Erkeklere Neler Hediye Edilir?

Erkeklere doğum gününde ve yılbaşında ne alınır?

Erkek arkadaşınıza, doğum gününde, yılbaşında ya da özel bir günde hediye almak için soru işaretleriyle boğuştuğunuzu tahmin edebiliyoruz. Yeni yıl hediyesi ayrı, doğum günü hediyesi ayrı ve erkek arkadaşınız için özel olan bir günde hediye almak ayrı mesele. Eğer erkek arkadaşınızın özel hissetmesini istiyorsanız, doğum günü ve yılbaşı bunun için biçilmiş kaftandır. Elbette ki hediye iyi bir hamle ama yapacağınız jesti asla unutmayacaktır.

Onun kafasında çizdiğiniz imajın dışına çıkarak ona hiç beklenmedik bir hediye verdiğinizde çok daha mutlu olacaktır. Bu sebeple size erkek arkadaşınızın doğum gününü ya da yeni yılını özel hale getirmek için hazırladığımız listeye bakmanızı öneriyoruz. Değişik hediye seçenekleriyle sevdiklerinizi neşelendirmek sizin elinizde.

Bütün erkekler film izlemeyi sever;

İş eğlence ve hobilere geldiğinde, erkek ve kadınlar zıt kutuplar gibidir.
En nihayetinde hiçbir kadın mutlu olduğu anları Lord of The Rings, Scarface ya da Iron Maiden DVD’si izleyerek kutlamaz. Erkek arkadaşınız için dizi film paketi düşünürseniz önerimiz Dexter, Breaking Bad ya da Mad Men dizileri arasında bir seçim yapmanız olacaktır.

Teknoloji tutkunu ise;

Bir parça dahi olsa Star Wars sevmeyen bir bekar erkekle karşılaştığımı sanmıyorum. Eğer sevgiliniz de Star Wars sever ise en azından bu eğlenceli işlevsel küçük teknolojik cihazı ona hediye edebilirsiniz. Her bilgisayara bağladığında, uzak bir galakside kendi küçük savaşını yapabilir. Darth Vader’dan tutun da Yoda’ya kadar bir çok farklı karakterde flash bellek tasarı piyasada bolca bulunuyor.

95582767-260x260-0-0_Computer+Gear+Star+Wars+Yoda+USB+Drive+4GB


Erkekler hala oyuncaklara bayılırlar;

Moto TC RC Cars (Uzaktan Kumandalı Arabalar) – Bir erkeğin en zevk aldığı hediyelerden birisi. Erkekler kaç yaşlarında olduklarının bir önemi olmaksızın, oyuncaklarını severler. Peki ona uzaktan kumandalı bir araba hediye etmeye ne dersiniz? Tabi ki ortalama bir uzaktan kumandalı araba değil. Eğer erkek arkadaşınız akıllı telefonunu seviyor ise bir cihazın telefon üzerinden yönetildiği gerçeğini de seviyordur. Eğer iPhone, iPad ya da iPod touch’ı varsa, arabasını bu uygulama yoluyla ya da direk bluetooth’undan kontrol edebilir. Aman ayaklara dikkat : )

Oyunu tutkunu ise;

Erkek ile video oyunları arasındaki bitmeyen aşk hikayesi… Bunu anlamayı denemeyin bile : ) “X-Box’ım ömrünü tamamlamak üzere yani yeni bir tanesi çok iyi olur.” gibi söylemleri sıkça duyuyorsanız ve erkek arkadaşınız oyun tutkunu ise oyun konsolu almanız unutulmaz hediye seçenekleri arasında yerini alacaktır. Bilmeniz gereken bunu ne kadar tolere edebilirseniz, erkek arkadaşınız sizi çok daha uzun süre sevecektir.

Spor tutkunu ise;

Eğer erkek arkadaşınız spor ile ilgili ise ona tuttuğu takımın maçına bir bilet alın. Aslında iki tane almanız ve ona maçta eşlik etmeniz de hoş bir sürpriz olacaktır.

Önerimiz biraz fedakar olup kendi yerinizi en yakın arkadaşına bırakarak maça onunla gitmesini sağlamaktır. Ve bu durum sizin ne kadar düşünceli ve fedakar olduğunuzu ortaya çıkaracaktır : )

0484creative nba tickets

Kitap kurtları için;

Çok satanlar kitapları almak erkek arkadaşınız için potansiyel hediye listenizde değilse, bu konuda biraz daha düşünün ve ev ödevinize iyi çalışın. Favori yazarları kimler ya da favori kitapları hangileri? İkinci el kitapçı ya da antika dükkanı bu konudaki çalışmanızın meyvelerini görebileceğiniz yerler olacaktır. Sevdiği kitabın ilk basımı ya da sevdiği yazarın bilinmeyen bir kitabı onu mutlu etmeye yetecektir.

Stil sahibi ise;

Eğer bir stile ihtiyacı var ama trendlerden nefret ediyorsa; önerimiz Rayban Wayfarer!
80’lere ait efsane gözlük modeli Jack Nicholson, Blues Brothers, Tom Cruise’un vazgeçilmezleri arasındadır. Gözlük 1983 yılında Tom Cruise’un oynadığı “Risky Business” filminden bu yana fenomen olmuştur. İlginç bir şekilde de herkese yakışabilecek bir gözlük.

Herkes müzik sever;

Bir CD alıp ne olacağını beklemektense, daha potansiyeli olan bir hediye çok daha efektiftir, en sevdiği grubun bir konserine gitmek, en favori albümünün özel baskısını almak ya da en sevdiği grupların ve şarkıcılarının nadir bulunan parçalarından bir karışık CD hazırlamak önerilerimiz arasında.

Kaçamak hafta sonu tatili

Sevgiliniz yıl boyu çalışmakta ve tatile henüz çıkamadıysa ya da yeni yerler keşfetme isteği hiç bitmeyenlerden ise doğum günü ya da yılbaşı için bu fırsatı değerlendirmelisiniz. Cuma akşamı arabanıza atlayıp gidebileceğiniz en kısa mesafedeki kaçamak tatil adreslerini belirlemek ve internet üzerinden nerede kalınır, ilginç yerler ve ulaşım gibi bilgilere erişmeniz olacaktır.

Erkek arkadaşınıza alacağınız hediyeye biraz orijinallik ve yaratıcılık katabilirsiniz. Bu şekilde diğerlerinden daha farklı olduğunuzu gösterme fırsatı geçecektir. Sevgiliniz onun için harcadığınız çabayı mutlaka takdir edilecektir.
Unutmayın ki hediyeniz ne kadar kişiselleşirse o kadar romantikleşecektir.

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol