa birtakım şeylere ihtiyacı olabilir. Yeni bir sırt çantası ya da evi için bir eşya bunun gibi karşılayamadığı bir ihtiyacı varsa bunu onun için siz karşılayabilirsiniz. Eğer bir çantaya ihtiyacı varsa bir çanta alın ve içini kalp şeklinde çikolata ve bir aşk mektubu içeren defter ile doldurun. Bu modası geçmiş görünebilir fakat özellikle erkek arkadaşının mali bir krizi varsa böyle pratik bir hediye çok makbule geçer.

Düşük Bütçeniz Varsa

Para tasarrufu için ipuçları: Eğer bütçeniz sınırlı ise, kalbe giden yolun mideden geçtiğini hatırlamakta fayda var. En sevdiği kurabiye ya da tatlıyı onun için yapın, bir kutuya koyun ve güzel şekilde paketleyin.

Her ne hediye seçerseniz seçin ona sizin için ne kadar değerli olduğunu ve onu ne kadar sevdiğinizi söylemeyi unutmayın. Hediyenizi sevgi ile paketlemeniz bile tek başına Sevgililer Günü’nü unutulmaz bir gün yapmaya yetebilir.
Unutmayın; hediyenin büyüklüğü ya da küçüklüğünden çok, onu düşünmüş olmanız önemlidir!

 

İlgili Yazılar

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol