Erkekler İçin 9 İlk Buluşma Tüyosu

ilk buluşmada erkekler için ipuçlarıİlk buluşma kadın için de erkek için de stresli bir süreç.  Erkekler kadınlara göre daha rahat görünse de, söz konusu ilk buluşma olunca roller değişebilir. O zaman gelin siz erkekler için hazırladığımız basit ipuçlarına göz atalım:

1- Planlayın: Onu etkilemek istiyorsanız buluşma mekanını siz belirleyin. Aşırı lüks ya da aşırı salaş olmasından kaçının. Rahat edebileceğiniz ve sohbet edebileceğiniz bir yer olması yeterli.

2- Doğru giyinin: Takım elbise giymenize gerek yok tabii, ama eşofmanla da gitmeniz doğru olmaz. Biraz özenli olun, biraz da bakımlı.

3- Zamanında gidin: Dakiklik önemli. Ondan sonra mekanda olmanız hiç hoş olmaz, verdiğiniz önem konusunda şüphe uyandırır. Bu nedenle trafiği de göz önünde bulundurup ilk buluşmanız için biraz erken yola çıkın.

4- Rahat olun: Heyecanlı olmanız normal ama gergin olmanız değil. O da en az sizin kadar heyecanlı sonuçta. Bu nedenle kendinize olan özgüveninizi canlandırın ve onun karşısında rahat olun. Tabii aşırı laubali ya da aşırı ciddi olmaktan da kaçının.

5- İlgi çekici konular seçin: Müzikten, sinemadan ya da güncel bir olaydan konu açarak, hem onun düşünceleri hakkında ipuçları yakalayabilir, hem de sohbeti bu yönde rahatlıkla devam ettirebilirsiniz. Unutmayın “laf lafı açar”.

6- Düzeyli komplimanlar yapın: Doğru iltifat çok önemli. “Çok güzelsin, bayıldım sana” gibi kaba şekilde değil de, “Çok hoş gülümsüyorsun”, “Seninle sohbet etmek gerçekten çok keyifli” gibi düzeyli iltifatlar seçmelisiniz.

7- Hesap ödeme: Bu aşamada centilmenlik size düşüyor beyler!

8- Güzel sonlandırın: Güzel geçen bir buluşmaysa sonunu da iyi getirmelisiniz. Oluşan samimiyet doğrultusunda yanağına ufak bir buse kondurabilir ya da hafifçe sarılabilirsiniz.

9- Devamını getirin: Bu ilişkinin gerçekten ilerlemesini istiyorsanız, o zaman yine ilk adımı atmak sizin göreviniz. Kadınların ilk adımı karşı taraftan bekledikleri bir gerçek. Bu nedenle araya fazla zaman (2-3 gün) girmesine izin vermeden, onunla yeniden görüşmek istediğinizi ona iletmelisiniz.

Sunduğumuz basit tüyolarla siz de ilk buluşmanız sonunda mutlu bir aşka yelken açabilirsiniz.

Bayanlar sizin için hazırladığımız ilk buluşma tüyoları yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol